Jaką mam wybrać sieć komórkową?

Recommended Posts

Posted

Witam, mam wielki problem z wybraniem sieci komórkowej.

13 kwietnia kończy mi się umowa w orange i mam zamiar zmienić sieć.

Bardzo Was proszę abyście doradzili mi, co mam wybrać.

Proszę nie polecać mi sieci na podstawie tego że jest np. "MODNA"

Moje małe warunki:

(argumenty niebieskie są dla mnie najważniejsze)

Nie interesuje mnie abonament

-lepiej żeby koszty rozmów/sms do wszystkich sieci były jak najmniejsze

-Nie korzystam z internetu zwykłego w komórce (używam wifi) więc takie promocje jak darmowy net,

mnie nie interesują

-Zależy mi na zmianie komórki

To wszystko, mam nadzieję że mi pomożecie.

Pozdrawiam :)

Posted

Myślę, że Heyah jest dobrą siecią komórkową. Sama już od 7 lat mam Heyah na kartę i jestem bardzo zadowolona. Do wszystkich w Heyah sms zawsze mam za darmo, za minute rozmów płacę tylko 30gr do wszystkich, mms 41gr, sms poza siecią 14 gr. Doi tego zawsze mam ważne konto. Myślę, że to jest dobra propozycja. Oprócz karty można wziąć też na abonament lub mix. Wszystko znajdziesz tutaj: http://www.heyah.pl/na-karte

Posted

No nie wiem... Ja na twoim miejscu wziąłbym Play. Miałem przez pare dobrych lat telefon w Plusie, na karte. Niby wszystko ok.. ale. Jednak jest jedno ale. Zasilasz przykładowo za 30zł - starcza ci na miesiąc. Możesz z tego np. wykorzystać 5 zł. Zostaje ci 25zł. Ale za przeproszeniem, choy ci z tego, jeśli masz te 25zł, a konto zablokowane.

W playu możesz sobie raz załadować za 5zł, a masz konto ważne do 2015r. Możesz mieć kuźwa złotówkę i nie wykorzystać jej przez 2 lata i będzie konto ważne dalej.

Posted

Najtaniej na kartę to do wszystkich ma mbank mobile lub wspomniany przez Tripper PLAY.

A jeśli chodzi o fona to kup poza sieciami, bo warunki są niekorzystne, ale jakbym już miał coś polecić to wybrałbym MTV Mobile by T-Mobile, bo przynajmniej masz obowiązkowe 19 doładowań, a nie 30 czy 40 (ale za to minuta prawie 40 gr :? ).

Pozdrawiam

Posted

Zdecydowanie PLAY. Ja przeniosłam się do tej sieci prosto z Orange, które, mówiąc szczerze, było beznadziejne. Wzięłam taryfę PLAY Fresh i wyglądało to tak: doładowuję za pięć złotych, żeby aktywować kartę, dostałam bonus 60zł do wykorzystania przez trzy miesiące na co chcę i do jakich sieci chcę, do tego co miesiąc otrzymuję 1000 darmowych SMSów do wszystkich sieci, a jeśli ten pakiet 1000 SMSów by mi się skończył (hahaha), to płacę po 9gr za SMS do wszystkich sieci i za darmo do Play. Połączenia to 29gr za minutę, do Play za darmo. Nie zastanawaj się i przejdź do Play! Poważnie, opłaca się niesamowicie. :)

Posted

Sugestia lolka10 na razie najbardziej mi odpowiada :O

Play fresh jest bardzo dobrą propozycją.

Pochwałę przyznaję użytkownikowi "lolek10"

Bardzo Wszystkim dziękuję za wszelką pomoc :)

Posted

Tak samo jestem za plusem jest to już chyba jedyna, Polska sieć więc możesz nas wesprzeć, fajna jest oferta 36i6 dzwonisz na jeden numer i za 3 odp. pytania dostajesz 1zł razem możesz dostać 10zł pytania są łatwe i każdą 1zł możesz odebrać kiedy chcesz. A jeśli już nie plus to play ma dobre oferty i konto ważne rok po doładowaniu oraz usługę bonus z której dzwonisz nie tylko do sieci ale podobno do wszystkich!

• 1 month later...
Posted

Ja jestem w Heyah - polecam, bo mają dobre bonusy, konkursy (np. teraz 10 osób może zdobyć Samsung ACE - https://www.facebook.com/heyah/app_233513986748258 jak się wykaże kreatywnością) i aplikację Freeyah lubię, bo jestem gadatliwy i mi się przydaje :) No, i tutaj warunki się nie zmieniają z dnia na dzień, jak u co poniektórych operatorów...

• 3 months later...
Posted

Mam swoją firmę, co prawda niezbyt dużą, ale nie mam czasu na porównywanie :D ofert. Dlatego zdecydowałam się na pomoc tzw. konsultanta klienta biznesowego

• 3 years later...
Posted

Heej! Odświeżę temat bo teraz to w ogóle na rynku tyle nieznanych sieci się pojawiło że głowa boli. Jestem standardowo w plusie, ale tutaj taki nju mobile się pojawił, czy Red bull i Virgin mobile. Ten ostatni mnie szczególnie zainteresował bo ma najniższe cenowo oferty https://virginmobile.pl/oferta . Tak myślę, czy zamiast przedłużać abonament i płacić 50 zł , nie lepiej wziąć właśnie kartę i za 29 zł mieć nielimitowane wszystko? Korzystał ktoś z Was może z Virgin?

Posted

Ja dalej polecam Play. Tych nowych nie polecam. Namnożyło się ich jak grzyby po deszczu - my nie mamy takiego rynku na tyle firm.

Te firmy przez pierwsze 5 lat nie płacą podatku i dlatego ich oferty są tańsze, ale potem upadają jedna za drugą bo ich nie stać.

Jak play sobie poradził z tym? Otóż nie ma własnych odbiorników, dołączył się do innych (dlatego też ma taki dobry zasięg i czasem pokazuje nam, że mamy zasięg play a w nawiasie inną sieć komórkową, bo to właśnie ich nadajnik).

Posted

Dzięki za linka! Wczoraj do dziewczyny powiedziałem coś w stylu że musiałbym zmienić sobie taryfę/operatora i że wystarczyłoby mi w sumie 100 minut i nielimitowane sms'y za np. dwie dyszki. Wchodzę na tą stronę i bum - idealna oferta i za zylka mniej :)

Posted

Testowałem Plus, Orange, Play i teraz Virgin Mobile.

Polecam szczerze.

• yiliyane locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Who's Online

• There are no registered users currently online
  • Tematy

• Recent Status Updates

• Borowy

Borowy  »  mw2

Ej, robimy coś?
      · 1 reply
    • Gerda

Gerda  »  Martusiaaaaaa92

Masz rangę "cichy pierdobójca" hahahaha sikam
      · 2 replies
    • Martusiaaaaaa92

Martusiaaaaaa92  »  Gerda

O, nowy nick!
      · 1 reply
    • Lina_Evi

Lina_Evi

Witam ponownie.
      · 2 replies
    • Kalafior_Grozy

Kalafior_Grozy

Serdecznie z tego miejsca pozdrawiam Wydział Ruchu Drogowego Komendy Powiatowej Policji w Starachowicach. Buziaczki <kiss> <kiss>
      · 0 replies
  • Popular Contributors

1. 1
      sgt.manson
      sgt.manson
      1
  • Create New...
Please Sign In or Sign Up