Whineye

Program do obróbki wideo

5 postów w tym temacie

Siemka ;) szukam jakiegoś prostego w użyciu małego i przyjemnego programu do obróbki wideo, dzięki któremu mógłbym pociąć kilka materiałów filmowych, posklejać je i dodać muzykę. Brzmi jak przepis teledysk prawda? xD Próbowałem w "windows movie maker" ale niestety nie posiada on wymaganych kodeków do mp4, avi, oraz mpeg, (potrzebna obsługa chociaż jednego z tych formatów) więc nie wyszło.. pościągałem kilka takich programów ale żaden mnie nie przekonał, lub nawet niektóre nie potrafiły zrobić niczego co by mi pomogło w jakikolwiek sposób. Tak więc proszę o pomoc was ;) Pozdro.

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Jak się jeszcze bawiłam w sklejanie filmików, bardzo przemawiał do mnie Sony Vegas. Może nie wydaje się zbyt prosty, ale jak już go rozgryziesz, nie powinien stanowić dla Ciebie problemu. Daje naprawdę mega możliwości.

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

ja własnie robiłem filmiki i prezentacje do szkoly na movie maker...faktycznie lipa. Słyszałem tez o Sony Vegas i podobno program dość dobry.

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Sprawdź pakiet multimedialnych Free Studio. Ma bardzo dużo przydatnych programów, w tym do obróbki wideo, a co najważniejsze jest bezpłatny i nie trzeba piracić ;) Tutaj masz w jednej paczce wszystko do pobrania http://www.instalkipc.pl/

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.

Zaloguj się teraz