xyzź

Nie działa mi facebook

11 postów w tym temacie

Hej, mam problem z włączeniem facebooka, inne strony działają mi poprawnie natomiast przy próbie włączenia fb najpierw bardzo długo się ładuje następnie wyświetla się "Brak odebranych danych

Nie można wczytać strony internetowej, ponieważ serwer nie wysłał danych.

Oto kilka propozycji:

Ponownie załaduj tę stronę internetową później.

Błąd 324 (net::ERR_EMPTY_RESPONSE): Serwer zakończył połączenie bez wysyłania jakichkolwiek danych."

Jest tak na każdej przeglądarce i tylko na komputerze stacjonarnym bo gdy odpalę notebooka to już działa normalnie. Czy wie ktoś co może być tego przyczyną i jak to naprawić?

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

po wyczyszczeniu zamiast tego bledu co prawda laduje sie fb ale nie mozna nic zrobic, otworzyc wiadomosci , wejsc na profil etc. tylko widac tablice...

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

jak masz firefoksa to wciśnij Ctrl + Shift + Delete i wyczyść tam wszystko.

Nie wiem jak wyglada fejs, wiec nawet mi nie tlumacz co sie da zrobic a co nie :D

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Skorzystaj z programu CCleaner i na domyślnych ustawieniach wyczyść sobie komputer. Powinno pomóc.

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Mam podobny problem . Wyczyściłem cookies , użyłem CC Cleanera i ciągle to samo....I to też zaczęło dziać się w piątek...

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Ja mam ten sam problem aczkolwiek facebook działa mi na Windowsie. Kiedy uruchamiam Ubuntu 12.04 i próbuje wejśc na FB z Firefoxa lub Chrome portal nie ładuje się.

Czytałem gdzieś że to niby jest problem z serwerem Facebooka ale nie wiem czy to tak faktycznie jest bo jednak na Windowsie mogę sie zalogować i korzystać z niego bez problemu

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

po użyciu programu CCleaner nadal jest to samo - facebook odpala się, loguje ale nie można na nim nic zrobić...

to też zaczęło dziać się w piątek...

u mnie tez akos w piątek, najpierw się nie chciał ładować czasami ale po kilku próbach się udawało, a potem to już w ogóle...myślałam, że to jakas awaria fb i tyle, ale potem korzystałam z notebooka i włączyłam i tam wszystko działało a na stacojnarnym nadal nie....

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

nie wiem jak u Was ale u mnie czekanie się opłacało:) nic nie robiąc, po 3 dniach Facebook zaczął sie ładować normalnie :)

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Niedziałający Srejsbook to najlepsze co Was w życiu mogło spotkać.

Nie od dziś wiadomo że to serwis bardzo dziurawy, pozostaje Wam czekać aż administratorzy sami rozwiążą problemy z tym wspaniałym narzędziem do społecznego ekshibicjonizmu.

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.

Zaloguj się teraz