Jump to content

Niezapomniana 18-nastka

Quba

Recommended Posts

Posted

Organizuję sobie imprezę urodzinową i nie byłoby w tym nic dziwnego, gdyby nie to, że chciałbym, by była ona wyjątkowa. Dlatego też potrzebne mi są jeszcze jakies pomysły (koncept już jako taki mam, ale czekam na coś jeszcze). Może ktoś mi podrzuci coś ciekawego, może ma ktoś coś z własnego doświadczenia? Imprezę urządzam we własnym garażu, będzie koło 30 osób.

Interesują mnie zarówno pomysły wystroju, jak i jakiś spontanicznych wydarzeń w trakcie. :)

Posted

może określony wystrój co do poszczególnych lat?

Posted

Może przebierana impreza? Np. stroje hawajskie ;d Dużo śmiechu wywołuje zabawa w odgadywanie np. tytułów filmów, tylko za pomocą gestów. Można by to trochę przerobić i np. pobawić się w zgadywanie nauczycieli ze szkoły.

P.S. Spontanicznych wydarzeń się nie planuje, same z siebie wychodzą ;)

Posted

Zagrajcie w bingo :mrgreen: hehe <żart>

no właśnie.. może jakieś przebieranki, nietypowe kalambury, jakieś zawody w jedzeniu :P

Posted

Ująłem je jako spontaniczne, bo w gruncie rzeczy i tak takie będą. Trudno przewidzieć, co człowiek zrobi po alkoholu, nawet jeśli w jakimś tam zarysie to już zaplanował. O co Ci chodzi puchaty? Co do przebrań, to w tym zawiera się już mój 'jako taki' koncept. :)

Posted

chodzi mi o impreze która będzie miała określony klimat, np lata 80te. Bardzo fajna sprawa kiedy leci muzyka ala pulp fiction, Okreslony wystrój itp.

Posted

Moja 18stka... była w domu.

Plus dla Ciebie za to, że wyprawiasz ją w garażu i później nie będziesz musiał słuchać przez pół roku narzekań rodziców na to, że skórzana sofa ma dziwną plamę, albo kwiatek został połamany :P hehe

Bo jak to ująłeś:

Trudno przewidzieć, co człowiek zrobi po alkoholu

Fajnie jest właśnie taka impreza przebierana :P ale ja stawiałabym na black&white

wszystko w tych kolorach. Niezły klimat ;)

Jeśli jednak chodzi o jakieś tam zabawy, to u mnie np. nic z tego nie wyszło bo po dwóch godzinach wszyscy się zintegrowali (parę parek nowych powstało ^^) i każdy wywijał w swoją stronę :P

Co do jedzonka to polecam porobić dużo kanapek, takich z sałatą, pomidorem itd itp. oczywiście chipsy, paluszki - podstawa.

Posted

zrób w nocy wycieczke na osiedle = na plac zabaw zajebista zabawa, na 18 u barta tak było głównie spontan to był ;)

Posted

żarcie i picie to jedyne, o co się już nie martwię ;-)

Posted

hmm u mnie na 18-stce np bedzie karaoke ;)

Posted

Ja osobiscie nie wyprawiałm hucznej 18-stki zaprosiłam pare kolezanek, kumpli i poszlismy na piwo. Miałam do wyboru albo robic 18 w jakims lokalu albo dostac kase wybrałam to drugie i nie załuje :).

U mojej kuzynki natomiast osoby zaproszone miały sie przebrac za "wiesniaków" jakies podarte spodnie bluzki było duzo smiechu :D

Posted

przede wszystkim dobre nagłośnienie dobry bas bardzo pomaga ;) i dobra muza ;) możesz też wymyślić jakieś oświetlenie :P może jakieś zawody w piciu piwa lub wódki na szybkość ;) z nagrodą jakąś

Posted

Dubbing na zywo do jakiegos debilnego serialu z wylaczonym dzwiekiem. Gwarantuje ciekawy rozwoj fabuly, szczegolnie po paru glebszych, gdzie fantazja w wymyslaniu dialogow jest iscie ulanska ;-) Nie wiem czy sie nadaje na 18-tke, ale pomysl wyprobowany na innych okazjach.

Posted

karaoke i inne multimedialne zabawy raczej odpadają - boję się o swój sprzęt, poza tym miałem na myśli raczej innego typu 'rozrywki'. Ale owe pomysly tez mam nadzieje w przyszlosci wykorzystam.

Posted
poza tym miałem na myśli raczej innego typu 'rozrywki'

jakie? striptiz lasek? xD

Posted

wchodziłby w grę, gdybym miał na zbyciu 900zł. ;-)

Grzesznica
Posted

pizama party :D zajebista sprawa :D

A u mnie? to miałam do wyboru kilkaset złotych na wyjazd za granice od ojca albo impreza w knajpie- wybrałam pieniadze i bardzo sie z tego ciesze. Szkoda mi było wydac np(wtedy) 1000zł na impreze-mijało sie to z celem tym bardziej ze nie mam wileu zajomych, bo bardzo skrupulatnie sobie ich dobieram.

