niepokolorowana

Win 8 - BSOD System_Service_Exception

8 postów w tym temacie

Windowsa 8 używam od ok. 1,5 miesiąca. Mój laptop to Toshiba Satellite C870D- 119. Wcześniej nie było żadnych problemów, ale kilka dni temu wyskoczył mi blue screen. Nie zwróciłam na to szczególnej uwagi, ale niestety kłopot zaczął się powtarzać. Dzisiaj pojawił się już dwa razy. Co może być tego przyczyną? Da się to jakoś zlikwidować bez wysyłania do serwisu? Póki co problem nie jest dokuczliwy, ale chciałabym się go jak najszybciej pozbyć. Kluczowy może być dopisek w BSOD: System_Service_Exception.

W ogóle nie znam się na komputerach, więc proszę o pomoc. Poprzedniego laptopa pożegnałam właśnie z powodu blue screenów i serwisowania, które nie przyniosło żadnych efektów..

EDIT: szczegóły dotyczące błędu. nie wiem, czy to coś pomoże, ale może jednak...

53o11d.jpg

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Pierwszy BSOD na ósemce jaki widzę. :D Wejdź w C:\Window\Minidump, następnie spakuj tamtejsze pliki, zuploaduj chociażby na speedyshare i podaj tu linka. Zobaczymy co w trawie piszczy.

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Muszę Cię zmartwić - Twój plik nie jest minidumpem, więc nic się nie dowiem. Jeśli nie masz w tym katalogu żadnych innych plików to wykonaj coś takiego:

1. Kliknij przycisk Start, wskaż polecenie Ustawienia, a następnie kliknij polecenie Panel sterowania.
  2. Kliknij dwukrotnie ikonę System.
  3. Kliknij kartę Zaawansowane, a następnie kliknij przycisk Ustawienia w obszarze Uruchamianie i odzyskiwanie.
  4. Na liście Zapisywanie informacji o debugowaniu kliknij pozycję Mały zrzut pamięci (64kB).

Dopiero po kolejny BSODzie będziesz w stanie zarzucić plikiem.

P.S.

Z tym startem to tylko dlatego, że wzięte z opisu pod siódemkę.

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Nie, nie ma tam żadnych innych plików poza tymi, które wysłałam.

Okej, zrobiłam tak jak napisałeś. Póki co laptop działa jak należy. Gdy pojawią się jakieś 'niespodzianki' to z pewnością je tutaj umieszczę.

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Grigorij od kilku dni posiadam Notebooka HP z Windowsem 8 i niestety pojawia się u mnie ten sam problem.... Smutna minka i błąd: System_Service_Exception. Problem pojawia się praktycznie co chwile :( proszę zatem o pomoc, bo niestety nie jestem w stanie nic robić na komputerze :/

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

niepokolorowana, nie wiem co jest, ale:

Nie znaleziono pliku. Został skasowany lub w ogóle nie istniał.

Porada: Sprawdź linki, jak i literówki.

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.