Sign in to follow this  
Followers0
Lenoczka

Jak zatańczyć do utworu L.Cohena?

Recommended Posts

Witam :)

Chciałabym się poradzić Was, jaki taniec pasuje do utoworu Cohena - Dance me to the end of love.

Czy krokiem walca pasuje zatańczyć do tego utworu? Moze bardziej tango ? Jeżeli moglibyscie podeslac jakas gotowa choreografie, link, ktora by pasowala pod ten utwor, bylabym wdzieczna. Za pomoc dziękuje :)

Share this post


Link to post

Dzięki Pizza, na ta stronke tez trafilam juz jakis czas temu w moim szalenstwie poszukiwan, aczkolwiek ten utwór nie jest w sumie przypisany do żadnego konkretnego tańca z prezentowanych na tej stronie :)

Share this post


Link to post

=> tutaj na samym początku idą raczej w stronę walca... (tak, wiem że to takie "doklejane" ale na moje oko w miarę psuje i może Cię jakoś naprowadzi ;) )

Tango raczej nie, bo jak do tego rytmu "tupać" rytm tanga? Wolne może i by pasowały, ale te krótkie kroki to kompletnie poza rytmem wejdą. Chyba, że ja już zapomniałam jak to tam się szło. ;p

Chyba, żeby pomieszać figury tanga trochę z krokiem walca, ale to już nie mam takiej wyobraźni i pomysłowości żeby coś doradzić...

Share this post


Link to post

Czocher, o! a tego akurat nie widzialam, dzięki :) Podoba mi sie kilka figur z pierwszego linku, ale chyba jednak jezeli wybierzemy ten utwor to pojdziemy bardziej w strone walca.

Share this post


Link to post

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!


Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.


Sign In Now
Sign in to follow this  
Followers0

 • Who's Online (See full list)

  • Sandra998
 • Recent Status Updates

  • Shady-Lane90

   Shady-Lane90  »  Kalafior_Grozy

   Jak się nazywa ten większy dzyndzel, co się go zakłada na mniejszy dzyndzel przy słuchawkach? Takie to samo, ale większe braciszku.  
   · 1 reply
  • Kalafior_Grozy

   Kalafior_Grozy

   Nie ma to jak świętować 30. rocznicę odzyskania wolności, która jeszcze nie przyszła.
   · 0 replies
  • Kalafior_Grozy

   Kalafior_Grozy

   · 0 replies
  • Borowy

   Borowy

   Witajcie, mam do Was ogromną prośbę... potrzebuje wypełnionych ankiet do badań naukowych... na koniec maja mam termin oddania. Temat Tabu - SEKSUALNOŚĆ, dlatego rodzice do których kierowałem tą ankietę nie chcą mi jej wypełniać, choć uważam, że nie ingeruję w ich życie intymne. 2 miesiące temu ankieta już istniała online, a dostałem tylko 4 odpowiedzi :c Zajmie od 5 do 10 minut. Prawie wszystkie zadania zamknięte.
   Musielibyście wcielić się w rodzica, który ma dziecko z niepełnosprawnością intelektualną w stopniu lekkim. Ankieta jest oczywiście anonimowa.

   https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSc35FjqvALX9OYdkmC8p4LFMjfvp9sEyGFAuHiG6MCFurqWBQ/viewform?fbclid=IwAR0BBy3Clovc9HZH-pMkOzC8sUF6UJ-LuOPcDC2HSLdZsHL_dVYN5zb9mzE
   · 0 replies
  • Kalafior_Grozy

   Kalafior_Grozy

   Czy posiadanie "judasza" w drzwiach to już antysemityzm?
   · 3 replies
 • Posts

  • Kerosine
   Książka, którą aktualnie czytasz
   Pozycja z rodzaju "fraszki-igraszki", ale skoro już zgłębiać jakąś dziedzinę to kompleksowo - nawet takie tytuły znajdują swoje miejsce na jednej z moich ulubionych [ostatnimi czasy zdecydowanie najulubieńszej] półek tematycznych.
  • Martusiaaaaaa92
   Witam
   Cześć, Sandra Oby Twoja przygoda z tym forum była długa i udana
  • Kalafior_Grozy
   O czym teraz myślisz?
   Miałem ze znajomym niezły ubaw ostatnio gdy jego Hyundaiem i20 powolutku jeździliśmy około godziny 21-22 po osiedlowych dróżkach
  • obrona1
   oficjalny program UE
   Zaznaczam, tutaj jest mowa nie o jakichś tekstach, których przywoływanie stoi w sprzeczności z prawem, ale o oficjalnie zatwierdzonych i obowiązujących deklaracjach Unii Europejskiej. W marcu 2017 została opublikowana Biała księga w sprawie przyszłości Europy, która następnie została zatwierdzona przez głowy państw UE (Polskę reprezentowała Beata Szydło) w Deklaracji Rzymskiej. Jedynym wskazanym w Białej księdze dokumentem programowym jest "Manifest z Ventotene" napisany w 1941 roku przez w
  • Shady-Lane90
   za czym tęsknisz?
   za szczęściem.