niepokolorowana

Win 8 - BSOD System_Service_Exception

8 postów w tym temacie

Windowsa 8 używam od ok. 1,5 miesiąca. Mój laptop to Toshiba Satellite C870D- 119. Wcześniej nie było żadnych problemów, ale kilka dni temu wyskoczył mi blue screen. Nie zwróciłam na to szczególnej uwagi, ale niestety kłopot zaczął się powtarzać. Dzisiaj pojawił się już dwa razy. Co może być tego przyczyną? Da się to jakoś zlikwidować bez wysyłania do serwisu? Póki co problem nie jest dokuczliwy, ale chciałabym się go jak najszybciej pozbyć. Kluczowy może być dopisek w BSOD: System_Service_Exception.

W ogóle nie znam się na komputerach, więc proszę o pomoc. Poprzedniego laptopa pożegnałam właśnie z powodu blue screenów i serwisowania, które nie przyniosło żadnych efektów..

EDIT: szczegóły dotyczące błędu. nie wiem, czy to coś pomoże, ale może jednak...

53o11d.jpg

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta

Pierwszy BSOD na ósemce jaki widzę. :D Wejdź w C:\Window\Minidump, następnie spakuj tamtejsze pliki, zuploaduj chociażby na speedyshare i podaj tu linka. Zobaczymy co w trawie piszczy.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta

Muszę Cię zmartwić - Twój plik nie jest minidumpem, więc nic się nie dowiem. Jeśli nie masz w tym katalogu żadnych innych plików to wykonaj coś takiego:

 1. Kliknij przycisk Start, wskaż polecenie Ustawienia, a następnie kliknij polecenie Panel sterowania.
 2. Kliknij dwukrotnie ikonę System.
 3. Kliknij kartę Zaawansowane, a następnie kliknij przycisk Ustawienia w obszarze Uruchamianie i odzyskiwanie.
 4. Na liście Zapisywanie informacji o debugowaniu kliknij pozycję Mały zrzut pamięci (64kB).

Dopiero po kolejny BSODzie będziesz w stanie zarzucić plikiem.

P.S.

Z tym startem to tylko dlatego, że wzięte z opisu pod siódemkę.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta

Nie, nie ma tam żadnych innych plików poza tymi, które wysłałam.

Okej, zrobiłam tak jak napisałeś. Póki co laptop działa jak należy. Gdy pojawią się jakieś 'niespodzianki' to z pewnością je tutaj umieszczę.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta

Grigorij od kilku dni posiadam Notebooka HP z Windowsem 8 i niestety pojawia się u mnie ten sam problem.... Smutna minka i błąd: System_Service_Exception. Problem pojawia się praktycznie co chwile :( proszę zatem o pomoc, bo niestety nie jestem w stanie nic robić na komputerze :/

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta

niepokolorowana, nie wiem co jest, ale:

Nie znaleziono pliku. Został skasowany lub w ogóle nie istniał.

Porada: Sprawdź linki, jak i literówki.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.


Zaloguj się teraz

 • Kto jest online? (Zobacz całą listę)

  • stronywww3
  • strony3
  • Borowy
  • TheSonglessBird
 • Ostatnie aktualizacje statusu

