Sign in to follow this  
Followers0
karyzeusz

Jaką pralkę kupić

Recommended Posts

Czy dużo więcej kosztują takie pralki z funkcją pary? Które marki warto wziąć pod uwagę? Samsung raczej nie, bo telefony to ma dobre, ale w AGD chyba lepiej zaufać innym, tylko komu - Beko, Bosch, Candy czy Electrolux?

Ja mam Electroluxa i jestem zadowolona. Ogólnie funkcja pary bardzo się przydaje i oszczędza mi czas, bo nie wszystko muszę prać, a cześć rzeczy wystarczy odświeżyć. No i co ważne takie rzeczy jak np zasłony czy jeansy nie trzeba prasować <3

Pralka.. Odwieczny problem mojej żony. Kiedy już coś sobie wymyśli to musi to mieć. Widziała gdzieś sprzęt w jakiejś gazecie, tak długo wierciła dziurę w brzuchu, że musiałem jej kupić. Ale zanim znalazła tą którą sobie wymarzyła to zjeździliśmy pół Polski by ją otrzymać. A teraz pralka ma pół roku i już jej plam nie dopiera... Kobieta.

Ja od niedawna mam Samsunga,wcześniej miałam kilka lat innej firmy ale przyszedł czas aby w końcu wymienić i z nowej jestem bardzo zadowolona.

O 20.05.2015, 18:12:05, zerbat napisał:

Pralka.. Odwieczny problem mojej żony. Kiedy już coś sobie wymyśli to musi to mieć. Widziała gdzieś sprzęt w jakiejś gazecie, tak długo wierciła dziurę w brzuchu, że musiałem jej kupić. Ale zanim znalazła tą którą sobie wymarzyła to zjeździliśmy pół Polski by ją otrzymać. A teraz pralka ma pół roku i już jej plam nie dopiera... Kobieta.

Skąd ja to znam:) Moja widziała ostatnio jakąś w "Top model", UltaCare czy coś takiego i chyba czeka nas wymiana starej. Co prawda w tej można prać nawet wełniane rzeczy i ogólnie delikatne tkaniny więc taki zakup ma jeszcze jakiś sens.

Szkoda, że Jacob nie wygrał TopModel ale fajnie że wygrał taka pralkę i to jako dodatkowa wygrana. Electrolux mu sprezentował, a mnie mąż obiecał sprezentować po nowym roku ;)

Electrolux dobra firma która specjalizuje się w sprzęcie agd i na pewno jest to sprzęt na lata. Wiem co mówię bo sam używam odkurzacza electrolux, ale także i piekarnika, płyty indukcyjnej i pralki (za 900zł). Wszystko działa dobre kilka lat i nie ma problemów.

Przede wszystkim energooszczędną, zwłaszcza, jeśli masz dużą rodzinę. Woda i prąd potrafią naprawdę sporo kosztować, więc raczej warto się postarać o to, żeby obniżyć swoje wydatki. Niby jest drożej na początku, ale moim zdaniem warto.

Wybierz sprawdzonych producentów, jak Samsung, Bosch czy Miele. Nie ma sensu kupować niesprawdzonych rzeczy. Ja przynajmniej wychodzę z takiego założenia.

Sklep fajny i pralki Samsunga mają już renomę. Niektórymi można sterować nawet za pomocą telefonu. Jak dla mnie to całkiem fajne rozwiązanie.

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
Sign in to follow this  
Followers0

• Who's Online (See full list)

There are no registered users currently online

• Recent Status Updates

• Shady-Lane90

Shady-Lane90  »  Kalafior_Grozy

Jak się nazywa ten większy dzyndzel, co się go zakłada na mniejszy dzyndzel przy słuchawkach? Takie to samo, ale większe braciszku.  
      · 1 reply
    • Kalafior_Grozy

Kalafior_Grozy

Nie ma to jak świętować 30. rocznicę odzyskania wolności, która jeszcze nie przyszła.
      · 0 replies
    • Kalafior_Grozy

Kalafior_Grozy

· 0 replies
    • Borowy

Borowy

Witajcie, mam do Was ogromną prośbę... potrzebuje wypełnionych ankiet do badań naukowych... na koniec maja mam termin oddania. Temat Tabu - SEKSUALNOŚĆ, dlatego rodzice do których kierowałem tą ankietę nie chcą mi jej wypełniać, choć uważam, że nie ingeruję w ich życie intymne. 2 miesiące temu ankieta już istniała online, a dostałem tylko 4 odpowiedzi :c Zajmie od 5 do 10 minut. Prawie wszystkie zadania zamknięte.
      Musielibyście wcielić się w rodzica, który ma dziecko z niepełnosprawnością intelektualną w stopniu lekkim. Ankieta jest oczywiście anonimowa.

https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSc35FjqvALX9OYdkmC8p4LFMjfvp9sEyGFAuHiG6MCFurqWBQ/viewform?fbclid=IwAR0BBy3Clovc9HZH-pMkOzC8sUF6UJ-LuOPcDC2HSLdZsHL_dVYN5zb9mzE
      · 0 replies
    • Kalafior_Grozy

Kalafior_Grozy

Czy posiadanie "judasza" w drzwiach to już antysemityzm?
      · 3 replies
    • umcia
      Jak umówić się z dziewczyną
      Moze powiedz ktorejs niedzieli, ze nie mozesz isc do kosciola bo cos tam i sprobuj sie gdzies zaczaic, zeby ja przyfilowac i ze niby akurat szedles ta droga i ja spotkales. Zagadaj zwyklym „czesc”... widzialem Cie kilka razy w kosciele, moze sie poznamy? troche odwagi i bedzie git!
    • umcia
      Zdrada/snapchat
      Zawsze można użyć sabotażu i spróbować sprawdzić np z innego konta, ale generalnie to popularne zjawisko obecnie, wiec bardzo prawdopodobne, ze tak robi :p
    • Czarny_Charakter
      Używki
      Mam pytanie. Wczoraj jedząc suchą oranżadę wziełam oddech i wciągnęłam troche nosem. Dziś odczuwam silny ból w okolicach mostka i czasami nie potrafie złapać oddechu. Odczuwam również bóle głowy. Strasznie się martwie. Czy te objawy przejdą. Idąc do apteki jedna z aptekarek zaproponowała mi wizyte w okolicznym szpitalu i powrót z receptą na wziew. Prosze o pomoc. Czy to możliwe żebym przez wciąganie oranżady miała trudności z oddychaniem?
    • Kerosine
      Co macie(mieliście) dzisiaj na obiad ?
      Sałatkę z trzech rodzajów sałat, tuńczyka w sosie własnym, jajka na twardo, groszku konserwowego, pomidorków koktajlowych i cebulki szalotki polaną sosem czosnkowym. Bogowie, jak ten tuńczyk skomponował się z tym sosem *kulinarny orgazm*
    • KrystianC
      Czy zdam egzamin komisyjny z niemieckiego ?
      Witam. 28 sierpnia mam egzamin komisyjny z niemieckiego, żeby dostać się do innej szkoły. Dostałem zagadnienia tylko z pierwszej klasy, które mnie obowiązują. Umiem już wszystko z tej kartki jak i również cały podręcznik na pamięć. Boje się ze zadania będą trudne i nic nie napisze. Mam tez cześć ustna. Czy taki egzamin jest trudny ? Jak wyglądają zadania? Jestem w klasie 1 LO i w gimnazjum miałem niemiecki , chodzę również na korepetycje