deadman

Dropkick Murphys!

Recommended Posts

Dudy, flet, mandolina, do tego dołóżmy gitary, perkusję + szalonych Irlandczyków, którzy potrafią to wszystko połączyć w świetny celtycki rock :) Słyszał ktoś o tym zespole?

Share this post


Link to post

Obiło mi się o uszy kilka ich piosenek, ale znam ich głównie dzięki soundtrackowi z Infiltracji. I'm Shipping Up to Boston - zdecydowanie przecudne.

Nigdy się jednak nie zagłębiałam w ich twórczość. Może po obejrzeniu po raz enty Infiltracji zmienię zdanie :)

Share this post


Link to post

Poznałam ich w czasie, gdy zapoznawałam się z muzyką Flogging Molly oraz The Rumjacks. Wspaniała, pozytywna energia, która wręcz zmusza do pląsania. Ogólnie ostatnimi czasy darzę szalonych Irlandczyków coraz większym uczuciem. Gdzieś tam w mózgownicy powstaje nawet niecny plan wyjechania w tamte strony na dłuższy czas. Pożyjemy zobaczymy.

Share this post


Link to post

Świetny zespół wokalista ma taką wspaniała chrypę. Słucham mniej więcej od dwóch lat i mi się nie nudzą. Mój ulubiony utwór to State of Massechusets

Share this post


Link to post
Obiło mi się o uszy kilka ich piosenek, ale znam ich głównie dzięki soundtrackowi z Infiltracji. I'm Shipping Up to Boston - zdecydowanie przecudne.

Właśnie! Wiedziałam, że skądś kojarzę ten zespół, jak zobaczyłam ten temat. Praktycznie z automatu po obejrzeniu Infiltracji poleciałam poszukać tego kawałka w necie (ale kiedy to było, hu hu z dwa lata temu). Może powinnam się bardziej wsłuchać w inne ich kompozycje :) W końcu za muzyczką celtycką wprost przepadam

Share this post


Link to post

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!


Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.


Sign In Now

 • Who's Online (See full list)

  • Ania2705
 • Recent Status Updates

  • Kalafior_Grozy

   Kalafior_Grozy

   Wybitny radziecki profesor anatomii Anatolij Jebiedrewienko w 1969 roku odkrył, że oko i dupa połączone są nerwowo.
   Aby dowieść swej tezy potrzebował ochotnika, na którym przeprowadziłby swój eksperyment. Na ochotnika zgłosił się 27-letni Dymitri Starodupcew.
   Eksperyment miał rozwiać wszelkie wątpliwości, gdyż środowisko naukowe wątpiło w śmiałą tezę Jebiedrewienki. I ostatecznie tak też się stało. Najpierw profesor z całej siły uszczypał w pośladek Starodupcewa, któremu z oka niemal natychmiast poleciała łza. Następnie z impetem wsadził mu palce do oczy wskutek czego ochotnik się zesrał.
   · 2 replies
  • Borowy

   Borowy

   Ej, czemu nie jestem zielony?! 
   · 9 replies
  • Shady-Lane90

   Shady-Lane90  »  Kalafior_Grozy

   Jak się nazywa ten większy dzyndzel, co się go zakłada na mniejszy dzyndzel przy słuchawkach? Takie to samo, ale większe braciszku.  
   · 2 replies
  • Kalafior_Grozy

   Kalafior_Grozy

   Nie ma to jak świętować 30. rocznicę odzyskania wolności, która jeszcze nie przyszła.
   · 0 replies
  • Kalafior_Grozy

   Kalafior_Grozy

   · 0 replies
 • Posts

  • miranda76
   Radiowy głos, jak to wykorzystać?
   Sprawdź sobie stronkę https://www.powitania.pl może tam gdzieś się załapiesz
  • KwaśnikPodchalański
   Błędy ortograficzne a seks
   Hej, ostatnio mi dziewczyna z podchala powiedziała, że a w sumie to wam nie powiem hehe ale było to erityczne. A wy? Też macie / robicie? Dziękuję za odpowiedź i pozdrawiam  
  • Ania2705
   Nietypowe zerwanie
   Potrzebuję pomocy  Byłam z chłopakiem w związku ponad 2 lata a niedawno mi się oświadczył. Nasz związek był piękny taka prawdziwa miłość. Jednak od dłuższego czasu była średnia sytuacja z jego mamą - ona lubiła sobie wypić miała wieczne pretensje do mnie i do niego. Od jakiegoś czasu wzrosło to do takiego poziomu że przez nią ciągle się kłóciliśmy bo ona twierdziła że przyjeżdżam do nich jak do hotelu i nic nie robię a tak naprawdę robiłam wszystko w tym domu sprzątanie gotowanie itp. Od 3
  • Kerosine
   Hity i Kity Kosmetyczne
   Po raz pierwszy użyłam dzisiaj zamiast tradycyjnego żelu pod prysznic czy olejku myjącego i jestem zachwycona <3 Świetna rzecz szczególnie na turbo-prysznic; będę polować na podobny produkt o zapachu lawendy / róży lub specjalnie dedykowany potrzebom suchej skóry [już widzę, że Dove może mnie ucieszyć swoimi musami z olejkiem różanym i olejem arganowym].
  • Kerosine
   Cytat na dzień dzisiejszy
   Ci, którym wydaje się, że mnie znają mają rację. Wydaje się im.