pomyluna

Pomyluna Fotografia

14 postów w tym temacie

Nie znam się na fotografii, ale mogę w 100% powiedzieć, że wszystkie zdjęcia są w klimacie, który po prostu ubóstwiam. Genialnie. Drugie zdjęcie wygląda jak wyrenderowane w jakiś programie do grafiki 3d. Bardzo ładne zdjęcia. :) A najbardziej podoba mi się "Alice and rain" :D

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Pierwsze trzy zdjęcia nie przypadły mi zbytnio do gustu - zbyt oklepane pomysły.

Natomiast patrząc dalej, mogę pogratulować bo na prawdę bardzo barwne, pomysłowe i dobre zdjęcia. No i surykatka przeurocza :wink:

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Pierwsze trzy zdjęcia nie przypadły mi zbytnio do gustu - zbyt oklepane pomysły.

Natomiast patrząc dalej, mogę pogratulować bo na prawdę bardzo barwne, pomysłowe i dobre zdjęcia. No i surykatka przeurocza :wink:

dance street i video to dość stare zdjęcia :) Po prostu z sentymentu chciałam się nimi pochwalić. Myślę, że jako zdjęcia reportażowe spełniają swoją rolę. A co do pomnika ofiar holokaustu to się nie zgodzę - jako że robiłam zdjęcia temu zabytkowi wraz z towarzyszącą mi grupą fotografów to ta fota była jedną z bardziej oryginalnych. Ale że punkt widzenia zależy od punktu patrzenia to po prostu cza mi krytykę na klatę przyjąć. Tak czy inaczej dziękuję za komentarz :)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
A co do pomnika ofiar holokaustu to się nie zgodzę - jako że robiłam zdjęcia temu zabytkowi wraz z towarzyszącą mi grupą fotografów to ta fota była jedną z bardziej oryginalnych.

Przepraszam zwracam z całym szacunkiem honor, pootwierałam wszystko w kolejnych oknach i widocznie akurat pomnik owy się nie załadował. Faktycznie zarówno pomysł, jak i wykonanie bardzo klimatyczne, no i muszę przyznać profesjonalne. Dobra robota :wink:

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Zdecydowanie pomnik najbardziej przypadł mi do gustu. Nie wiem, czy to ze względu na zainteresowanie Holokaustem i tym, że ubóstwiam ten temat, czy zdjęcie jest naprawdę dobre. Pewnie jedno i drugie.

Zdjęcia są (patrząc moim amatorskim okiem) dobre. Barwne, ciekawe, surykatka jest słodka. Może nie wzbudzają we mnie ogromnych emocji i zachwytu ale są dobre. Generalnie nie podoba mi się tylko Video.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Nie znam się na fotografii, ale jako że każdy z nas ma swego rodzaju bardziej lub mniej wrażliwy zmysł estetyczny, obejrzałam opublikowane przez Ciebie fotki i pokusiłam się o dodanie paru słów na ich temat od siebie. Otóż pierwsze trzy zdjęcia bardzo mi się podobają. Lubię fotografię reportażową - zdecydowanie bardziej moją uwagę przykuwają ciekawe miejsca, budynki, itd. niż portrety.

Zdjęcie "let me know who I'm" jest moim zdaniem najmniej udane ze wszystkich, które pokazałaś. Nie podoba mi się kadr - wydaje mi się, że fotografia wyglądałaby dużo lepiej, gdyby był on przesunięty bardziej w lewą stronę. Poza tym - szkoda, że nie widać więcej twarzy. Właściwie całą uwagę na tym zdjęciu przykuwa światło rzucone na pierś modelki, czyli słowem - nie wiem kompletnie o co tu chodzi. Być może miało być tajemniczo, nie wiem. Mnie jednak nie przekonuje.

Co do zdjęć "Alicja w deszczu" i "Tańcząca z deszczem" - pomysł moim zdaniem świetny. Z wykonaniem jednak trochę gorzej. Szkoda tych uciętych rąk i nóg - gdyby zdjęcia były wykadrowane nieco inaczej, efekt byłby bardzo dobry, szczególnie, że sama kolorystyka i efekt deszczu robią niezłe wrażenie. Naprawdę szkoda, że pomysł nie został zrealizowany lepiej.

Reszta zdjęć przeciętna. Raczej nic szczególnego nie przykuło w nich mojej uwagi.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Jesienne słabe video ..a z tobą zdjęcia podpisałabym plenerowe a nie akcja w deszczu bo tylko głowe masz odwróconą ...żadnego chaosu tam nie widzę.Wręcz to zdj jest spokojne.

Góra oklepana .Bardzo ładne zwierzaki i z dziećmi ;)

A tęcza też taka sobie;)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

pomyluna, nie znam się absolutnie na fotografii, tak więc moja ocena jest oceną przeciętnego widza. Zdjęcia nie są złe, ale też nie wszystkie przypadają do gustu. Jedyne, które rzuciło mi się w oko i mnie zainteresowało, to Alicja w deszczu (to ze starszych).

Z nowszych ciekawie prezentuje się to drugie, półka :roll:

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Chyba żadne mi się nie podoba, ale ja jestem bardzo wymagająca- i od siebie i od innych. Ćwicz, ćwicz i jeszcze raz ćwicz.

Tylko na zdjęciu z surykatką oświetlenie jest bardzo dobre co dodaje uroku zwierzątku ;)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Znam się na fotografii i powiem tak zdjęcia dobre chociaż nie jakieś rewelacyjne.

A co do obróbki to proponuje zmniejszyć iż zdjęcia obrabia się wiadomo że jest to nieuniknione ale jak się przesadzi to zdjęcia stają się sztuczne.

A przy okazji jakim programem obrabiałaś ? Zdaje mi się że Photoshop :)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

zdecydowanie nie photoshop. Ostatnimi czasy mój komputer postanowił odmówić pomocy i mi zwyczajnie nie chodzi ten program ^^" Dlatego muszę się zadowolić zwykłym photoscape.

Swoją droga wzięłam udział w konkursie fotograficznym klik Jakby ktoś zagłosował - ma moją dozgonną wdzięczność :)

-- Dodano 06 Cze 2013, 15:36: --

rat_2_by_pomyluniec-d68012z.jpg

Szczurek :)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.