kaskamax=)

Piercing- gdzie macie kolczyki

Recommended Posts

[fquote]W innym temacie pisałaś, że masz 11. Usiądź i policz, albo niech ktoś ci pomoże.[/fquote]

Zwróciłam uwagę na to samo :D

Co do kolczyków to już pisałam. Lubię i nie uważam za szpecące czy coś w tym rodzaju. ( No może mam tylko dziwny uraz do kolczyków w pępku... Kolczyk niby taki sam jak każdy inny, a jednak dla mnie nie bardzo :))

Piercing fajna sprawa. Interesuje się tym mocniej od 3 lat, nawet dorywczo pracuje w studiu piercingu :) Sama mam trochę kolczyków: w języku, w uszach łącznie 8 i w wardze.

kolczyki sa fajne :P ja mam tylko uszy przeklote, bo sie boje przebijania i tego bolu :P ale z checia bym sobie nos przebila.. bo podobno by mi pasowal :P ale chyba musieliby mnie uspic :D niestety :D

Robienie kolczyków nie boli, a na pewno nie tak żeby ten ból był nie do wytrzymania. Zawsze można sobie zażyczyć znieczulenie ;)

Robienie kolczyków nie boli, a na pewno nie tak żeby ten ból był nie do wytrzymania. Zawsze można sobie zażyczyć znieczulenie ;)

mnie przebicie jezyka bolało.dostałam znieczulenie bardzo słabiutkie :?

mnie przebicie jezyka bolało.dostałam znieczulenie bardzo słabiutkie :?

Ja miałam robione bez znieczulenia ;) Troche boli, wiadomo, ale taki ból to praktycznie nic. Później jest gorzej w przypadku języka, jak puchnie, wtedy to dopiero boli :) Ogólnie jak pytam osoby które właśnie były przekłuwane to w 90% mówią że myślały że będzie gorzej :razz:

no jezyk mi napuchł strasznie,noc po przebicu była fatalna,zreszta rano tez lepiej niebyło.ale co tam,drugi raz tez bym przebiła bo kocham swojego kolczyka :D

Ja spędziłam całą noc na ssaniu kostek szałwii i nawet tak bardzo mi język nie spuchł. Teraz przymierzam sie do zrobienia drugiego kolca :razz:

moja dziewczyna sama sobie kiedys przebila pepek i juz nie moze miec kolczyka w nim bo taka dziure zrobila ze jak ktos ja teraz dotknie w okolicy pepka to powiedzmy ze delikatnie sie denerwuje...

Takie są efekty powiedzmy szczerze, głupoty (bez obrazy of corse)

Robienie kolczyków w domowych warunkach czasami można porównać do przebijania pępka pistoletem, nigdy nie zapomne jak przyszła do nas laska w pępkiem przekłutym igłom do szycia i z włożonym kolczykiem nadającym sie do ucha :? I dziwiła sie że jej ropieje...

Koleżanka przebijała ci nos i pępek?! :shock: czy ty jesteś dziewczyno niepoważna?? co się dzieje z tą młodzieżą :| ja mam przebite uszy,chrząstke i język i wszystkie kolczyki były robione w profesonalnym studio,w życiu bym nie dała się kłuć koleżance czy nawet kosmetyczce :?

Nie dałabym się przekłuć koleżance, ani sama nie przekłułabym żadnej "mądrej" panny, bo jak ktoś chce się dziabać sam to na własną odpowiedzialność. Poza tym, jak się przekłuwam to wiem, kiedy mnie bardziej boli i trzeba na chwilę przestać itd.

