Hard Candy

Każdy kiedyś zaczynał.

Recommended Posts

W tym temacie znajdziecie linki do tematów powitalnych założonych przez osoby, które zapisały się w historii m-forum (wyróżnieni rangami, jednak także osoby niebanalne, które niestety długo tu nie zabawiały). Będzie tu można odnaleźć również linki do ciekawych i kreatywnych powitań. Kolejność tematów przypadkowa. Jeśli uważacie, że coś przeoczyłam to podrzucajcie linki w postach.

A teraz zasiądźcie wygodnie przed komputerami i ugryźcie kawał historii tego miejsca:

Znani i lubiani :mrgreen:

1. Sebo - witam-t269.html

2. Weronika - hejka-t1457.html

3. noir (według mnie, najlepszy temat w Powitalni) - nie-otwierac-pandora-box-grozny-zwierz-t2081.html

4. Ylx - hej-t4060.html

5. amcia - (również bardzo ciekawy) meo-eo-p-czyli-po-prostu-witam-was-t4855.html

6. Aśika - bo-potwory-sa-dobrze-wychowane-i-sie-witaja-t8465.html

7. Nineku - knock-knock-t10635.html

8. Kokieteria - nowy-uzytkownik-t15357.html

9. Bishamoth - witam-d-t21660.html

10. Catwoman - kocie-powitanie-t25211.html

11. NoNameUser (kto by pomyślał, że user tak chłodno przyjęty będzie tu taką gwiazdą ;p) - topic-t25029.html

12. Tkaczens^ (trzeć ser?!) - witam-t29222.html

13. Mendoxes - czessscc-dd-wrau-t35512.html

14. Hard Candy (jak to czytam, to mam ochotę zrobić facepalm jak stąd do Białegostoku) - spoznione-powitanie-t36755.html

15. johanneskate - czas-chyba-sie-przywitac-t44931.html

16. Darcia K - darcia-mowi-helol-t49216.html

17. Ylx po raz drugi - witam-ponownie-t51685.html

18. Skrzaciik - dziieeeeen-doooooobry-t57502.html

19. Darcia Kpo raz drugi - again-t61377.html

20. Salami - po-prostu-hej-t63771.html

21. Pizzaro - ahoj-piraci-t67357.html

22. Arsen - dobry-den-t68986.html

23. vetus (a to szpieg!) - dobry-wieczor-t68442.html

24. Helende - temat-powitalny-zalozony-pozamiatane-t74433.html

Niebanalni, co szybko nam stąd odfrunęli:

1. Nie umiem odtworzyć jakże kreatywnego nicka, także obczajcie sami: dzwiedziu-sie-klania-t605.html

2. Kali kupić krowa (za to francuska!): szukam-polska-milosc-ci-to-mozliwe-t1444.html

3. Powiew poetyki :mrgreen: w-samotnosci-dryfuje-posrod-kwiatow-i-cieni-t3480.html

4. Jestem dość kreatywną osobą, ale chyba nie potrafiłabym wymyślić takiego nicka ;) - aloha-t9203.html

5. Pani Porada - pani-porada-t18985.html

6. Pozdrowienia nie dla wszystkich - niech-bog-wam-w-dzieciach-wynagrodzi-t22246.html

7. A czy Ty jesteś żelką? witam-was-zelki-i-nie-zelki-t34787.html

8. Ciekawa dyskusja i ciekawy użytkownik - schizofrenik-na-forum-uciekamy-t36005.html

9. Świetne powitanie - trelemorele-t35044.html

10. Nie wszyscy lubią skojarzenia z polityką - z-poselstwem-przybywam-t42503.html

11. 14 postów, ale wrażenie świetne - what-kind-of-a-garden-do-you-come-from-t49171.html

12. Marzenia o byciu modem rozprysnęły się w pył - ja-czyli-z-ang-tea-who-you-yeah-bunny-t53502.html

13. Oszukista! moge-powiedziec-ze-jestem-tu-nowy-t63437.html

14. Pierwsze posty okazały się za trudne, po 7 był ostatnim popełnionym - pierwsze-posty-sa-trudne-t65530.html

15. Zawrotna liczba trzech postów, niestety - post-numer-dziesiec-tysiecy-o-tytule-witam-t66934.html

16. 'Wybuchowy' temat - vae-victis-t67711.html

17. Niebanalny pobyt, ale krótki - serwus-czolem-witam-hej-t69072.html

18. Piękny avatar i lekkie pióro (gdzie jesteś, Użytkowniku?!) kilka-slow-o-willu-t68860.html

19. Upiorne zniknięcie nowy-osobnik-t68528.html

20. Bardzo ciekawe powitanie temat-numer-45216-t68501.html

21. Temat z dyskusją witam-t73227.html

22. Zadymiarski temacik oi-t74696.html

Coś ciekawego:

1. Kto by pomyślał, że rymy częstochowskie potrafią wywołać takie kontrowersje? lady-ewelinqa-t2211.html

2. Echo dawnego konfliktu - dla-ulubionego-usera-t5396.html

3. Chyba najdłuższe powitanie ever - ogien-z-dupy-t7445.html

4. Temat z długa dyskusją - czesc-chcecie-poznac-milego-chlopczyka-t9651.html

5. Dla tych co narzekają, że obecnie moderatorzy praktykują samouwielbienie ;p - dzien-moderatora-t13758.html

6. Od tamtego czasu wszyscy winni nosić forumową żałobę - czas-powiedziec-do-widzenia-t16763.html

7. Forever alone - pozdrowienia-dla-samej-siebie-t22283.html

8. pirat-odchodze-t22297.html , lecz...

