Incomprehensible

Jak się czujesz?

Recommended Posts

Mogłoby być lepiej, chociaż dzisiejszy czas, spędzony nad wodą, dobrze na mnie wpłynął. Poza tym moja Bubka mogła w końcu popływać. Takiej szczęśliwej długo jej nie widziałam ♥

Bardzo zmęczona, przede wszystkim psychicznie a wszystko przede mną. A na dodatek jeszcze ta ospa u F. :<

Od kilku dni jestem martwa emocjonalnie. Nie zapowiada się niestety, by coś w tej kwestii miało się zmienić na lepsze. 

Orbituję gdzieś wysoko na orbicie, na którą wyniósł mnie mój własny umysł.

Wino jest rewelacyjnym sposobem na odcięcie się od uczuć. Muszę to praktykować znacznie częściej. 

Wolna, podekscytowana, a jednocześnie trochę przerażona... Najwyższy czas rozpocząć nowy etap w życiu.

Nawet zabawnie - moje ciało co dzień serwuje mi inne doznania. Dzisiejszy upływa pod znakiem przede wszystkim dojmującej sztywności i bólu stawów w kończynach dolnych [podnoszenie się z przysiadu czy wchodzenie / schodzenie po schodach to już nie takie banalne czynności jak wcześniej] oraz osłabionego czucia i mrowienia szczególnie w palcach prawej dłoni. Z niecierpliwością czekam na jutro.

Boleśnie odczuwam świadomość każdego mijającego dnia.

Ostatnio czuję się znacznie lepiej pod fizycznym względem. Solu medrol zrobił dobrą robotę. 

Niestety - w kwestiach psychicznych nadal nie jest ciekawie. Ale chyba już przestałam czekać na jakikolwiek odzew. Nie ma sensu. 

• - 1

Wyśmienicie - przynajmniej jako osoba [zgrabnie rzecz ujmując] nieaktywna zawodowo. Z pewnością nie mam zamiaru wracać do pracy w najbliższym czasie, a być może, kto wie... już nigdy.

Tęsknię za domem rodzinnym. Minie parę dni aż to minie. Ale wszystko co dobre szybko się kończy, to fakt.

I martwię się o mamę. Niech Bóg ma ją w opiece.

Wiesz, że się starzejesz, kiedy na tapecie w telefonie nie ma już żadnych śmieszków, a synalek Twojej kuzynki ♥ 

To jest coś takiego, że przykładowo masz coś na czym Ci zależy i bardzo chcesz to osiągnąć ale jednocześnie odczuwasz jedynie ciekawość względem tego czy się uda. Dziwne.

• + 1