anika

do czego macie słabość?

Recommended Posts

czego nie potraficie sobie odmówić w ciągu dnia, albo co bardzo często kupujecie? może to ulubiony gatunek kawy, którą tylko pijacie, puszka coca-coli, rodzaj czekolady? piszcie! :wink:

Mimo , że po mnie nie widać to słodycze są moją słabością.

Ostatnimi czasy nie mogę przejść obojętnie w sklepie obok Czekolady Milka Caramel Cream. Sama czekolada jest nadzwyczajnie pyszna a krem karmelowy w każdej kostce nadaje świetnego smaku.

Nie wiem czy czasem nie wyszedłem zbyt ekscentrycznie rozwodząc się nad czekoladą ^^ Ale polecam spróbować.

Pytanie do czego nie mam słabości!

Przeróżne słodkości - nie będę wymieniać, bo jak dostaję szoku, kiedy nie zjem nic słodkiego, to wszystko idzie w ruch, ale tak najbardziej to uwielbiam Kinderki i czekolady Milki. Kawa codziennie musi być i to chyba tyle. Słodkie cuś + kawa i jestem w niebie.

Ciastka! ze sklepowej półki, choć wiadomo, że takie robione domowe są o niebo lepsze do tego różnej maści słodycze typu czekolady wafelki nie pomijając tego, że bardzo lubię pączki a z owoców to oczywiście banany i winogrono :)

Ort // Ker.

Ostatnio mam tylko jedną słabość - pączki. No ubóstwiam, nie potrafię sobie odmówić i kiedy tylko przejeżdżam obok cukierni, to kupuję.

Hmm na pierwszym miejscu to żelki, ale oczywiście takie moje wybrane. Do tego dorzucę jeszcze paprykę i związane z nią przeróżne przepisy, banany, winogrona białe, tortillę ;D galaretkę w czekoladzie i adwokatki <3

Może nie jest to jakiś rarytas jak niektóre wasze, ale jak nieraz się głodnym jest i przechodzę obok takiego magicznego punktu z napisem kebab to czasami jest ciężko się opanować :)

Mam słabość do wielu rzeczy. Całe szczęście jeszcze mogę siebie kontrolować w niektórych aspektach. :)

-wypieki mojej Mamy. Murzynek, tort makowy, sernik z gorzką czekoladą.

-babeczki marcepanowe z lokalnej piekarni.

-świeże, ciemne pieczywo. Szczególnie grahamki.

-tortilla z farszem meksykańskim, bądź z humusem (póki co to Facet pilnuje, bym miała bardziej zróżnicowana dietę :) ).

-lody bakaliowe Grycana.

-masło orzechowe. W każdej formie.

oooooooooooooooooooooooooooooo tak!!!

lody z Grycana!!! w ogóle wszystko z Grycana!!! sorbety, lody, koktajle, soki... niskokaloryczne, lekkie, wartościowe a do tego w diecie mogą spokojnie zastąpić słodycze ;)

Naleśniki, naleśniki, jeszcze raz NALEŚNIKI! Jestem gotowa jechać dla nich przez pół Warszawy (cała to jednak zbyt dużo jak na moje siedzenie !skreśl! nerwy.) Pora nie gra roli :D Więc gdyby ktoś z Was otwierał tymczasową masową produkcję, to ja bardzo chętnie pomogę skonsumować :D

czekolada, czekolada- moja słabość. Nie ważne w jakiej postaci, istotne jej samo jestestwo. 8)

Uwielbiam jeszcze lody, żelki, ale tylko te najtwardsze xd i pączki. Ślinka leci na samo wspomnienie ;)

Naleśniki :jupi: Uwielbiam szczególnie na słodko. Ale nie cierpię ich smażyć, więc często jem je na mieście. Najbardziej uwielbiam te z serem z restauracji Ahmed. Pycha :D

Domowe "zapiekanki", robię je szybko i prosto, ale są pyszne, może komuś się przepis przyda :)

Bułka, bagietka (chleb się raczej nie nadaje)

Sos robię z mieszanki keczupu i majonezu i losowych przypraw :) jakiś pieprz, zioła prowansalskie, majeranek, oregano, czosnek, mieszam wszystko i smaruje bułki

na to wszystko co jest pod ręką, pomidor, pieczarka, cebula, szybka, salami, kiełbasa mnóóóstwo sera i wrzucamy do piekarnika rozgrzanego do 150 stopni na 10-15 min.

Uwielbiam sobie to robić i często robię więcej jak mogę zjeść, ale pożeram z łakomstwa :)

Kawa rozpuszczalna (aktualnie piję Nescafe Sensazione Creme) z odrobiną mleka i dwoma łyżeczkami cukru, coca-cola (latem lubię do niej dodawać plasterek cytrynu i kostki lodu) i tosty francuskie, które uwielbiam a jako, że łatwo i szybko można je przyrządzić to jem niemal codziennie na śniadanie czy kolację, z różnymi dodatkami.

Bardzo lubię też wszelkiego rodzaju pizze - i mięsne i wegetariańskie, z salami, pieczarkami, dużymi ilościami sera, różnymi sosami itd. :)

Do słodyczy! Najbardziej kusi mnie czekolada i trufle. No i kawa rzecz jasna...kusi o każdej porze,dla smaku,dla efektu,dla zapachu. Uwielbiam.

Do aromatycznych kaw, tych wszystkich kawopodobnych typu latte, cappuccino, gorących czekolad, do czekolad z orzechami, żelków Haribo. A tych mnie słodkich - do owoców morza, rzeczy piekielnie ostrych.

Oczywiście kawa. Gdy tylko przychodzę ze szkoły pierwsza rzecz to robię sobie ciepłą, kawę lecz to nie jest moja jedyna słabość. Tak jak niektórzy już się wypowiadali to czekolada, najlepiej mleczna tak się rozpływa w ustach. Mmm aż mi się zrobiła ochota na pyszną czekoladę. :P

Herbata!

Mam ponad 13 rodzaji i ciąglę dokupuję nowe. Jednak ostatnio przesadziłem z piciem herbaty(2-3l dziennie) i efektem tego było spore nadciśnienie, więc czasami trzeba uważać.