Ja jeden kolczyk w prawym uchu i trzy w lewym (w tym w chrzastce robiony u kosmetyczki)... niestety pozniek przez ponad miesiac nie moglam spac na lewym boku bo strasznie bolalo :?

wow, moj drugi post:D

nom wiec ja mam dwie dziurki w lewym uchu i jedna w prawym. i mi sie bardzo podoba w pepku;) wlasciwie to w pazdzierniku mialam sobie zrobic ale sama zrezygnowalam:/ teraz znowu mam zajawke ale chyba dopiero w wakacje mi sie uda zrobic bo musze zdolac rodzicow namowic:D

ale w zyciu bym nie dala kumpeli przekluc mi czegokolwiek. raz przekuwalam ucho jednej dziewczynie i dziekuje bardzo;) pojde sobie do zakladu... pozdro:)

Ja jeden kolczyk w prawym uchu i trzy w lewym (w tym w chrzastce robiony u kosmetyczki)... niestety pozniek przez ponad miesiac nie moglam spac na lewym boku bo strasznie bolalo :?

To dlatego, że chrząstkę przekłuwa się igłą... Pistolet Ci ja strzaskał :D

NICZEGO nie powinno się robić pistoletem. to największe badziewie jakim można kolczyki robić. chyba bym wolał, żeby mi wiertarką to robili niż pistoletem. *___*

Przebiłam ucho u kosmetyczki RAZ. Więcej mnie nie zobaczy z prośbą, żeby przebiła mi cokolwiek innego. Oczywiscie zrobiła to pistoletem, z mi potem się cholernie paprało, a na koniec kolczyk, ta główka, wpadł do środka ucha. Od tej pory - sama sobie przebijam uszy. Słyszałam, ze to jedyne miejsce, które można przebić samodzielnie bez powikłań. Także sobie je podziurawiłam ;) Nic mi nie jest. Z resztą, ma się tę wprawę xd przebijałam uszy sobie i 5 koleżankom. Zawsze dobrze odkarzona igła/zaostrzony kolczyk, sterylne niemalże warunki i tym podobne. Aczkolwiek juz wyrosłam z dziurawienia się samodzielnie. Teraz już tylko zakład. Profesjonalny zakład.

ja sie zbieram na kolczyk w języku. Ale najpierw musze uzbierac kase na kolczyk i samo przeklucie. Nie dam sie zblizc do mojego jezorka byle komu byle gdzie i z byle jaka igalą :P

Mnie tam się kolczyki w pępku nie podobają... Języka bym nie przebijała, ale... zbieram się na przekłucie brwi.

Co do obecnych, to na razie mam 4 w jednym uchu i jednego w drugim. :)

Miałam kiedyś w pępku (jakieś 5-6 lat temu) ale szybko mi sie znudził i wyciągnęłam ;) Po sylwku zrobie sobie drugiego kolca w języku :)

Ja mam kolczyka w pępku i oczywiście w uszach. Szczególnie podobaja mi sie kolczyki w nosku ale rodzice nie chcą sie zgodzic :?

Uwazam ze dziewczynie kolczyk w brwi zupelnie nie pasuje natomiast dla chlopaka jest w sam raz...

Chociaz nie chcialabym zeby moje bejbe zrobilo sobie cos takiego. Wystarczy ze ma w uszku :*

Ja mam kolczyka w pępku i oczywiście w uszach.

ja też :wink:

Szczególnie podobaja mi sie kolczyki w nosku

jak dla mnie to ochydne

Wystarczy ze ma w uszku

yhmm założyłaś jakiś temat i napisałaś co myślicie o .......... i o typowych pozerach (czy jakoś tak) otóż ja myśle że właśnie facet z kolczykiem jest pozerem :o

yhmm założyłaś jakiś temat i napisałaś co myślicie o .......... i o typowych pozerach (czy jakoś tak) otóż ja myśle że właśnie facet z kolczykiem jest pozerem Surprised

Rownie dobrze mozna powiedziec, ze facet z zapuszczona brodka jest pozerem. Tak samo ten, ktory nosi okulary w prostokatnych oprawkach. Jak nie znajac czlowika mozna z gory powiedziec, ze jest pozerem? Moze po prostu lubi miec kolczyk?