apriorissimo

Psytrance, GOA

6 postów w tym temacie

Są tutaj fani psytrance'u?

Jakie lubicie zespoły?

O ile trance'u nie znoszę, to psytrance'u mogę słuchać czas :)

wbrew pozorom da się słuchać tego gatunku i bez narkotyków ;)

Polecam:

- Infected mushroom (album Converting vegetarians)

- Khetzal

- Filteria

- 1200 micrograms

- Astral Projection

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Nie lubię, nie słucham. Przy melodyjnym upliftingu to brzmi dość słabo :)

Powiedziałbym, że te style się jednak dosyć różnią i mają różne założenia. Psytrance wydaje mi się poważniejszy, nie jest tak ... durowo wesoły jak melodic uplifting, a i melodie bywają niższe. No i - melodic uplifting jest bardziej hermetyczny, nie ma w nim tak dużo wolności, przestrzeni i eksperymentów co w psytrance.

Melodic Uplifting, pierwszy lepszy filmik

[youtube=]http://www.youtube.com/watch?v=goNkktyhN-c

Psytrance

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

lubie, slucham od wielu lat infected mushroom, troche krocej shpongle, mialam jakies dziwne przygody z dziwnymi zespolami typu kamasutrance, a potem stanelo na tym, ze szukalam czegos tak dobrego jak grzybki w tych regionach, zawiodlam sie i przerzucilam na elektroniczna, glownie dubstep; d

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Goa to jeden z moich ulubionych gatunków muzy elektronicznej, choć słucham krótko bo jakieś pół roku :D Ale to była chyba miłość od pierwszego wejrzenia :lol: Na początku słuchałem z dwóch składanek, bardziej oldschoolową - Goa Visions katowałem na okrągło od samego początku, najpierw pierwsze CD potem drugie mnie zakręciło, przy czym najbardziej chyba Delta - Delta Skelter :D Po osłuchaniu CD 1 zacząłem wałkować Goa Moon 3 i też weszło w łeb fajnie ;)Nevarakka & Wizack Twizack - Paralyzed. Generalnie kozak gatunek, można sobie stworzyć ciekawą psychodelę, bez chemii. :) Obecnie powoli sobie obsłuchuję co mieli na początku Shpongle na myśli, Infinity Project leci od czasu do czasu. No i planuję się rozejrzeć za Juno Reactor na cedeku za jakąś przystępną cenę.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.

Zaloguj się teraz