Słuchawki czy głośniki?

Recommended Posts

Posted

Pomimo, że od słuchawek dostaję zapalenia uszu, a przynajmniej tak mi powiedział lekarz, preferuję właśnie je. 

Posted

Ciągle siedzę w słuchawkach, czy to przy kompie czy w drodze. Po co mają inni męczyć się moją muzyką? 

• 1 month later...
Posted

ja też preferuję słuchawki ;)))) to daje poczucie swoistej intymności a muzyka ma prawdziwą moc :D

• 2 years later...
Posted

Tylko i wyłącznie słuchawki. Nie lubię kiedy ktoś inny słyszy muzykę, której słucham.

• 1 year later...
Posted

Zdecydowanie głośniki :D

• 4 months later...
Posted

Słuchawki, może to kwestia że nigdy nie miałem dobrego sprzętu z głośnikami. 

Obecnie używam w domu Sony MDR-XB950B1 (jeżu sony, nie możecie jakoś przystępniej nazywać swoich produktów, jak ja wiem - Sony HeadKillersoundphones X 3D?)  i mają cudny bass.

Na zewnątrz Xiaomi Redmi Airdots i jestem z nich mega zadowolony

• 2 weeks later...
Posted

Gdy jestem sam w domu, wtedy slucham dosyć głośno muzyki z wieży. Natomiast zazwyczaj decyduję się na słuchawki, nie chcę, aby inni musieli słuchać tego co mi się podoba, bo każdy ma inny gust. Nie wyobrażam sobie chodzić z głośnikiem przez miasto z wulgarnymi rapsami pogłoszonymi na fulla.

Martusiaaaaaa92
Posted

Kiedyś słuchawki. Ale jak się ma małe dzieci, niestety trzeba mieć uszy szeroko otwarte, nawet kosztem tego, że dziecko zagłuszy muzykę z głośnika :D

Posted
1 godzinę temu, Filip napisał:

Nie wyobrażam sobie chodzić z głośnikiem przez miasto z wulgarnymi rapsami pogłoszonymi na fulla.

Mam wrażenie, że młodsze pokolenie - między 12 a 16 rokiem życia, myśli, że to, ze idą po mieście z JBL'em rozwalonym na cały regulator, z którego wydobywa się rap dla plebsu (o przysłowiowym "gównie") uważa to za pewną oznakę zajebistości. Niestety jest to tak żałosne, że zawsze mam ochotę złapać ten głośniczek i walnąć nim o chodnik. 

W domu i w samochodzie słucham muzyki bardzo głośno. Sąsiadów nie mam w najbliższym otoczeniu, rodzinie także nie przeszkadza to, czego słucham. Ze słuchawek korzystam zaś w nocy a także na spacerach, kiedy akurat towarzyszy mi wyłącznie mój pies. 

• yiliyane pinned this topic
Posted

W domu słucham muzyki z wieży albo prosto z laptopa. Jak sprzątam, to wolę w słuchawkach. W samochodzie oczywiście muzyka dość głośno leci, gdy jadę sama. W autobusie/pociągu/innym środku transportu korzystam oczywiście ze słuchawek. Też mnie irytuje, jak idę chodnikiem i jakiś dzieciak słucha rapsów z głośnika. Aż chce się kupić biedakowi jakieś najtańsze słuchawki i mu je wręczyć :D 

Posted
6 godzin temu, dannonka napisał:

W samochodzie oczywiście muzyka dość głośno leci, gdy jadę sama.

Leci głośno nie tylko, gdy jedziesz sama :D :D no ale kto by pamiętał zeszły rok? Kiedy to było... :D 

Często słucham muzyki. W domu różnie... jak jestem sama to bezpośrednio z laptopa, jeśli nie, to raczej słuchawki. Podczas spacerów czy w drodze do pracy oczywiście tylko i wyłącznie wchodzi w grę słuchanie muzyki za pomocą słuchawek. Nie lubię, gdy ktoś słucha muzyki (niezależnie od gatunku) bezpośrednio z głośnika w przestrzeni publicznej. 

6 godzin temu, dannonka napisał:

Aż chce się kupić biedakowi jakieś najtańsze słuchawki i mu je wręczyć

Otóż to :D 

Posted
9 minut temu, mw2 napisał:

Leci głośno nie tylko, gdy jedziesz sama :D :D no ale kto by pamiętał zeszły rok? Kiedy to było... :D 

Haha :laugh: Siostro, wtedy też w miarę cicho leciało :tongue: Jak następnym razem się spotkamy, to pokażę Ci, co to znaczy głośna muzyka, gdy siedzę za kółkiem :D :D :D Oby to spotkanie nastąpiło jak najszybciej :biggrin:

Posted
Teraz, dannonka napisał:

Haha :laugh: Siostro, wtedy też w miarę cicho leciało :tongue: Jak następnym razem się spotkamy, to pokażę Ci, co to znaczy głośna muzyka, gdy siedzę za kółkiem :D :D :D Oby to spotkanie nastąpiło jak najszybciej :biggrin:

Hahhaha :D przygotuję w razie czego zatyczki do uszu :D Przypominam, że teraz Twoja kolej, żeby mnie odwiedzić :D 

Kalafior_Grozy
Posted

Zdecydowanie głośniki. A jak głośniki to jakieś fajne.

Dlatego 5 lat temu kupiłem sobie na allegro co prawda używaną, ale wieżę Panasonic.

spacer.png

• 7 months later...
Posted

Jestem dosyć wrażliwa na zewnętrzne dźwięki, dużo z nich mnie denerwuje, dlatego zawsze słuchawki. Jakiś czas temu kupiłam sobie wyciszające zewnętrzne dźwieki słuchawki Sony i od tego czasu praktycznie w nich żyję.

• 1 year later...
Posted

Amplituner onkyo+ 4 głośniki. 

• 1 month later...
intodecay00
Posted

To chyba zależy od okoliczności. Gdyby mogę używam głośników. Ale generalnie cały czas siedzę na słuchawkach. Są poniekąd lepszym rozwiązaniem dla mnie jako kogoś, kto uwielbia szczegóły w muzyce. Niestety bardzo męczą moją już styraną głowę.

Posted

Jaki model słuchawek używasz?

intodecay00
Posted

Od ponad dwóch lat "Corsair HS50" jeśli się nie mylę z modelem. Służą mi wybornie.

• 7 months later...
Posted

Ja wolę słuchawki chyba ze względu na to, że ona pomagają mi się wyciszyć, uspokoić, zrelaksować.