9. pirat-powrot-p-t22527.html :mrgreen:

10. Mara sentymentalnie - wybil-mi-dzwon-t24569.html

11. Jasne... czas-wybywac-t34425.html

12. Kolorowego uwielbienia ciąg dalszy (patrzcie i uczcie się! ;p) - dzien-administratora-t13690.html

13. Tu jest odpowiedź, dlaczego czepiamy się offtopów ;) - wiem-ze-juz-mnie-kochacie-t34066.html

14. M-świętowanie - 4-pazdziernika-dniem-nagosci-t37035.html

15. Rozterki mystery - hello-is-it-me-you-re-looking-for-t46355.html

16. Rewelacyjne życzenia urodzinowe - urodzinowa-winda-do-nieba-t50671.html

17. Mhm, akurat ;p nie-jestem-juz-nastolatkiem-t52852.html

18. Z okazji 10 000 posta - pozdrawiam-t60176.html

19. Znów echo konfliktu - powrot-piotrka-problemy-pirata-t63694.html

20. Kwintesencja tego, co działo się niegdyś na m-forum prosze-panstwa-oto-mis-reaktywacja-rocznicowa-t7294.html

21. Żebyście wiedzieli, kiedy mi składać życzenia! :mrgreen: urodziny-hard-candy-t67188.html

22. Waleczna mystery - pamietacie-wariatke-t68731.html

23. R.I.P. :cry: lehelol-t67242.html

24. W końcu ktoś docenił! pozdrowienia-dla-grafikow-t69860.html

25. 'Jestem Krzysiek i mam najwięcej kont na tym forum' czesc-wszystkim-jestem-siembi-t72100.html

26. Rozstania i powroty wrocilem-t72770.html

Dobra, pozwalam Wam również uwielbiać mnie za taki temat i klepać po plecach z okrzykiem 'Dobra robota, kochamy Cię!' :mrgreen:

Jak już wcześniej wspominałam - super pomysł! Brawa dla Hard Candy! =D

Miło jest sobie przypomnieć nie tyle własne (z małym, nieukrywanym facepalmem =P), jak i powitania wielu innych użytkowników, które ciężko było samemu odkopać z tyyyylu tematów. I aż łezka się w oku kręci, jak sobie przypominam początki tutaj, a to już tyle lat minęło, eh.

Świetne, sama niedawno z nudów weszłam w Powitalnie i czytałam najstarsze posty, śmiesznie się czyta szczególnie te tematy, założone przez "16tki" które teraz są poważnymi paniami na forum ;p

Ach, gdyby tylko można było cofnąć czas. Wstyd mi za siebie :oops: ale dalej kocham trzeć ser.

Ciekawy temat, kochamy Cię Hard Candy,!

Gdzie ja byłam kilka lat temu? Gdybym wcześniej wiedziała, że takie zajefajne forum istnieje...

Hard Candy, świetny temat, gratuluję!

Ludzie, jak czytam swoje tematy, to aż autentycznie mi wstyd :mrgreen:

A ja tam nie wstydzę się swojego tematu powitalnego, nawet Pirata nazwa przyciągnęła :)

Jak macie ochotę, możecie również komentować te tematy. Podajcie wtedy stosowny link i komentarz (uprasza się o brak jakże lotnych postów 'ale jaja' czy 'no nie wierzę' :mrgreen: ).

Pierwsza "część" to iście muzealna :D

Jedne co mi pozostaje to krzyknąć:

'Dobra robota, kochamy Cię

i poklepać po plecach- :P

Hmmm... ja się nie zapisałem w historii ów forum :) ale powróciłem tutaj w sumie po kilkuletniej przerwie :) w sumie moje pierwsze i jedyne forum na którym byłem aktywny :)

Zerkałem sobie na osoby oznaczone mianem przyjaciela i w sumie tam widzę kilka osób, z którymi częściej brałem udział w dyskusjach ;) zastanawiam się tylko czy pamiętają ;) a fajnie jest wrócić i widzieć zmiany :)

MC-arcin, ojaaaaaaaaaaaaaaaaaa! wróciła legenda! Człowieku, ja sobie od początku bytności plułam w brodę, że nie wbiłam tu odpowidnio wcześniej, by Cię poznać. ło! Cieszę się strasznie ; )

MC-arcin, oczywiście, że Cię pamiętam! I pewnie wiele osób z ekipy niebieskich powie to samo. Więc nie bądź taki skromny ;) Fajnie, że wróciłeś :)

Wraum ; oł maj god ; gdyby nie kendi to porzucił bym tą sektę (którą sam stworzyłem) ale dzięki temu wyśmienitemu przypominaczowi-tematowi już nigdy nie zapomnę o mym prawdziwym powołaniu ; no i jeszcze 4 października dniem nagości trzeba będzie poświętować i w tym roku ; + nie wiem jak Kendi wyszukuje takie rzeczy ale pro respekto!

