Jump to content

Policja...

NoMercy

Recommended Posts

Posted

Za każdym razem, gdy patrolują teren, a my siedzimy z ekipą na boisku, stacji, pod sklepem, w parku, na rynku czy gdziekolwiek indziej oni zawsze przyjadą i nas stamtąd wyganiają. Nie wspomnę już o tym, że wyzywają nas od pier*****ych szczeniaków itp (chociaż w naszej paczce jest więcej pełnoletnich osób). A gdy jest chociaż 5 minut po 22 to już nas spisują i każą nam...zaraz jak oni to powiedzieli? Ahh zapier**ac do domu. A gdy ktoś z nas się odezwie, to, że ma nie pyskować bo zaraz go zabierze na komendę. Już nawet nie wiem ile razy nas zgarnęli czy spisali. Co możemy w tej sytuacji zrobić? :? Bo to już robi się nie do wytrzymania, nigdzie nie można posiedzieć, bo zawsze przyjadą i się do czegoś doczepią. Nic złego nie robimy.

I czy to może być spowodowane tym, że w naszej paczce jest parę osób, które mają swoje własne akta na policji i prawie każdy z nas ,,coś'' ma na sumieniu? :?

Guest Anonymous
Posted

Może napiszcie jakąś skargę do komendanta czy coś, chociażby za te przekleństwa a jak nie to do Interwencji :D

Posted

NoMercy, proponuje wejsc na strone Policja.pl i Opierdolić ich równo mailowo, nie zapomnij o nazwisku i imieniu z adresem w podpisie. Ja pisalem w sprawie tego, iż centrum numeru 112 (znajdujace sie w policji) nie zareagowalo odpowiednio na wezwanie karetki do pijaka ktory lezal nieprzytomny. Bylem na dwóch przesłuchaniach (Wspomnialem, ze mam 17 lat, powiedzono, ze moge odpowiadac jako pełnoletni) i telefonista który mial dyzur wtedy juz nie pracuje.

Naprawde, komenda główna reaguje w takich sprawach a przeklenstwa ze strony policjanta który ma obowiązek do wypisania mandatu za to to już nie jest normalne!

Ja bym nie pyskowal tylko kulturanie upomniał pana policjanta, że sam spisuje za przeklenstwa i jako pracownik publiczny ma obowiązek traktowac kazdego obywatela równo. Jak zabierze do komedy powiedz jak sie zachowal funkcjonariusz wobedz ciebie, zapewne wezwa rodziców a z tymi podziel sie problelem wczesniej.

Wis³a Shark's
Posted

Śrutówką po dupie.... zawsze podbijają do młodzieży bardziej spokojnej... bo się nie boją... jak zobaczą kilku większych łysych to łukiem omijają.... a jak jest ktoś pełnoletni to sobie możecie siedzieć na polu ile chcecie...

Posted

Całe polskie realia, Ty nie mozesz przeklinać on ta. On moze Cie nagrywac na kamery, Ty nawet przy nim telefonu nie mozesz wyciagnąc i nagrywac jego zachowania. Macie szczescie ze was nie zamkneli w suce wywiezli w teren odosobnienia i nie spałowali. Nie polecam nikomu smaku czarneł pały na plecach. Czarna pała dla pedała białe kaski robia laski!

Posted

Moze to i głupie ale usiądźcie sobie na ławeczkach i jak przyjdą to mówcie ze nigdzie nie idziecie postawcie sie psom

Jeszcze lepiej jak ktos weźmie komóreczkę i wszystko nakręci a jeszcze lepiej jak pan policjant by kogoś uderzył i by było to widać.

No i wtedy z dowodami zgłosić sie na policje i pokazać jak sie zachowują :P

Posted

ja bym na waszym miejscu tego tak nie zostawiła, przecież policjant nie ma prawa się tak do Was odzywać, poza tym skoro jest tam kilka osób pełnoletnich to nie powinni Was wyganiać, zgłoście to komuś kto jest na wyższym stopniu od nich.

Posted
No i wtedy z dowodami zgłosić sie na policje i pokazać jak sie zachowują Razz

prędzej dostaniesz mandat za to ze ich sie nagrywa :roll:

A poza tym z panami pod szkole podstawowej sie nie wygra, bym mu zaczął jeździć ze pewnie jest zły bo w ostania sobotę nie był w Wawie na marszu pedałów(dodaj ze cała rodzina był dwoch tatów a Ty nie), ale zęby sprawdził czy mu zona sie nie puszcza. Chamstwem na chamstwo.

