Jak zatańczyć do utworu L.Cohena?

Recommended Posts

Posted

Witam :)

Chciałabym się poradzić Was, jaki taniec pasuje do utoworu Cohena - Dance me to the end of love.

Czy krokiem walca pasuje zatańczyć do tego utworu? Moze bardziej tango ? Jeżeli moglibyscie podeslac jakas gotowa choreografie, link, ktora by pasowala pod ten utwor, bylabym wdzieczna. Za pomoc dziękuje :)

Posted

Dzięki Pizza, na ta stronke tez trafilam juz jakis czas temu w moim szalenstwie poszukiwan, aczkolwiek ten utwór nie jest w sumie przypisany do żadnego konkretnego tańca z prezentowanych na tej stronie :)

Posted

=> tutaj na samym początku idą raczej w stronę walca... (tak, wiem że to takie "doklejane" ale na moje oko w miarę psuje i może Cię jakoś naprowadzi ;) )

Tango raczej nie, bo jak do tego rytmu "tupać" rytm tanga? Wolne może i by pasowały, ale te krótkie kroki to kompletnie poza rytmem wejdą. Chyba, że ja już zapomniałam jak to tam się szło. ;p

Chyba, żeby pomieszać figury tanga trochę z krokiem walca, ale to już nie mam takiej wyobraźni i pomysłowości żeby coś doradzić...

Posted

Na ten filmik tez juz natrafilam :), ale masz rację, raczej bliżej walca.

Posted

Ja stawiałbym na tango, tu masz kilka propozycji:

Posted

Czocher, o! a tego akurat nie widzialam, dzięki :) Podoba mi sie kilka figur z pierwszego linku, ale chyba jednak jezeli wybierzemy ten utwor to pojdziemy bardziej w strone walca.

• yiliyane locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Who's Online

• There are no registered users currently online
  • Tematy

• Recent Status Updates

• Borowy

Borowy  »  mw2

Ej, robimy coś?
      · 1 reply
    • Gerda

Gerda  »  Martusiaaaaaa92

Masz rangę "cichy pierdobójca" hahahaha sikam
      · 2 replies
    • Martusiaaaaaa92

Martusiaaaaaa92  »  Gerda

O, nowy nick!
      · 1 reply
    • Lina_Evi

Lina_Evi

Witam ponownie.
      · 2 replies
    • Kalafior_Grozy

Kalafior_Grozy

Serdecznie z tego miejsca pozdrawiam Wydział Ruchu Drogowego Komendy Powiatowej Policji w Starachowicach. Buziaczki <kiss> <kiss>
      · 0 replies
  • Popular Contributors

1. 1
      sgt.manson
      sgt.manson
      1
  • Create New...
Please Sign In or Sign Up