 • Popularny

 • Posty

  • Lilla Weneda
   "Co byś dzisiaj zrobił, gdybyś wiedział, że Ci się uda ?"
   Cofnęłabym się forumowo w czasie, jednak nie kilka lat wstecz [jak mógłby sądzić ktoś nie znający mnie - i tylko taki], ale co najmniej dekadę do czasów jego świetności. Offtopowałabym sobie radośnie w "Tylko na Poważnie", szpanowała wyrafinowanym słownictwem, specyficznym stylem wypowiedzi i zaawansowanymi umiejętnościami w zakresie sztuki wypowiadania się / prowadzenia dyskusji [które jedynie do tamtych czasów wydają się pasować naprawdę dobrze], była wiecznym modem i nigdy nawet nie dopuściła do siebie myśli o pieprzonym pomarańczu 
  • yiliyane
   całowanie się przy rodzicach
   Czułabym się skrępowana w takiej sytuacji i, jak myślę, ta druga strona, czyli rodzice, też.
  • Lilla Weneda
   Czy samobójcy idą do nieba?
   W dyskusjach tego typu najlepiej sięgać bezpośrednio do źródeł, a zatem oto, co bezpośrednio mówi na ten temat Katechizm Kościoła Katolickiego: Samobójstwo 2280. Każdy jest odpowiedzialny przed Bogiem za swoje życie, które od Niego otrzymał. Bóg pozostaje najwyższym Panem życia. Jesteśmy obowiązani przyjąć je z wdzięcznością i chronić je ze względu na Jego cześć i dla zbawienia naszych dusz. Jesteśmy zarządcami, a nie właścicielami życia, które Bóg nam powierzył. Nie rozporządzamy nim. 2281. Samobójstwo zaprzecza naturalnemu dążeniu istoty ludzkiej do zachowania i przedłużenia swojego życia. Pozostaje ono w głębokiej sprzeczności z należytą miłością siebie. Jest także zniewagą miłości bliźniego, ponieważ w sposób nieuzasadniony zrywa więzy solidarności ze społecznością rodzinną, narodową i ludzką, wobec których mamy zobowiązania. Samobójstwo sprzeciwia się miłości Boga żywego. 2282. Samobójstwo popełnione z zamiarem dania "przykładu", zwłaszcza ludziom młodym, nabiera dodatkowo ciężaru zgorszenia. Dobrowolne współdziałanie w samobójstwie jest sprzeczne z prawem moralnym. Ciężkie zaburzenia psychiczne, strach lub poważna obawa przed próbą, cierpieniem lub torturami mogą zmniejszyć odpowiedzialność samobójcy. 2283. Nie powinno się tracić nadziei dotyczącej wiecznego zbawienia osób, które odebrały sobie życie. Bóg, w sobie wiadomy sposób, może dać im możliwość zbawiennego żalu. Kościół modli się za ludzi, którzy odebrali sobie życie. W skrócie: w swej oficjalnej nauce Kościół nie udziela jednoznacznej odpowiedzi na to pytanie [alternatywnie: udziela tych odpowiedzi kilka]. Samobójstwo - jako złamanie piątego przykazania - jest grzechem śmiertelnym i domyślnie popełniający je człowiek skazuje się na wieczne potępienie, istnieją jednak "okoliczności łagodzące" mogące sprawić, że delikwent lub delikwentka trafią przykładowo jedynie do Czyśćca [warto w tym miejscu pamiętać, że według statystyk naukowych zdecydowana większość samobójców to osoby, u których stwierdzono wcześniej różnorakie zaburzenia psychiczne]. Wszystko tak naprawdę wydaje się sprowadzać do motywacji i stopnia świadomości przyczyn kierujących naszym postępowaniem, samej istoty czynu oraz jego konsekwencji zarówno w chwili popełniania samobójstwa, jak i podczas sądu pośmiertnego [a także oczywiście wyrażenia na tym ostatnim lub nie skruchy i żalu]. Innymi słowy myślę, że można spokojnie przyjąć, iż w zależności od konkretnego przypadku istnieje możliwość trafienia zarówno do Nieba, jak i do Piekła oraz wspomnianego Czyśćca.
  • Celt
   Nowoczesne nastolatki.
   Byłbym bardzo naiwny, gdybym liczył na to, że przyszła córka poprosi mnie o pozwolenie na uprawianie z kimś seksu, na inicjację seksualną w określonym wieku, i że przedtem powie mi o swoich zamiarach w tej kwestii, a po fakcie powie mi wprost "Nie jestem już dziewicą". I tym bardziej nie spodziewałbym się, że jej chłopak powie mi, że ma zamiar bzyknąć mi córkę. Przecież to zawsze jest decyzja dziewczyny/kobiety, która zwykle nie konsultuje jej z rodzicem. I rodzice zwykle mogą się najwyżej tylko domyślać, czy córka jest już po inicjacji seksualnej, czy jeszcze przed. BTW, moim zdaniem cnota nie jest czymś, co można oddać lub podarować.
  • yiliyane
   Nowoczesne nastolatki.
   W pierwszym poście były takie napomknienia jakoby ten temat miał tyczyć się osób w wieku gimnazjalnym, czyli właśnie 13-15 lat. Ale i tak 15-18 to nadal dzieci - i tak powinny być traktowane. Seks jest dla dorosłych. I naprawdę ciężko mi uwierzyć, że dałbyś własnej córce przyzwolenie na oddanie cnoty w tak młodym wieku.