Raz miałem przypadek ze przeskoczyłem na przez ogrodzenie na meczu żeby flagę poprawić, a ten do mnie"wyjdź jak wszełeś" na to posypało sie "wszedłeś baranie" "wróć do szkoły" i moje ulubione: "sprawdź czy zona Ci sie nie puszcza"

*Dominika*
Posted
czy to może być spowodowane tym, że w naszej paczce jest parę osób, które mają swoje własne akta na policji i prawie każdy z nas ,,coś'' ma na sumieniu?

Może mieć.

Fuckin' bitch, fajna okolica, doprawdy. Aż gliniarzom się udzieliło.

W moim otoczeniu policjanci są w porządku. Może i przeganiają, ale jest to ich psi(żadnych aluzji) obowiązek. Jeżeli sobie gdzieś przesiaduję ze znajomymi i nie robim,y jakiś głupich akcji to się nie czepiają.

Prawdą jest, że "starzy znajomi" z kartotekami mają bardziej przerąbane i niejednokrotnie gliniarze mieli do nich jakieś ale, a oni nic nie mieli ze sprawą wspólnego.

Posted

i policja to wzór eh..... szcszególnie z tymi tekstami xD

Ludożerka
Posted

Ja swojego dzielnicowego widziałam 2 razy tak na żywo xD

W ogóle to psy bardzo rzadko goszczą u mnie na osiedlu i jak na dzień dzisiejszy nie miałam z nimi bliższego kontaktu, bo jak już są to się nie czepiają ekip z ławek czy klatek schodowych ;)

Tak więc ja nic do nich nie mam.

[Jak narazie]

:lol:

Posted

Nie inaczej jest w mojej miejscowości :x Młodzież jest traktowana jak zbiry, które tylko czekają na odpowiedni moment, żeby coś "sknocić". Spisują za byle głupoty, ale najważniejsze jest to, że na tym zarabiają 8) (w zależności od liczby osób). Z drugiej strony, niektórzy naprawdę mogą coś zbroić, a potem reszta musi za to cieprieć. List do komendanta raczej nic nie da. Wy wiecie swoje, a on swoje. Niestety notatki policyjne są tak samo nienaruszalne, jak prawo. No cóż...

Posted

u nas sa takie przypdki, ze szanowni panowie policjanci chodza po domach i sprawdzaja czy ma sie legalne oprogramowania itp.. Ci ktorzy nie sa w to wyosarzenie zostaja bez kom, albo dostaja rachunki :wink:

Posted

I że oni sie nie boja podbić do was :razz:

U nas na osiedlu nigdy jeszcze nie mieli pretensji a tez są osoby karane najcząściej to siedzimy jakieś blanty piwko a oni sie tylko przyglądaja 8)

Ale moim zdaniem to tylko do czasu kiedys nas ścigną :roll:

prędzej dostaniesz mandat za to ze ich sie nagrywa

Przecież nie na widoku tylko po kryjomu jakos niby esa stukasz sobie :lol:

Posted

no cóż, jesli chodzi o patrolowanie to u mnie w wakacje to wiecej glin niż ludzi, poprostu region na ktorym mozna duzo zarobic, 4 szkoły w odleglosci nie wiekszej niz 100m , dwa licea, jedno technikum gimnazjum i podstawówka, pełno terenów rekreacyjnych (park, jezioro, las).

Dużo mogą zarobić.

Posted

Taaa.. Nasza polska, sprawna władza. Czepia się młodzieży gdy pedofile gwałcą dzieci.

