kaskamax=)

Piercing- gdzie macie kolczyki

756 postów w tym temacie

Co sądzicie na temat Piercingu?? Gdzie macie kolczyki Gdzie chcielibyście sobie zrobić lub gdzie macie już zamiar robić i czy zrobicie w salonie czy "u kumpeli" I jak macie jakieś pytanka dotyczace Piercingu - piszcie ja mam świra na punkcie świecidełek w ciele

Ja mam kolczyki w :

uszach (3 dziurki) - kolezanka mi przebijała

nosie - kolezanka mi przebijała

pępku - kolezanka mi przebijała

A zamierzam zrobić sobie jeszzcze w języku, ale już a jakimś salonie wysterylizowaną igła :] No ale zapewne szybko sobie nie zrobię Powiem Wam jedno, że wszyscy zazdroszczą mi odwagi ( w szczególności koleżanki), że na "żywca sie podziurawiłam"

Czekam na Wasze opinie

EDIT-callise-zdarza mi sie edytować tematy-ale nie zawsze niestety sie o tym pamieta....

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
wydaje mi sie ze nie ma czym sie chwalic. poza tematem o ktorym mialy byc posty widze jescze duzo glupoty.

wiesz co śmieszna jestes jeżeli sadzisz że się chwalę, poprostu załozyłam taki temat na który jestem ciekawa co sądzicie,a jezeli Ty nie masz ochoty się wypowiadać, to ja Cie wcale o to nie proszę, pozdro

pff...

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

nie sadze ze sie chwalisz kolczykami. w sumie sama mam w pepku. raczej chodzilo mi o ten fragment

w ktorym pokazujesz swoja bezmyslnosc i glupote.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Dla mnie piercing to troche dziwna rzecz. Nie pojmuje dlaczego ludzie sobie przebijają niektóre miejsca na ciele. Dla jakiego powodu ? Wytłumacz mi Kasia czemu sobie przebiłas te miejsca.

Ja sama niezdecydowałabym sie na to. Co do innych, to zalezy na kim to ładnie wyglada. Jak ładna, zgrabna dziewczyna ma przebity pępek lub nos to ok, moze i z tym jej ladnie. Ale ludzie którym w ogóle z tym sie fajnie nie wyglada, a raczej ich to masakruje i do tego mają tych kolczyków i przebitych miejsc wiele to na ich widok mnie sie robi niedobrze. Jakbym miała całować sie z chlopakiem z kolczykiem w jezyku i nie tylko to bałabym sie nie tylko o swój jezyk ale i o zeby..zeby mi szkliwa nie poprzebijał. Bleah ! Plus za odwage bo to trzeba miec odwage, minus za estetyke for some people.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Ja mam przebite tylko uszy, po jednej dziurce w każdym i właśnie tak mi się podoba. :)

Ja mam kolczyki w :

Zastanawiam się czy pomyślałaś o chorobach lub zakażeniach jakich mogłaś się nabawić przez takie przekłuwanie :?: :|

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Zastanawiam się czy pomyślałaś o chorobach lub zakażeniach jakich mogłaś się nabawić przez takie przekłuwanie :?: :|

to jest jej sprawa :)

mnie osobiscie podobają sie przekłucia na np pępku ;-), miałem okazje calowac sie z kobieta ktora miala na języku kolczyk :) zajefajna sprawa lecz nie na dłuższą mete :)... nie lubie jak kobiety maja 16 nakłóć na jednym uchu :)

sorry za ewentualne bugi ortograficzne :P

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
w ktorym pokazujesz swoja bezmyslnosc i glupote.

A dlaczego odrazu bezmyślność i głupotę?? Chyba Piercing jest dla ludzi nie? I co z tego, że przebijała mi kumpelka?? Się cieszę, że mi przebiła, bo dziękuję wydawać mase kasy na przebijanie, ja miałam za free, a co Ty sądzisz to już Twoja sprawa, wazne że mi się podoba i już :]

[ Dodano: Sro Mar 01, 2006 9:22 ]

Wytłumacz mi Kasia czemu sobie przebiłas te miejsca.