Posted

I tak tej kasy nie zobaczę, bo robię urodziny na spółę z kumplem. Rok temu tak postąpiłem i nie żałowałem, bo to tylko 17 była. Osiemnaste urodziny jednak muszą mieć trochę w sobie z wyjątkowości, takie jest przynajmniej moje zdanie :)

Grzesznica
Posted

troche wyjątkowosci to powinno miec oczko, 30tka i 40tka ;)

Posted
poza tym miałem na myśli raczej innego typu 'rozrywki'

jakie? striptiz lasek? xD

jak ma 9 stów to calkiem dobry pomysl ;]

Posted
O co Ci chodzi puchaty?

Chodziło mu o tzw. retro party.

Posted

puchaty,

wchodziłby w grę, gdybym miał na zbyciu 900zł. Wink

E tam oczko, 18 to też wyjątkowa uroczystość, albo przynajmniej okazja do niej. Jak nie wpadne na jakiś fajny pomysł to odprawi się ją normalnie, ale w ta normalność to już teraz powątpiewam ;-)

Posted

;P

Takich konkursów pijanstwa za bardzo nie zapamięta sie :P

Posted

Poza tym one mi bardziej na wesele pasują.

Posted

Hmm...masz garaż więc pewnie mieszkasz w jakimś domku jednorodzinny? A skoro tak to pewnie masz też trochę miejsca wokół tego domku. Może niech kumple "przenocuję" u Ciebie? Weźcie namioty, rozbijcie w ogródku i bawcie się np. przy ognisku. Chociarz te namioty bedą pewnie tylko tak dla picu bo i tak nie bedziecie w stanie zasnąć ;P Moze jakieś zawody? Wspinaczka po drzewie (ale nie wysokim) albo "tańczenie na gazecie". Może bedzie coś w googlach? Internet to kopalnia wiedzy :D

• yiliyane locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Who's Online (See full list)

• Nieprzenikniona
  • Najnowsze posty

• Nieprzenikniona
      Słuchając zwierzeń moich koleżanek z pracy dotyczących ich sylwetek, myślę, że ten ruch ma w sobie sporo sensu. Biorąc pod uwagę, że Polki mają niskie poczucie własnej wartości... taki ruch może spowodować, że zaczną bardziej siebie doceniać. Moje koleżanki z pracy to osoby szczupłe a twierdzą, że są grube, mają masę zastrzeżeń co do swojej figury, jędrności ciała. Ja wtedy mam argument i mogę powiedzieć, że istnieje coś takiego jak ciałopozytywność, wtedy opowiadam o tym poglądzie na sylwetkę. Ma to swoje plusy. Minusy zawsze się znajdą. Nie można wspierać otyłości, bo to nie tak. Ale jak już ktoś jest gruby, to w miesiąc nie schudnie 20 kilogramów, choćby nie wiem co, chyba że ma wyjątkowo szybki metabolizm albo stosuje alternatywne metody lub też jest po operacji. Ale na ogół, ciężko. Miałam w swoim bliskim otoczeniu w pracy kogoś, kto potrzebowałby sporo zeszczupleć. Ale nie potrafi. Moja kuzynka od zawsze była gruba, choruje na Hashimoto i serio... BoPo to dla niej jak podanie ręki w problemie. Jestem w stanie uwierzyć, że są osoby, którym ten ruch pomaga. I wtedy super. Ogólnie? Jestem za. Byle bez skrajności. Ale jak nie ma innego wyjścia to czemu nie wesprzeć kobiet, które nie potrafią schudnąć, chociaż by chciały.
    • wardrum
    • Kerosine
      Spełniona [w pewnym sensie]. Właśnie na taką pogodę czekałam przez cały rok i marzyłam podczas okrutnej zimy.
    • yiliyane
      Nie, to problem, który jest w niej. Ona nie boi się seksu przez Ciebie. Oczywiście to wpływa na waszą relację, ale myślę, że ona najpierw powinna przejść przez terapię indywidualną, a dla par ewentualnie później - zależnie od tego co powie jej terapeuta i jakie będą efekty terapii.
    • Kerosine
      ... mnie m. in. dostać się w końcu do mecenasa [choć zapomniałam wziąć dla niego czekoladę, ech, musi poczekać do przyszłego tygodnia] oraz wysiać czekający już na to od nieprzyzwoicie długiego czasu jęczmień dla kotów [mam tylko nadzieję, że poprawnie zastosowałam się do instrukcji na opakowaniu i nie zalałam nasion zbyt dużą ilością wody ].
  • Recent Status Updates

• Kalafior_Grozy

Kalafior_Grozy

Serdecznie z tego miejsca pozdrawiam Wydział Ruchu Drogowego Komendy Powiatowej Policji w Starachowicach. Buziaczki <kiss> <kiss>
      · 0 replies
    • Kalafior_Grozy

Kalafior_Grozy

Witam Was ponownie po rocznej nieobecności.
      · 5 replies
    • Kerosine

Kerosine

Ku pamięci wszystkich naszych bliskich, którzy nie mogą - już nie - zasiąść z nami do wigilijnego stołu i dla wszystkich tych, którzy musieli w kończącym się właśnie roku z kimś pożegnać. Czasami nie to, co jest, a to czego nie ma jest bardziej niż to, co jest.
      · 0 replies
    • Pizzaro

Pizzaro

Czy jest tutaj życie?
      · 4 replies
    • _Balladyna_

_Balladyna_

idę pogadać z siostrą

· 0 replies
  • Popular Contributors

1. 1
      Kerosine