Posted

z pałami niewygrasz .mnie sie aż niedobrze robi na ich widok jak podchodzą albo podjeżdżają swoją suczką a co dopiero jak zaczepia. niepotrafie z nimi gadać i albo jade im albo sie naśmiewam i często sie to troszke źle kończy. to są prowokatorzy im wszystko wolno Tobie nawet sie ładnie uśmiechnać niewolno bo zaraz swoj wibrator czarny wyciągają. dostałem już nieraz czarną i no ładnie boli :!:

Posted

No właśnie nam też grożą pałkami. Raz się nawet doczepili bo znaleźli u kumpla czyste woreczki i stwierdzili, że to od zioła :roll: Poza tym, za każdym razem próbujemy im się postawić. Przecież nie siedzimy cicho jak takie trusie :lol: Wiele razy dochodziło do ostrej wymiany zdań to jeden z policjantów miał normalnie pianę na ustach, już myśleliśmy, że nas uderzy. W naszym mieście policja strasznie się dopie***la o byle co. Jeden z tych co się tak do nas dopieprza to jest policjant który mojemu tacie wstawił mandat 1000 zł za to, że jechał 60, a na znaku było 40. On jest jakiś nierównoważony psychicznie.

A jeśli chodzi o nagranie ich. Oczywiście, że już próbowaliśmy. Gdy zauważył kumpla komórkę, chyba skumał, ze chcemy ich nagrać. Krzyknął ,,schowaj komórkę bo ci przyj**ie'' a gdy kolega nie schował rzucił go na maskę i wziął mu telefon. Dopiero sam później musiał jechać do tego psa i prosić sie o tel. :?

A jeśli chodzi o skargę do komendanta to nie wiem czy to najlepszy pomysł. Jest taki sam jak oni. Najlepiej by było gdyby dostali porządny wpieprz. :twisted:

Posted

popisują sie pałkarze zprowokują zajście żeby tylko potem jak do czego dojdzie powie że Wy zaczęliście. uderzył Ciebie kiedyś mendziarz :?: pytanie retoryczne przeciez oni żadnych zasad niemają pobiją każdego jak sie im sprzeciwi :twisted: on uderzy pałką gdy mu sie coś niespodoba a jak Ty sie obronisz odając mu w ryło to juz możesz mieć przewalone za uderzenie "władzy" na meczach tak jest często policja prowokuje do bójki a potem jak Kibice sie postawią to lecą wyroki i to ma być sprawiedliwość a media przekręcą na korzyć mendy. Dziewczyno ciężko jest z nimi wygrać. powinni często ich sprawdzać i nagrywac ukrytą kamerą. bywają czasami nawet wporzadku ale rzadko kiedy. CHWDp

• yiliyane locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Who's Online (See full list)

• There are no registered users currently online
  • Najnowsze posty

• Kerosine
      Dziecko
    • Martusiaaaaaa92
      Nie pochwalam związków osoby dorosłej z dzieckiem.
    • Nieprzenikniona
      Nie zrobiłabym czegoś takiego. Tak postępują wg mnie osoby, które nie potrafią omówić problemu, tylko chcą naokoło coś załatwić. Człowiek się powinien uczyć na błędach.
    • Kerosine
      W dniu dzisiejszym nasze forum postanowił - tym razem już na dobre - opuścić @intodecay00. Nie upoważnił mnie do podania przyczyny, podkreślił natomiast, że opublikowanie niniejszego postu jest dla niego niezwykle ważne i wydatnie ułatwi mu wytrwanie w postanowieniu. Na pożegnanie z Wami przesyła poniższy utwór:
    • dannonka
      W końcu skończyłam pisać pracę magisterską. Wysłana do promotora, teraz niech się dzieje wola nieba - teraz zamierzam przez kilka dni odpoczywać  
  • Recent Status Updates

• Kalafior_Grozy

Kalafior_Grozy

Serdecznie z tego miejsca pozdrawiam Wydział Ruchu Drogowego Komendy Powiatowej Policji w Starachowicach. Buziaczki <kiss> <kiss>
      · 0 replies
    • Kalafior_Grozy

Kalafior_Grozy

Witam Was ponownie po rocznej nieobecności.
      · 5 replies
    • Kerosine

Kerosine

Ku pamięci wszystkich naszych bliskich, którzy nie mogą - już nie - zasiąść z nami do wigilijnego stołu i dla wszystkich tych, którzy musieli w kończącym się właśnie roku z kimś pożegnać. Czasami nie to, co jest, a to czego nie ma jest bardziej niż to, co jest.
      · 0 replies
    • Pizzaro

Pizzaro

Czy jest tutaj życie?
      · 4 replies
    • _Balladyna_

_Balladyna_

idę pogadać z siostrą

· 0 replies
  • Popular Contributors

1. 1
      patolove