Sign in to follow this  
Followers0
Thesh

Tatuaż co i jak ?

Recommended Posts

Witam.

Chodżę na siłownię i coraz bardziej mi każdy mięsień rośnie. i mam pytanie, czy jak bym zrobił tatuaż na przedramieniu lub na bicepsie i dalej bym chodził na siłownie i dalej bym "rósł" to tatuaż by wyglądał tak samo czy inaczej. Bo jakoś nie widziałem chłopaków w moim wieku z tatuażem na jakiejś parti, którzy chodzą na siłownie. I właśnie mnie to zastanawia, czy bardzo mocno by się z nie kształcił?

Gdy "rośniesz" to skóra się rozciąga i tatuaż może się zniekształcić. Od tego jak bardzo się on zdeformuje zależy to jak dużo "urośniesz". Ale ja odradzałabym Ci robienie tatuażu w tym miejscu.

A w jakim miejscu byś mi poradziła zrobić tatuaż?

Ja mam tendencję do szybkiego tycia, więc jak już doprowadzę się do katastroficznego stanu, szybko to zrzucam. :cry: Miałam więc podobny problem. Dlatego ja zrobiłam sobie tatuaż ok 4 cm nad kostką na prawej nodze. W kostce nie przytyję, a i Ty na siłowni nie wyrzeźbisz sobie tego miejsca. :) Może to byłby dobry pomysł też dla Ciebie? Jak podejmiesz decyzję, to napisz. :) Jestem już ciekawa. :)

W sumie dobry pomysł ;)) Tyle, że teraz będzie zastanowienia się nad wyborem tatuażu. Ale to jeszcze troszkę minie zanim zrobię.

Zależy jaki wybierzesz wzór. Jeśli przedstawiający coś konkretnego to może się zdeformować. Jeśli wybierzesz jakieś tribalowe wzory, to nawet lekkie zniekształcenie jakoś bardzo ogółu nie popsuje. Wszystko zalezy od wzoru.

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
Sign in to follow this  
Followers0

• Who's Online (See full list)

There are no registered users currently online

• Recent Status Updates

• Shady-Lane90

Shady-Lane90  »  Kalafior_Grozy

Jak się nazywa ten większy dzyndzel, co się go zakłada na mniejszy dzyndzel przy słuchawkach? Takie to samo, ale większe braciszku.  
      · 1 reply
    • Kalafior_Grozy

Kalafior_Grozy

Nie ma to jak świętować 30. rocznicę odzyskania wolności, która jeszcze nie przyszła.
      · 0 replies
    • Kalafior_Grozy

Kalafior_Grozy

· 0 replies
    • Borowy

Borowy

Witajcie, mam do Was ogromną prośbę... potrzebuje wypełnionych ankiet do badań naukowych... na koniec maja mam termin oddania. Temat Tabu - SEKSUALNOŚĆ, dlatego rodzice do których kierowałem tą ankietę nie chcą mi jej wypełniać, choć uważam, że nie ingeruję w ich życie intymne. 2 miesiące temu ankieta już istniała online, a dostałem tylko 4 odpowiedzi :c Zajmie od 5 do 10 minut. Prawie wszystkie zadania zamknięte.
      Musielibyście wcielić się w rodzica, który ma dziecko z niepełnosprawnością intelektualną w stopniu lekkim. Ankieta jest oczywiście anonimowa.

https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSc35FjqvALX9OYdkmC8p4LFMjfvp9sEyGFAuHiG6MCFurqWBQ/viewform?fbclid=IwAR0BBy3Clovc9HZH-pMkOzC8sUF6UJ-LuOPcDC2HSLdZsHL_dVYN5zb9mzE
      · 0 replies
    • Kalafior_Grozy

Kalafior_Grozy

Czy posiadanie "judasza" w drzwiach to już antysemityzm?
      · 3 replies
    • michaelowax3
      O czym teraz myślisz?
      Ludzie właśnie tacy są. Dopóki świetnie im się układa nie potrzebują nikogo a gdy tylko wali im się porządek przypominają sobie nagle i oczekują wsparcia.  Można liczyć tylko na siebie. 
    • Kerosine
      Opisz siebie jednym słowem!
      Ruina Wyłącznie do utylizacji.
    • natiii95
      Cześć - anonimowa krótka ankieta POMOCY
      Poniżej zamieszczam ponownie link do ankiety (działa): https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSfPbLCEi1N3wcekFnSVfzbo0aQzdl8PiNKXuVaFq_AzriBiWw/viewform?usp=sf_link Będę wdzięczna za poświęcenie kilku minut na wypełnienie ankiety pozdrawiam
    • yiliyane
      Pomożecie mi?
      Takie huśtawki nastrojów, o których piszesz prawdopodobnie wynikają z burzy hormonów. Takie są uroki dojrzewania. Jednych dopada to w większym stopniu, innych w mniejszym. Zastanów się na spokojnie co czujesz do tego chłopaka. Czy jednak skłaniasz się ku temu, że mu nie ufasz, czy jednak sądzisz, że jest on jedną z nielicznych osób, które Cię w pełni akceptują? Nie sądzę, żeby przy takich huśtawkach nastrojów związek był dobrym pomysłem (musisz mieć też na uwadze jego uczucia), ale może z
    • 空白愛
      Nieodwzajemniona miłość?
      Witam wszystkich, którzy to czytają. Piszę to, ponieważ uważam, że nie jestem w stanie myśleć już trzeźwo, a nie mam osoby, która mogłaby mi z tym pomóc. Jestem 19-letnim chłopakiem, który niedługo zacznie studia. Około półtora miesiąca temu zakochałem się w swojej znajomej, przez pierwszy tydzień nie byłem świadomy swoich uczuć, ale powoli zaczęło do mnie docierać co do niej czuję. Zacząłem sobie wyobrażać nas razem, po paru dniach od uświadomienia sobie co do niej czuję zacząłem myśleć „P