Sign in to follow this  
Followers0
Mordasinek

najbardziej opłacalne pakiety orange POP

Recommended Posts

Jakie Waszym zdaniem są najbardziej korzystne pakiety w orange...które opłaca się wykupić żeby jak najdłużej korzystać z usługi? Porobiło się tych pakietów, ale moim zdaniem to sam szajs i nie mogę znaleźć nic ciekawego dlatego pytam się Was :)

Mordasinek, jak dla mnie to "grosz za sms" oraz "ty i 3". Grosz za smss masz za 6 zł 600 smsów do Orange (tylko orange). A pakiet Ty i 3 (płatny 6 zł, ważny miesiąc), pozwala na rozmowę z 3wybranymi numerami z orange i stacjonarnymi za 3gr za minutę, a sms 1 gr.

Pakiety internetowe w cenie 5 lub 10 zł wystarczają na miesiąc korzystania z internetu bez żadnego problemu i ograniczeń (nie mówię o oglądaniu filmików nagminnym).

Wiedziałem o tych pakietach, ale szczerze mówiąc to za bardzo nie korzystam z smsów, ponieważ w razie czego wolę dzwonić, a trzy numery to za mało. Orange chyba nie ma fajnych pakietów na rozmowy...niestety. Myślałem nad zmianą sieci na Play, tam podobno jest wiele ciekawych promocji :)

600 smsów za 6 ziko

Ubolewam, ze wycofali 600 esów do wszystkich bo to był pakiet idealny

Za starych dobrych czasów IDEI było jeszcze 100 SMSów za 1zł, czyli zdecydowanie elastyczniej niż jest teraz.

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
Sign in to follow this  
Followers0

• Who's Online (See full list)

• michaelowax3
    • Shady-Lane90
  • Recent Status Updates

• Shady-Lane90

Shady-Lane90  »  mw2

Dawaj koty do wyprzytulania! ♥
      · 12 replies
    • Pizzaro

Pizzaro

Czy jest tu jakaś cywilizacja? 
      · 8 replies
    • Kalafior_Grozy

Kalafior_Grozy

Wybitny radziecki profesor anatomii Anatolij Jebiedrewienko w 1969 roku odkrył, że oko i dupa połączone są nerwowo.
      Aby dowieść swej tezy potrzebował ochotnika, na którym przeprowadziłby swój eksperyment. Na ochotnika zgłosił się 27-letni Dymitri Starodupcew.
      Eksperyment miał rozwiać wszelkie wątpliwości, gdyż środowisko naukowe wątpiło w śmiałą tezę Jebiedrewienki. I ostatecznie tak też się stało. Najpierw profesor z całej siły uszczypał w pośladek Starodupcewa, któremu z oka niemal natychmiast poleciała łza. Następnie z impetem wsadził mu palce do oczy wskutek czego ochotnik się zesrał.
      · 3 replies
    • Borowy

Borowy

Ej, czemu nie jestem zielony?! 
      · 14 replies
    • Shady-Lane90

Shady-Lane90  »  Kalafior_Grozy

Jak się nazywa ten większy dzyndzel, co się go zakłada na mniejszy dzyndzel przy słuchawkach? Takie to samo, ale większe braciszku.  
      · 2 replies
  • Popular Now

• Asamix
      4