Hm wychodzi na to, ze jestem nieznana, nielubiana albo po prostu, wiem! zapomniana :) oczywiscie zartuje, fajny temat :) Witajcie wszyscy :D

Witam, jako świeżynka :)

Witamy na pokładzie, jednak nie jest to odpowiedni temat do przedstawiania się ;) Zachęcam do założenia własnego, tylko swojego tematu, w którym napiszesz co nieco o sobie i dasz użytkownikom się poznać - Daria.

Guest
This topic is now closed to further replies.

• Who's Online (See full list)

• Slipknot87
    • Kerosine
  • Chatbox

Load More
    You don't have permission to chat.
  • Recent Status Updates

• Filip

Filip

Słoneczny Filip niczym Słoneczny Patrol 8-) 
      · 4 replies
    • Shady-Lane90

Shady-Lane90

Rzadko o coś proszę.
      Ale dzisiaj - proszę Was o pomoc.
      https://zrzutka.pl/bf8wmk
      · 0 replies
    • Shady-Lane90

Shady-Lane90  »  Filip

Fifi! Do lekcji! ;D 
      · 3 replies
    • Martusiaaaaaa92

Martusiaaaaaa92

Po zamachu na London Bridge media i politycy mówią dobrze o tutejszych Polakach jak nigdy Co ciekawe, głównie lewicowi politycy i media, by pokazać, że imigranci z UE nie są tacy źli jak ich zwolennicy brexitu przedstawiają. Zwłaszcza, że drugi z bohaterów, rodowity Brytyjczyk, okazał się nie być bez skazy: jest mordercą niepełnosprawnej dziewczyny, który dopiero co wyszedł przedterminowo z więzienia.
      · 3 replies
    • Filip

Filip

Herbaty dawno nie piłem, tym bardziej na czas, ale podoba mi się kreatywność tych tytułów, z niecierpliwością czekam na następne.  
      · 16 replies
    • Slipknot87
      Jak zrozumieć zachowanie dziewczyny
      Byc moze ma inne ale widzialem jak sie zachowuje przed zerwaniem kontaktu i sama mowila o nienawisci itp. no i znam ja troche. No zalezy i nie mam jej tego za zle, pisze tylko ze w ogole sie nie spodziewalem odzewu. W sumie kiedys mowila ze nie daje jej tam wsparcia i obecnosci (co bylo troche trudne na tamten moment) ale masz racje moze go nie potrzebowac. Mysle jednak ze czesto ludzie czuja jakas potrzebe naprawienia bledow po czasie nawet jesli do konca nie jest to potrzebne lub sluszne. Wyrz
    • Shady-Lane90
      Hity i Kity Spożywcze
      @Kerosine nazwa gryczotto jest strasznie odpychająca, nie neguję jednak faktu, że może być to smaczne. Mamy już jednak kaszotto, risotto i teraz gryczotto.... brak tylko jeszcze chujotto ;D 
    • Kerosine
      Hity i Kity Spożywcze
      Kategoria Zdrowo na gotowo część pierwsza: Zdecydowanie nie tylko najbardziej udany wariant dań [teoretycznie] obiadowych Innej Bajki, ale również ogólnie najlepszy produkt z ich oferty; znakomity szczególnie w połączeniu z chłodnym kefirem. Do nabycia w Auchan, wybranych Rossmannach [u mnie w największym - reprezentacyjnym - sklepie tej sieci znajdującym się w galerii handlowej] oraz okazjonalnie w Żabce. Wysokobiałkowe i niskokaloryczne, a zatem polecane przede wszystkim 
    • mw2
      Ateizm - Wasze opinie.
      Podpisuję się pod tym   Nie wartościuję ludzi pod kątem ich wiary. Wśród znajomych mam zarówno osoby wierzące, jak i ateistów, a ich wiara lub jej brak nie wpływa na moje postrzeganie ich. 
    • mw2
      Kucharki
      Lubię gotować. Niestety w ciągu tygodnia mam na to mało czasu, dlatego ograniczam gotowanie do 0,5-1h na dzień/dwa dni. Jest to zawsze jakiś akt kreacji, przy czym bardzo satysfakcjonujący, jeśli się uda  Oczywiście uwielbiam eksperymentować i nie trzymać się sztywnych ram przepisów, co czasem różnie się kończy