• Who's Online (See full list)

• BiałyKruk
    • yiliyane
  • Chatbox

Load More
    You don't have permission to chat.
  • Recent Status Updates

• Shady-Lane90

Shady-Lane90  »  Filip

Trzymam magiczne kciuki! Serduchem jestem z Tobą Fifi! Pamiętaj, że jak coś, to ściągamy odszkodowanie! ;D 
      · 9 replies
    • Kalafior_Grozy

Kalafior_Grozy

"Żyję w kraju, w którym wszyscy chcą mnie zrobić w ch*ja. Za moją kasę."
      · 4 replies
    • Kalafior_Grozy

Kalafior_Grozy  »  Shady-Lane90

· 9 replies
    • Kalafior_Grozy

Kalafior_Grozy

Chińska klątwa brzmi: "Obyś żył w ciekawych czasach.".
      I my faktycznie żyjemy w ciekawych czasach.
      · 3 replies
    • Kalafior_Grozy

Kalafior_Grozy

let the bodies hit the floor, let the bodies hit the floor, let the bodies hit the floor...
      · 0 replies
    • Komunista
      A Jezusowi Kazali Spać
      ja słucham
    • Kerosine
      Witam serdecznie
      Witaj  Kojarzę Cię z wypowiedzi w jednym z tematów kilka tygodni temu, fajnie, że postanowiłeś nie ograniczyć swojej aktywności jedynie do niego i zamierzasz bardziej rozgościć się na forum. Wymienisz konkretne tytuły? Jaki wąż [i jaki piesek]? Na wypadek gdybyś chciał pochwalić się zdjęciami swojego zwierzyńca teraz lub w przyszłości - https://m-forum.pl/topic/161-nasze-zwierzaki-d/ =)
    • BiałyKruk
      Witam serdecznie
      Witam wszystkich Na wstępie zacytuję fragment książki pt. "W pośpiechu" autorstwa Tadeusza Konwickiego "Wie pan, każdy człowiek ma jakąś potrzebę kontaktu z ludźmi, ale kontaktu nie przypadkowego, tylko jakiejś bliskości charakteru, myślenia, nastroju." W tym celu założyłem konto na tym forum. Jakiś czas temu przeszedłem poważną operację. Od tego czasu trochę posmutniałem i ucichłem. Lubie dobre filmy i seriale w szczególności fantastykę. Próbuje też czytać książki, ale trudno
    • Kerosine
      Moje brzydkie nawyki :]
      Skubanie i zdzieranie spierzchniętego [lub nie] naskórka z warg. Paskudny samą esencją paskudności [zaledwie próba wyobrażenia sobie owej czynności wywołuje prawdopodobnie niemiły dreszczyk], nierzadko bolesny oraz będący przyczyną zarówno wydatnego ubytku na urodzie, jak i podejrzewam znacznej części dziwnych spojrzeń rzucanych mi przez przechodniów - mimo to sprawiający na tyle dziwnej i perwersyjnej wręcz satysfakcji, że gdy już na nowo wpadnę w ciąg długimi tygodniami potrafię omijać szeroki
    • Rozgoryczona23
      Zerwane zaręczyny przez rodzinę
      A ja wciąż jeszcze kocham jego..