kaskamax=)

Piercing- gdzie macie kolczyki

Recommended Posts

Dwa w lewym uchu i jeden w prawym. Nie mogłabym sobie przebić niczego wiecej, ale u kogoś mi się podoba. Szczególnie taki kolczyk w brwi np.

nie polecam kolczyków w brwi :( mam złe doswiadczenia... źle sie leczy a po wyciągnięciu pozostają blizny... :/

źle sie leczy? leczy sie tak jak wszedzie. jesli sie odpowiednio zadba o przeklute miejsce to wszystko bedzie w porzadku.

sam nie mialem zadnych problemow.

scott., to miałeś szczęście... u mnie nie było tak miło... nawet zwykłe mydło którym myłam twarz-bo myć to się musiałam...- źle wpływało...

ale to wszystko zależy od tego jak dana osoba toleruje takie rzeczy... ja akurat źle i teraz mam dwie malutkie blizenki w łuku brwiowym...

to nie ja miałem szczęście, tylko Ty miałaś pecha. (;

gdzie sobie przekłuwałaś? u specjalisty? w jakimś salonie?

scott.,

u mnie w miejscowości jest tylko jedno miejsce gdzie się przebija różne części ciała, robi tatuaże... Heniek-wsyscy go znaja i uchodzi za specjalistę -to jest pseudosalon - obok domu ma budkę i tam to robi-tyle że mało kto sie skarży na niego...

wiec masz rację z tym że miałam pecha...

i tak cieszę sie ze tylko tyle mi sie stało ze wyjełam kolczyka i juz teraz jest ok... czytałam ze rożne cięższa przypadki były.. np, miejscow paraliż czy gnicie skóry... :/ to dopiero byłoby straszne...

ooo fuuu straszne ...

ja mam kolczyk w jezyku i na szczescie nie spotkalo mnie nic zlego ;) salon w ktorym robilam jest "godny polecenia" hehe nastepny jaki planuje zrobic bedzie w brodzie hehehe :D

Piercing to świetna sprawa o ile nie przesadzamy :/ a jaj 3 dziurki w uszach (miałam 4 ale zaczęło mi sie paprać NIE POLECAM PRZEKUWANIA NA W

Każdy ma swój gust, ale nie rozumiem traktowania osób z kolczykami w różnych miejscach (prócz uszu) jak głupie, puste!

Jak zrobiłam sobie pod językiem to zostałam okrzyknięta popier****ną :P

Ale mi to nie przeszkadza... Jak chce to mam i tyle :wink:

NIE POLECAM PRZEKUWANIA NA W

Hmm... No ja mam tylko dwa ucha po jednym razie okaleczone xD

I w sumie nic więcej nie planuję, choć niewątpkliwe podobają mi się kolczyki w brwi ;> Ale słyszałam, że boli, więc nigdy sobie takiej krzywdy nie zrobię.

Ale jak ktos lubi to czemu nie ;p Nie mam nic przeciwko ;P

ja mialem sobie przebic ucho ale tak sie schodzi że chyba zrezygnuje z tego pomysłu. Mój kumpel ma świra na punkcie piercingu, na kolczyk w brwi uchu i jezyku, ma jeszcze sobie warge przebijać O.o

Lubie kolczyki w uszach ( mam em.. kilka :)) i w wardze. Uważam, że są sexowne, ale to indywidualna kwestia gustu.

Nie mam, nie zamierzam. Nie mam nic przeciwko, ale tez nie uwazam tego za cos atrakcyjnego. Nie potrzebuje tego by "wyrazic siebie". Kolczyki w jezyku to juz jak dla mnie lekka przesada. Predzej zrobilbym sobie tatuaz na plerach a'la czlonek jakuzy :P

To lekkie odbiegnięcie od tematu, ale też argument "za" kolczykami. Wyobraź sobie ten tatuaż za jakieś 40 lat na starczej zwiodczałej skórze :) ( chociaż jeśli bedzie na plecach nie będziesz go oglądać :)) Kolczyk zawsze można wyjąć.

Hmmm piercing...sprawa mi bardzo bliska. Mam juz kolczyk w jezyku (kocham go), pepku i nosie :) Osobiscie nie uwazam tego za nic zlego a wrecz przeciwnie bardzo mi sie to podoba. O ile oczywiscie ktos nie przesadza, bo moim zdaniem piercing jest forma ozdabiania ciala a nie szpecenia go:)

POZDRO :)

Mam w brwi prawie pół roku już. Robiłam w salonie, w Kielcach. Każdemu go polecam, chociaż stosunkowo drogo kosztuje. Nic mi się nie działo.

W uszach pierwszy raz przekłuwałam u jubilera. Później przekłuwałam sama igłą, ale wszystko przemywałam itd, ręce w rękawiczkach, wszystko ok. W jednym mam 2 dziurki, w drugim 4 i planuję dobić całe ucho. W ferie mam zamiar zrobić kolczyka w języku.

Hm piercing xD

Kocham TO w przeciwieństwie do rodziców:/:/

No, więc posiadam tylko 4 dziurki w uszach:/

Ale planuje ( dalekosiężnie) nos lub język

Jak przekłuwałaś sobie nos to MOCNO bolało??!

ja mam w pępku. otóż dlaczego mam? są gusta i guściki. jednym się to podoba, a drugim nie. to tak jak ktoś ma tatuaż lub jakąś bluzkę która komuś innemu niekoniecznie musi się podobać, ale nam akurat tak. po prostu to akceptujmy (; chciałabym zrobić sobie jescze kolczyk nad górną wargą ust (prawa strona) ale też sądzę, że co za dużo to nie zdrowo więc może sobie podaruję (:. aha i jeśli już się kłujemy to bezpiecznie i nie samemu tylko w jakimś dobrym, polecanym salonie no i pamiętajmy o dbanie przekłutych miejsc (:

POPIERAM W 100%!!!!!!!!!!! ja mam narazie tylko 5 kolczyków w jednym uchu (w drugim jedna) i gdyby nie rodzice to miałabym na brwi istach i może brodzie.... no i na pępku!! a co sadzisz o tatuażach??

ja mam narazie tylko 5 kolczyków w jednym uchu (w drugim jedna)

W innym temacie pisałaś, że masz 11. Usiądź i policz, albo niech ktoś ci pomoże.