Sign in to follow this  
Followers0
Thesh

Tatuaż co i jak ?

Recommended Posts

Witam.

Chodżę na siłownię i coraz bardziej mi każdy mięsień rośnie. i mam pytanie, czy jak bym zrobił tatuaż na przedramieniu lub na bicepsie i dalej bym chodził na siłownie i dalej bym "rósł" to tatuaż by wyglądał tak samo czy inaczej. Bo jakoś nie widziałem chłopaków w moim wieku z tatuażem na jakiejś parti, którzy chodzą na siłownie. I właśnie mnie to zastanawia, czy bardzo mocno by się z nie kształcił?

Gdy "rośniesz" to skóra się rozciąga i tatuaż może się zniekształcić. Od tego jak bardzo się on zdeformuje zależy to jak dużo "urośniesz". Ale ja odradzałabym Ci robienie tatuażu w tym miejscu.

A w jakim miejscu byś mi poradziła zrobić tatuaż?

Ja mam tendencję do szybkiego tycia, więc jak już doprowadzę się do katastroficznego stanu, szybko to zrzucam. :cry: Miałam więc podobny problem. Dlatego ja zrobiłam sobie tatuaż ok 4 cm nad kostką na prawej nodze. W kostce nie przytyję, a i Ty na siłowni nie wyrzeźbisz sobie tego miejsca. :) Może to byłby dobry pomysł też dla Ciebie? Jak podejmiesz decyzję, to napisz. :) Jestem już ciekawa. :)

W sumie dobry pomysł ;)) Tyle, że teraz będzie zastanowienia się nad wyborem tatuażu. Ale to jeszcze troszkę minie zanim zrobię.

Zależy jaki wybierzesz wzór. Jeśli przedstawiający coś konkretnego to może się zdeformować. Jeśli wybierzesz jakieś tribalowe wzory, to nawet lekkie zniekształcenie jakoś bardzo ogółu nie popsuje. Wszystko zalezy od wzoru.

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
Sign in to follow this  
Followers0

• Who's Online (See full list)

There are no registered users currently online

• Recent Status Updates

• Kalafior_Grozy

Kalafior_Grozy

I'm a negative creep,
      I'm a negative creep,
      I'm a negative creep and I'm stoned!
      · 0 replies
    • Shady-Lane90

Shady-Lane90

Razem z @mw2 planujemy spotkanie forumowe za jakiś tam czas. Są tu chętni?  
      · 7 replies
    • Lina_Evi

Lina_Evi

Miło, że są tu jeszcze osoby, które mnie pamiętają. Mam nadzieję, że tym razem osiądę tu na dłużej
      · 4 replies
    • Shady-Lane90

Shady-Lane90  »  Borowy

Do lasu grzybów szukać! 
      · 7 replies
    • Shady-Lane90

Shady-Lane90  »  mw2

Dawaj koty do wyprzytulania! ♥
      · 15 replies
  • Popular Now

• Gloria
      Czy życie w obecnych czasach jest łatwe?
      Myślę, że postęp technologiczny narzucił pewne podejście do różnych spraw, a szerzej do naszego światopoglądu. Tak samo pewne zachowania są niejako narzucane i w różnych środowiskach szeroko akceptowane i uznawane jako normalne. Być może momentami mamy za łatwo... nieograniczony dostęp do pożywienia, nieograniczony dostęp do zaspokajania swoich potrzeb... następnie rodzi się pytanie: co dalej? Co chcemy dalej robić? Czy wystarcza nam ten (iluzoryczny) świat czy może szukamy czegoś innego? 
    • Kerosine
      Co aktualnie porabiacie?
      Patrzymy razem na świat - ja i <ona, która jest we mnie>. Wspólnie próbujemy dotrzeć do prawdy [choć ona od zawsze wydaje się po prostu wiedzieć] i za każdym razem podjąć decyzję, która okaże się dla nas najlepszą. – Jedynie przeszkadzasz. – I know.
    • Kerosine
      O czym teraz myślisz?
      Pokonam więc siebie, pokonam siebie... Tak często mówi nam się, że powinniśmy dążyć w życiu właśnie do tego. Tylko, że... jeśli naprawdę pokonuję siebie... kto tak naprawdę jest stroną przegraną?
    • Gloria
      Okazywanie uczuć w związku przez mężczyznę
      Tutaj pytanie kieruję bardziej do Pań, a mianowicie jak podchodzicie do okazywania uczyć przez mężczyznę w związku? Czy jest to niejako dla was fundament związku i na tym wszystko opieracie? I jak rozumiem wyrażanie uczuć wiąże się przede wszystkim z ich werbalizowaniem? Czy postawa chłopaka/mężczyzny w stosunku do was (a więc działania podejmowane w stosunku do was - np. wspólne wyjście na spacer, do kina) w zasadzie nic nie znaczy, jeżeli nie ma werbalizowania myśli/uczuć? Wydaje mi się,
    • yiliyane
      Co ostatnio oglądałeś?
      Supergirl SE01E01-SE01E06. Ten serial jest kretyński, ma godne pożałowania efekty komputerowe, a jednak się wciągnęłam :/