• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

rosaria1989

słuchawki idealne ;)

Recommended Posts

Kiedyś myślałam, że te z zakrywających całe uszy ale to nie prawda - cała małżowina po godzinie noszenia takich słuchawek była obolała. Takie zwyklaki oczywiście wypadają, tak samo te zupełnie wpychane do środka uszu. Tych zakładanych jak aparat słuchowy mojej babci nie miałam ale nie pociągają mnie wizualnie.

Na razie krótko mówiąc nie spotkałam idealnych.

Jeśli chodziłoby o sam dźwięk to mi pasują najbardziej zwykłe słuchawki albo te zakrywające całe uszy (partner posiada więc je podkradam:P). Te wkładane zupełnie do uszu to w sumie nie wiem bo zawsze mi wypadają i skupiam się na poprawianiu ich a nie słuchaniu.

Idealne słuchawki powinny dopasowywać się do kształtu ucha, powinny być plastyczne:P

Bezprzewodowe; dokanałowe; oferujące krystalicznie czystą jakość dźwięku i dobre podbicie basów; o długim czasie pracy pozwalającym na swobodne korzystanie z nich przez cały dzień po naładowaniu [funkcja szybkiego karmienia prądem również mile widziana]; z płaskim, nie plączącym się i nie nazbyt długim kablem; czarne.

Moje obecne słuchawki spełniają powyższe wymagania w 95%, aczkolwiek ich sporą wadą jest dość egzotycznie działający mikrofon, który w trakcie połączenia lubi zbierać szeroki wachlarz dźwięków z otoczenia oraz pozwala słyszeć własny głos. Ponieważ jednak korzystam z telefonu przede wszystkim w celu słuchania muzyki i rzadko wykonuję / odbieram połączenia, nie jest to wada krytyczna.

O 10.08.2012 at 02:25, martuśka. napisał:

Takie zwyklaki oczywiście wypadają, tak samo te zupełnie wpychane do środka uszu.

Być może problem tkwi po prostu w nieodpowiednim rozmiarze gumowych nakładek. Do większości słuchawek dołączany jest zwykle ich komplet w trzech rozmiarach: dużym, średnim i małym; osobiście będąc w podobnej sytuacji spróbowałabym w pierwszej kolejności przymierzyć dwa inne niż ten oryginalnie zainstalowany przez producenta.

Edited by Kerosine