• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

beman

Co stosujecie do modelowania włosów?

Recommended Posts

Teraz już nie modeluję włosów i ogólnie nie polecam tego bo naprawdę po jakimś czasie włosy się niszczą, nawet wypadają i nie są już takie fajne, naturalne, gładkie...ale jeśli mogę pomóc to doradzę Ci gumę Joanny , która spisywała się na medal w moim przypadku

Nie koniecznie wypadają po tym. Sam modeluje około 4 lat, ale wypadnia nie zauważyłem. Używam gumy z Joanny, właśnie tej zółtej. Najlepiej nie róbcie tego często i z umiarem. Ważne, żeby nie stosować paru kosmetyków na raz, wtedy najbardziej włosy się nieszczą. Ja stawiam co weekend, ale uważam z ilością tej gumy.. :)

Czyli do zrobienia sobie ładnego "nieładu" na włosach prostych, średnich wystarczy Guma Taft Power'n Touch ? Ogólnie chodzi mi o efekt porozwalanych włosów

kiedyś modelowałem włosy całymi tonami żelu wszystkimi tanimi,drogimi,gumami a często łączyłem wszystkie naraz i wychodziła fryzura nie do zdarcia przez śniegi deszcze czy inne rzeczy. Obecnie zmieniłem taktykę , nie narzucam tony żelu na głowę niczym Johnny Bravo ale skróciłem włosy i stosuje klej got2b (ten w żółtej tubce) Schwarzkopf. Lekko nakładam i fryzura na cały dzień , na kleju wytrzymuje deszcze,treningi, siłownie a nawet zakładanie kaptura i co lepsze wygląda w miarę naturalnie. Osobiście jestem zadowolony bo nie wyglądam już jakbym miał włosy z plastiku. Podsumowując szybka i trwała stylizacja klej got2b.

A co do fryzury to taka jak na pierwszym zdjęciu w poście powyżej /\ tylko krótsze włosy.

kiedyś modelowałem włosy całymi tonami żelu wszystkimi tanimi,drogimi,gumami a często łączyłem wszystkie naraz i wychodziła fryzura nie do zdarcia przez śniegi deszcze czy inne rzeczy. Obecnie zmieniłem taktykę , nie narzucam tony żelu na głowę niczym Johnny Bravo ale skróciłem włosy i stosuje klej got2b (ten w żółtej tubce) Schwarzkopf. Lekko nakładam i fryzura na cały dzień , na kleju wytrzymuje deszcze,treningi, siłownie a nawet zakładanie kaptura i co lepsze wygląda w miarę naturalnie. Osobiście jestem zadowolony bo nie wyglądam już jakbym miał włosy z plastiku. Podsumowując szybka i trwała stylizacja klej got2b.

A co do fryzury to taka jak na pierwszym zdjęciu w poście powyżej /\ tylko krótsze włosy.

Mówisz dokładnie o tym, tak?

http://image.ceneo.pl/data/products/178 ... g-glue.jpg

Czyli to będzie lepsze niż wymieniona wyżej guma?

no ten klej daje w miarę naturalną i mocną stylizację. Na + to że można go łączyć z żelami do włosów od tafta (szczególnie 7 maxx hold) co daje wtedy tytanową fryzurę którą z trudem udaję się zmyć pod prysznicem. Ja osobiście pomiędzy gumą a klejem wybieram klej , efekty może podobne ale klej trwalszy. Ale jak to mówią wszystkiego trzeba spróbować :)

Ręce (palce) i czasami szczotka :mrgreen: Zaraz po myciu włosów wycierasz je i jak są WILGOTNE - układasz, a jak wyschną to tak z reguły zostają ;d

Ja mam niesforne, średniej długości włosy i nie tyle utrwalanie, ale modelowanie jest kluczowym punktem. po myciu pianka, później lokówko suszarka z obrotową szczotką (niweluje "siano" po myciu), a na koniec rozczesuję włosy palcami i tworzę jakiś tam nieład :) dla utrwalenia spryskuję włosy lakierem bez połysku lub woskiem bez nabłyszczacza żeby nie wyglądały na tłuste

Ja mam bardzo długie i gęste włosy, dlatego zawsze po umyciu włosów stosuje pianki z Pantene, która zapobiega puszeniu się po wyschnięciu. I właściwie to tyle, bo większego problemu z nimi nie mam. Z reguły po wyschnięciu zawsze mam taki efekt jaki chciałam uzyskać, ewentualnie używam delikatnie prostownicy, jeśli chodzi o grzywkę. A jeśli tworzę z nimi jakieś inne cuda to standardowo wspomagam sobie lakierem do włosów.

Dominiko, a przyda mi się to ? Bo mam gęste włosy które trochę się kręcą zwłaszcza jak mam dłuższe wiec i są suche. Nada się ta pianka na moje ? :] Bo nie modeluje swoich, zostawiam artystyczny nieład, ponieważ większość mi mówi że w takim nieładzie najlepiej wyglądam, ale czasami moje włosy żyją własnym życiem.

Hm, no wiesz. Skoro masz gęste i suche to może zadziałać, ale to zależy od włosów. Nie każdemu leży ta sama pianka. Możesz spróbować. Nie jest droga, a może się sprawdzi ; ) Ja tam ją sobie bardzo chwalę.

Kiedyś kompletnie nie przykładałem uwagi do pielęgnacji włosów. Pierwszy lepszy szampon i tyle z mojej pielęgnacji :) Pewnie większość facetów tak ma ;) Jakiś czas później kupiłem pierwszy w życiu produkt do pielęgnacji włosów, który nie był szamponem :D Wszystko dzieki mojemu fryzjerowi (łódzki Klimczak), który polecił mi dobry nawilżający krem do stylizacji. Nigdy nie przypuszczałem, ze taki kosmetyk może mi się przydać, a jednak :) W ogóle kosmetyki do włosów to kupuję teraz tylko w salonie fryzjerskim, do którego chodzę.

a ja golę się na łyso i włosy się zawsze równiutko układają. Nie mam z tym problemu. A jeśli chodzi o temat to słyszałem ,że woda z cukrem świetnie działa.

Jeśli chodzi o mężczyzn polecam gumę, a u kobiet najlepiej zdaje egzamin loton i pianka-nie obciąża tak włosów:)

Ja obecnie też na łyso, ale jak już musiałem używać to guma do włosów daje radę. Byle by włosy się nie błyszczały jak u włoskiego dresa na dyskotece i będzie dobrze :) Guma wygląda bardzo naturalnie.

Już nie używam , ale przez jakieś 4 lata lakierowałam włosy na beton, więc trochę doświadczenia mam.

Przetestowałam dziesiątki lakierów , moje top 3

1. taft 5 ( taki czarny z czerwonymi elementami)

2. got2be czerwony i różowy

3.zieony syos