• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

kozinka

Opisz siebie jednym słowem!

Recommended Posts

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

• Who's Online (See full list)

There are no registered users currently online

• Chatbox

Load More
    You don't have permission to chat.
  • Recent Status Updates

• smutnyziomek
      Dziewczyna która leci na kase :(
      Mam pewien problem. Mam 18 lat i jestem 6 mięsięcy ze swoją dziewczyną, wiem że to niewiele ale zawsze szukałem dziewczyny która żywiłaby do mnie ogromną miłość i którą mógłbym też kochać całym sercem i oddać się jak Romeo Julii. Od pewnego czasu mam podejrzenie że moja dziewczyna może lecieć na pieniądze "moje" a raczej moich rodziców. Poznaliśmy się w liceum do którego razem chodzimy, ona wcześniej chodziła z bardzo bogatymi chłopakami i z jednym celebrytą. Jak kiedyś dostałem pieniądze na swo
    • Martusiaaaaaa92
      Czy sponsorują was rodzice ?
      Miałam niecałe 23 lata kiedy się uniezależniłam od rodziców.
    • Shady-Lane90
      Co wam dziś zryło beret?
      Sytuacja z rozprawy, w której to skrzywdzony tatusiek wyskoczył z pięściami do pani kurator ;D 
    • yiliyane
      Czy sponsorują was rodzice ?
      Sama w większości funduję sobie książki i ubrania, natomiast resztę sponsorują mi rodzice. Jeszcze nie, ale już raz usłyszałam od mamy, że jak skończę studia i zacznę zarabiać, to będę musiała dokładać się do domowego budżetu. Wiecznie to może nie, ale czasem oberwę jak nie posprzątam po sobie, nie zrobię czegoś, o co mnie proszono albo jak pójdę za późno spać Z mamą mam bardzo dobre relacje, dogadujemy się bez większych problemów. Do taty jestem nieco bardziej na dystans i
    • yiliyane
      Czy kupujecie bliskim prezenty pod choinkę?
      Kupuję prezenty gwiazdkowe, żeby pod choinką nie było pusto. W innym, pokrewnym temacie pisałam niedawno dlaczego tak robię, chociaż nie pracuję i nie zarabiam. Taką mam fantastyczną rodzinę, która nawet w święta nie potrafi pohamować swojej pogardy i nienawiści :]