Mordasinek

strona internetowa

14 postów w tym temacie

Witam, jestem laikiem jeśli chodzi o pojęcie na temat stron internetowych (jeśli chodzi o tworzenie) i dlatego zwracam się z wielką prośbą do Was. Czy ktoś mógłby zrobić jakąś stronę internetową dla mnie? Nie chodzi mi tu o nie wiadomo jaką stronę, tylko taką zwyczajną, prostą, aby była i żebym mógł tam zamieszczać jakieś treści oraz linki. To nie musi być nic nadzwyczajnego. Czy ktoś mógłby się tym zająć? Wielka prośba :)

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Ktoś na pewno by Ci zrobił, ale to kosztuje. Do wrzucania tekścików i linków wystarczy blog, który od razu masz darmowo skatalogowany tak, że będziesz miał wejścia przy ciekawej treści.

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Hmm chodzi takie coś a'la portal internetowy a rozumiem, że nie o forum?, bo, jeżeli nie to wystarczy, że np: wykupisz jakiś hosting WWW lub użyjesz darmowego (z FTP) z tym, że będziesz miał jakiś tam "przedrostek" przed .pl

No i następnie przez np: Total Commander łączysz się ze swoim kontem wrzucając tam Joomla (jeżeli ma być to portal), po czym instalujesz a na końcu szukasz na internecie jakiś darmowych szablonów a w późniejszym czasie urozmaicisz portal o jakieś rozszerzenia - do tego stworzysz swoje logo i będzie git :)

Piszesz, że jesteś lalikiem no każdy na początku był a w tym wypadku nie będziesz programował także ogarniesz to w miarę szybko, jeżeli będziesz sam dochodził do tego, na czym dany element polega niestety ja już w to się nie bawię, więc tego za Ciebie nie zrobię także trzymam za Ciebie kciuki no i powodzenia.

Pozdrawiam.

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
Proste strony internetowe = blogi

Od kiedy?

Raczej blogi = proste strony internetowe :)

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Ja mam do was pytanie, czy wy macie własne strony ? Nie chodzi mi o blogi na platformach blogowych, ale o strony na własnych domenach.

Ja próbowałem cos robić na hostingu, ale średnio mi to wychodziło. Znalazłem darmowy kreator stron, gdzie za darmo mogę podpiąć własną domenę, ale szczerze i tutaj mi kiepsko idzie . W tym kreatorze jest niby wszystko bardzo proste, bo cały układ strony można zrobić myszą na zasadzie kopiuj wklej, a i tak niezbyt mi to wychodzi.

Chciałbym się dowiedzieć, jak jest z wami, bo może tylko ja jestem taki antytalent ?

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Takie kreatory stron są dobre na krótką metę i to dla prostych stron. Jeżeli chcesz się tylko "pobawić" w robienie stron internetowych to taki kreator się sprawdzi - jeżeli jednak chcesz być postrzegany profesjonalnie, należy unikać takich rzeczy...

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Napisano (edytowane)

O 10.09.2015, 08:05:12, kikirurek napisał:

Ja mam do was pytanie, czy wy macie własne strony ? Nie chodzi mi o blogi na platformach blogowych, ale o strony na własnych domenach.

Ja próbowałem cos robić na hostingu, ale średnio mi to wychodziło. Znalazłem darmowy kreator stron, gdzie za darmo mogę podpiąć własną domenę, ale szczerze i tutaj mi kiepsko idzie . W tym kreatorze jest niby wszystko bardzo proste, bo cały układ strony można zrobić myszą na zasadzie kopiuj wklej, a i tak niezbyt mi to wychodzi.

Chciałbym się dowiedzieć, jak jest z wami, bo może tylko ja jestem taki antytalent ?

Cześć, kreatory zwykle mają formę bezpłatną i płatną. Coś extra dostaniesz jeśli extra zapłacisz. Ja polecam Word Pressa do pierwszych zmagań z tworzeniem stron. Oczywiście nie te szablony, które znajdziesz w standardzie. Mnóstwo można ściągnąć z sieci lub kupić za niewielkie pieniądze. Trzeba szukać tych które mają wbudowane kreatory/buildery. Dzięki nim poskładasz sobie stronę szybko i bezboleśnie. Jeśli powalczysz z fajnym szablonem to wierz mi, że efekt będzie lepszy niż produkcje na 200złł, które można kupić na allegro. Serdeczne pozdrowienia:-)!

Edytowane przez Kerosine
Usunięcie linka
0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

ja powiem więcej, wordpress + portal cba.pl tam jak poczytacie to uda wam się zrobić dobrą stronę będą amatorem : )

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

WordPress - darmowy, prosty CMS. Dodatkowo wiele darmowych szablonów i wtyczek. Do tego potrzebny Ci hosting, wystarczy na początek coś taniego np. w biznes host albo hekko.pl. 

Jeśli nie wiesz jak zainstalować skrypt Wordpress zobacz na youtubie, jest wiele ciekawych filmików.

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Jak już zrobisz stronę, to polecam sprawdzić ją w darmowym audycie. Widziałem taką ofertę na fejsie. Kiedyś sam korzystałem i wyłapali mi błędy.

Linki w temacie dozwolone od napisania 50 postów./isia2408

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Od niedawna też bawię się Wordpressem i nawet dla prostych stron jest on lepszy niż ręczne klepanie w HTML + CSS.

Stronę internetową dla firmy w stylu onepage można przygotować w ciągu jednego dnia. Jest wiele pomocnych filmików w sieci.

Jak chcesz oszczędzić to wykup tylko hosting. Mają oni zazwyczaj dostępne darmowe domeny z jakimiś przedrostkami przed .pl

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
O 1.09.2017 at 14:34, Improwizant napisał:

Stronę internetową dla firmy w stylu onepage można przygotować w ciągu jednego dnia. Jest wiele pomocnych filmików w sieci.

Jak się ma kilka tygodni na zdobywanie wiedzy, to potem stronę zrobi się w jeden dzień  :D

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Własną stronę możesz zrobić na :

lub . Masz tam również zapewnione podstawowe narzędzia do zarządzania metatagami, a więc stworzysz stronę, która będzie miała podstawowe ustawienia umożliwiające dalsze działania pozycjonerskie. Możesz również skorzystać z blox.pl, by ytworzyć swój blog, jak na przykład mój:   Pozdrawiam.

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.

Zaloguj się teraz