Sign in to follow this  
Followers0
niepokolorowana

Win 8 - BSOD System_Service_Exception

Recommended Posts

Windowsa 8 używam od ok. 1,5 miesiąca. Mój laptop to Toshiba Satellite C870D- 119. Wcześniej nie było żadnych problemów, ale kilka dni temu wyskoczył mi blue screen. Nie zwróciłam na to szczególnej uwagi, ale niestety kłopot zaczął się powtarzać. Dzisiaj pojawił się już dwa razy. Co może być tego przyczyną? Da się to jakoś zlikwidować bez wysyłania do serwisu? Póki co problem nie jest dokuczliwy, ale chciałabym się go jak najszybciej pozbyć. Kluczowy może być dopisek w BSOD: System_Service_Exception.

W ogóle nie znam się na komputerach, więc proszę o pomoc. Poprzedniego laptopa pożegnałam właśnie z powodu blue screenów i serwisowania, które nie przyniosło żadnych efektów..

EDIT: szczegóły dotyczące błędu. nie wiem, czy to coś pomoże, ale może jednak...

53o11d.jpg

Share this post


Link to post

Pierwszy BSOD na ósemce jaki widzę. :D Wejdź w C:\Window\Minidump, następnie spakuj tamtejsze pliki, zuploaduj chociażby na speedyshare i podaj tu linka. Zobaczymy co w trawie piszczy.

Share this post


Link to post

Muszę Cię zmartwić - Twój plik nie jest minidumpem, więc nic się nie dowiem. Jeśli nie masz w tym katalogu żadnych innych plików to wykonaj coś takiego:

 1. Kliknij przycisk Start, wskaż polecenie Ustawienia, a następnie kliknij polecenie Panel sterowania.
 2. Kliknij dwukrotnie ikonę System.
 3. Kliknij kartę Zaawansowane, a następnie kliknij przycisk Ustawienia w obszarze Uruchamianie i odzyskiwanie.
 4. Na liście Zapisywanie informacji o debugowaniu kliknij pozycję Mały zrzut pamięci (64kB).

Dopiero po kolejny BSODzie będziesz w stanie zarzucić plikiem.

P.S.

Z tym startem to tylko dlatego, że wzięte z opisu pod siódemkę.

Share this post


Link to post

Nie, nie ma tam żadnych innych plików poza tymi, które wysłałam.

Okej, zrobiłam tak jak napisałeś. Póki co laptop działa jak należy. Gdy pojawią się jakieś 'niespodzianki' to z pewnością je tutaj umieszczę.

Share this post


Link to post

Grigorij od kilku dni posiadam Notebooka HP z Windowsem 8 i niestety pojawia się u mnie ten sam problem.... Smutna minka i błąd: System_Service_Exception. Problem pojawia się praktycznie co chwile :( proszę zatem o pomoc, bo niestety nie jestem w stanie nic robić na komputerze :/

Share this post


Link to post

niepokolorowana, nie wiem co jest, ale:

Nie znaleziono pliku. Został skasowany lub w ogóle nie istniał.

Porada: Sprawdź linki, jak i literówki.

Share this post


Link to post

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!


Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.


Sign In Now
Sign in to follow this  
Followers0

 • Who's Online (See full list)

  There are no registered users currently online

 • Recent Status Updates

  • Shady-Lane90

   Shady-Lane90  »  Kalafior_Grozy

   Jak się nazywa ten większy dzyndzel, co się go zakłada na mniejszy dzyndzel przy słuchawkach? Takie to samo, ale większe braciszku.  
   · 1 reply
  • Kalafior_Grozy

   Kalafior_Grozy

   Nie ma to jak świętować 30. rocznicę odzyskania wolności, która jeszcze nie przyszła.
   · 0 replies
  • Kalafior_Grozy

   Kalafior_Grozy

   · 0 replies
  • Borowy

   Borowy

   Witajcie, mam do Was ogromną prośbę... potrzebuje wypełnionych ankiet do badań naukowych... na koniec maja mam termin oddania. Temat Tabu - SEKSUALNOŚĆ, dlatego rodzice do których kierowałem tą ankietę nie chcą mi jej wypełniać, choć uważam, że nie ingeruję w ich życie intymne. 2 miesiące temu ankieta już istniała online, a dostałem tylko 4 odpowiedzi :c Zajmie od 5 do 10 minut. Prawie wszystkie zadania zamknięte.
   Musielibyście wcielić się w rodzica, który ma dziecko z niepełnosprawnością intelektualną w stopniu lekkim. Ankieta jest oczywiście anonimowa.

   https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSc35FjqvALX9OYdkmC8p4LFMjfvp9sEyGFAuHiG6MCFurqWBQ/viewform?fbclid=IwAR0BBy3Clovc9HZH-pMkOzC8sUF6UJ-LuOPcDC2HSLdZsHL_dVYN5zb9mzE
   · 0 replies
  • Kalafior_Grozy

   Kalafior_Grozy

   Czy posiadanie "judasza" w drzwiach to już antysemityzm?
   · 3 replies
 • Posts

  • majjax99@o2.pl
   Mieszkanie czy dom ?
   zamiast  budowy domu wybrałam kupno swojego mieszkanka w Gdańsku  za namową mojej siostry https://riverfront.pl/lokalizacja/  Bardzo dobra lokalizacja, wszędzie blisko i szybko. Duzy wybór metraży i pięter. Teraz mam super mieszkanie z panoramą na całe miasto
  • yiliyane
   Największe książkowe rozczarowanie
   Księga Zepsucia Marcina Podlewskiego. Zachęcona opisem i świetnymi recenzjami skusiłam się na książkę, która miała być mroczna, brutalna, z dużą dozą tytułowego zepsucia i z bohaterami, którym do świętości daleko. W rzeczywistości książka była bardzo chaotyczna - główny bohater trafił do nieznanego sobie świata i nie wiedział co się wokół niego dzieje - podobnie jak czytelnik, który musiał się z tym chaosem męczyć przez prawie czterysta stron; w dodatku miejscami pisana tak paskudnym współczesny
  • yiliyane
   Mało znane książki, które warto przeczytać
   Uczeń nekromanty E. Raj. Książka, która ma zaledwie 34 oceny na lubimyczytać.pl, a jest naprawdę świetna. Byłam zdziwiona jak dobra może być polska fantastyka - z rozbudowanym i ciekawym światem przedstawionym, a do tego z głównymi bohaterami, których nijak nie da się do protagonistów zaliczyć - a to w moich oczach duży plus, bo już rzygam dzielnymi rycerzami i pięknymi księżniczkami. Jeśli lubicie mroczne klimaty, to zdecydowanie polecam.
  • yiliyane
   Ulubiona lektura szkolna ?
   Fiodor Dostojewski - Zbrodnia i kara Adam Mickiewicz - Dziady cz. II, Dziady cz. IV Eliza Orzeszkowa - Gloria victis Henryk Sienkiewicz - Krzyżacy
  • yiliyane
   Seriale
   Najlepszym serialem, jaki oglądałam, jest Czarnobyl, mam jednak też ogromny sentyment do Przygód Merlina, mimo że zdecydowanie nie jest to światowy poziom, a efekty specjalne są koszmarnie niedorobione.