Liszka

"Co byś dzisiaj zrobił, gdybyś wiedział, że Ci się uda ?"

87 postów w tym temacie

Wszystko, czego chciałam, ale stwierdziłam, że nie dam rady.

Chociaż i tak nie wierzę, że cokolwiek by mi się udało.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Podjęłabym działania mające na celu już nie tylko amatorskie, ale profesjonalne zajmowanie się i związanie z grafiką (szczególnie chętnie web designem i / lub wszystkim, co pozwoliłoby mi do woli dawać upust swej fascynacji kolorem i światłem). Studia na ASP to oczywiście z niezliczonej liczby powodów marzenie ściętej głowy, ale, no, gdyby się dało...

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Walczyłabym o pewną przyjaźń, która trwała kilkanaście lat. 

Chociaż... o przyjaźń podobno się nie walczy. Albo coś trwa, albo się kończy. 

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Uzdrowiłabym nieszczęśliwość taty, sprawiła żeby mama była blisko dziadka i wyczyściła sobie pamięć.

O 18.04.2018 at 20:27, Shady-Lane90 napisał:

Chociaż... o przyjaźń podobno się nie walczy. Albo coś trwa, albo się kończy. 

Ja słyszałam, że jak o relacje się nie dba, to umierają. Jak ten kwiatek.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Gdybym wiedziała, że mi się uda, uzdrowiłabym moją babcię i naprawiłabym relacje między moimi rodzicami.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Zakazałabym produkcji i sprzedaży fajerwerków przynajmniej w okolicach jutrzejszego dnia. Wszystkie psy i koty oraz osoby z nadwrażliwością słuchową - o cierpiących na pozostałe przypadłości wymagające spokoju nie wspominając - byłyby mi wdzięczne.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Cofnęłabym się forumowo w czasie, jednak nie kilka lat wstecz [jak mógłby sądzić ktoś nie znający mnie - i tylko taki], ale co najmniej dekadę do czasów jego świetności. Offtopowałabym sobie radośnie w "Tylko na Poważnie", szpanowała wyrafinowanym słownictwem, specyficznym stylem wypowiedzi i zaawansowanymi umiejętnościami w zakresie sztuki wypowiadania się / prowadzenia dyskusji [które jedynie do tamtych czasów wydają się pasować naprawdę dobrze], była wiecznym modem i nigdy nawet nie dopuściła do siebie myśli o pieprzonym pomarańczu :laugh:

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.

Zaloguj się teraz