anika

do czego macie słabość?

Recommended Posts

Czekolada z chili i pralinki od Lindora, chipsy krewetkowe, obojętnie nie przejdę też obok ciasta "krówki"... i oczywiście czekoladowe mleko sojowe bądź ryżowe :love:

do batatów. od ponad miesiąca pure love! jem zapiekane, w zupach, frytki, pizze z batatów. wszystko, co się da <3

Do miodu i migdałów, choć zwłaszcza tymi drugimi nie mogę niestety raczyć się zbyt często ze względu na znaczną zawartość tłuszczu. Miód natomiast - co zabawne, choć chyba wcale nie dziwne - niesamowicie smakuje mi jedynie do pewnej konkretnej ilości, po zjedzeniu której mój stosunek do niego zmienia się o 180 stopni (jako cukrowa bomba jego spożywanie w dużych ilościach też zresztą nie jest wskazane dla osoby dbającej o linię). Mimo to zawsze mam w domu jego słoiczek, czasami wypełniony bardzo rzadkim rodzajem tego produktu czy zawierający różne wymyślne dodatki.

Największą słabość mam do lodów, które jem cały rok, nawet zimą i do gorzkiej czekolady.

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

• Who's Online (See full list)

There are no registered users currently online

• Recent Status Updates

• Shady-Lane90

Shady-Lane90  »  Kalafior_Grozy

Jak się nazywa ten większy dzyndzel, co się go zakłada na mniejszy dzyndzel przy słuchawkach? Takie to samo, ale większe braciszku.  
      · 1 reply
    • Kalafior_Grozy

Kalafior_Grozy

Nie ma to jak świętować 30. rocznicę odzyskania wolności, która jeszcze nie przyszła.
      · 0 replies
    • Kalafior_Grozy

Kalafior_Grozy

· 0 replies
    • Borowy

Borowy

Witajcie, mam do Was ogromną prośbę... potrzebuje wypełnionych ankiet do badań naukowych... na koniec maja mam termin oddania. Temat Tabu - SEKSUALNOŚĆ, dlatego rodzice do których kierowałem tą ankietę nie chcą mi jej wypełniać, choć uważam, że nie ingeruję w ich życie intymne. 2 miesiące temu ankieta już istniała online, a dostałem tylko 4 odpowiedzi :c Zajmie od 5 do 10 minut. Prawie wszystkie zadania zamknięte.
      Musielibyście wcielić się w rodzica, który ma dziecko z niepełnosprawnością intelektualną w stopniu lekkim. Ankieta jest oczywiście anonimowa.

https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSc35FjqvALX9OYdkmC8p4LFMjfvp9sEyGFAuHiG6MCFurqWBQ/viewform?fbclid=IwAR0BBy3Clovc9HZH-pMkOzC8sUF6UJ-LuOPcDC2HSLdZsHL_dVYN5zb9mzE
      · 0 replies
    • Kalafior_Grozy

Kalafior_Grozy

Czy posiadanie "judasza" w drzwiach to już antysemityzm?
      · 3 replies