Incomprehensible

Jak się czujesz?

Recommended Posts

Jestem zdołowana. Musiałam skrócić urlop o tydzień i nie zwiedziłam wszystkiego co chciałam, a do tego przez koronawirusa moja rodzina straciła jedyne źródło dochodów.

Wczoraj odesłali mnie z pracy do domu przez gorączkę. Temperatura skacze jak szalona. Przez to, że w pracy mam kontakt z wieloma ludźmi z zewnątrz wybrałam się do sanepidu i na SOR. Odesłali mnie do domu, bo w moim mieście nie ma testów na koronę ;D Czuję się więc chora i zniesmaczona. 

Nie widziałam ojca prawie 2 miesiące. Teraz jest w domu od 3 godzin i już zrobił awanturę. Niedobrze mi ze stresu.

Tak pogodnie, jak tylko można się czuć będąc w samym oku cyklonu.

Po tylu latach mniejszego lub większego interesowania się meteorologią dochodzę do wniosku, że spośród wszystkich fenomenów pogodowo-przyrodniczych najbardziej fascynujące jest właśnie bezchmurne i spokojne serce huraganu.

Łagodne oko błękitu.

Super się dziś czuję :D Spędziłam dużo czasu na świeżym powietrzu, uszyłam 26 maseczek, niedawno zrobiłam trening, a teraz czas na dobrą książkę przed snem. Jest dobrze! :D 

Czuję się nieco rozżalona. Może to tylko złudzenie, bo trudno patrzeć na świat zupełnie obiektywnie, ale mam wrażenie, że dużo słucham, a sama rzadko jestem słuchana. Może to głupie z mojej strony, w końcu każdego zajmują jego problemy.

15 minut temu, Sibethesto napisał:

Czuję się nieco rozżalona. Może to tylko złudzenie, bo trudno patrzeć na świat zupełnie obiektywnie, ale mam wrażenie, że dużo słucham, a sama rzadko jestem słuchana. Może to głupie z mojej strony, w końcu każdego zajmują jego problemy.

To nie jest głupie [ani, tym bardziej, nieprawdziwe]. Jednak za to, na jakich zasadach funkcjonuje świat ani jak zaprogramowani są, by czynić ludzie trudno obwiniać ich samych - można jedynie Stwórcę.

12 godzin temu, Kerosine napisał:

To nie jest głupie [ani, tym bardziej, nieprawdziwe]. Jednak za to, na jakich zasadach funkcjonuje świat ani jak zaprogramowani są, by czynić ludzie trudno obwiniać ich samych - można jedynie Stwórcę.

Ha, jeśli kiedyś spotkam to, co odpowiada za nasze istnienie, nie omieszkam wygarnąć mu tego. :D