Przebiłam sobie te miejsca, gdyż baaardzo podoba mi się piercing ,a o kolczyku w pępku marzyłam od baaaaardzo dwa, a co do nosa to jakoś tak, bo mi się też w mairę podobało,pozdrawiam,jak masz jakies pytanka to pisz,bo teraz jestem w skzole i musze spadac z forum papa

[ Dodano: Sro Mar 01, 2006 15:54 ]

to jest jej sprawa :)

Szczerze powiedziawszy nie bałam się żadnych infekcji, byłam zbyt podekscytowana, ze mam juz kolczyczek w pepuszku :) hihi

Nio moja sprawa ;)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Mam kolczyki tylko w uszach i mi osobiscie wystarczy. Ja jakos nei przepadam za kolczykowaniem sie, jesli dziewczyna ma bardzo plaski brzuch to ladnie wyglada kolczyk w pepku, kiedys jak bylam "mloda i zbuntowana" to podobal mi sie w brwi u dziewczyn i chlopcow, teraz mi juz przeszlo i raczej pozostane na moich 2 :wink:

A jesli juz bym miala robic to tylko w zakladzie kosmetycznym.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Tyle się tego naoglądałem że stwierdziłem że dziewczyny bez kolczyków nawet na uszach lepiej wyglądają xP

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Rozumie jak dziewwczyna ma przebity język nos i oczywiscie ucho no moze jeszcze luk brwiowy jak lubi :) co do kolczyka w języku mniam fajnie się mamlać mozna :D chlopaki tylko jak chcą to uszy chociaz kolega ma brew przekłuty kozak nie hehe :mrgreen: mnie to nie przeszkadza :)

Ale niektórzy troche przesadzają.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

no wlasnie dlatego glupota. "bo po co wydawac kase?" no chociazby po to zeby nie martwic sie o zakazenia i problemy, owszem, moze i bedzie wszystko dobrze, ale moze i nie. jak dla mnie jest to glupota. przebijanie przez kolezanke itd. nie sam piercing, jak juz mowilam nie dokladnie czytasz moje posty.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

mam kolczyki w uszach i w pępku,a przymierzam się do języka-pozwolenie rodziców już jest.

Potwierdzę zdanie większości osób,że przebijanie jakiejkolwiek częsci ciała "na własną rękę" jest kompletnie nieodpowiedzialne.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Szczerze mowiac nie podoba mi sie jak dziewczyna ma w pepku kolczyk... W nosie mnie sie podoba ale w pepku troche tak nie teges... :wink:

A na uszach to nie mam nic przeciwko moga miec tam ich ile tylko wlezie :P

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Mi sie osobiście bardzo podobaja kolczyki w róznych miejscach ja mam np. w :

1.w lewym uchu 4 dziurki (pierwsza robiłam u kosmetyczki jak mialam 3 latka, druga robiła mi mama, trzecia kolezanka, czwarta sama) i zamieżam mieć jeszcze w chrzastce

2. w prawym uchu mam (jak narazie dwie) (pierwsza robila mi kosmetyczka jak mialam 3 latka, druga sama) przewidziana jeszcze najmniej jedna dziurka;p

3. w pepku (robiłam u kosmetyczki)

Narazie to wszystko chciałabym miec jeszcze w nosie ale to nie teraz bo duzo moich kolezanek ma i mowilo ze bardziej boli niz w pepku(a straszyli nas przed przebiciem pepka ze najbardziej boli wlasnie w pepku) pozatym mam jeszcze na to czas nigdzie mi to nie ucieknie;p

A jeśli chodzi o kolczyk w języku to jest to jedyne miejsce (włanczając miejsca intymnye;d) w których nie chce miec kolczyka...chociaz uważam że bardzo ładnie on wygląda ale jest tez duzym niebepieczeństwem znam dziewczyne ktora miała kolczyka w jezyku i dbala o niego jak nalezy a jednak wdarlo sie zakazenie i niestety jezyka juz nie ma straciła go na zawsze musieli jej amputowac. Wiem ze to nir wiarygodne ale prawdziwe....

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

ja mam w lewym uchu 4 dziurki ( w tym w chrzastce) i w prawym uchu jedna ;)

Do niedawna mialam tez kolczyk w brwi, ale wdalo mi sie zakazenie i musialam wyjac :/

Ale za ok. rok ( jak wszystko sie na pewno zagoi) zrobie sobie ( tzn. w studio percingu of kors ) jeszcze raz kolczyka w brwi :twisted:

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
zamieżam mieć jeszcze w chrzastce

Słyszałam że to bardzo boli, bo trzeba ją w końcu przebić :wink:

I też uważam że to głupota przekłuwać sobie ciało

"na własną rękę"

Ja mam po dziurce w lewym i prawym uchu i zamierzam mieć jeszcze w pępku. A przekłuwane uszy miałam u kosmetyczki, z pępkiem też tam pójdę. Wolę żeby zrobiła to osoba doswiadczona... :wink:

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

[fquote]I też uważam że to głupota przekłuwać sobie ciało [/fquote]

może i głupota ale to jest rzecz gustu...mis sie osobiscie to podoba

[fquote]Słyszałam że to bardzo boli, bo trzeba ją w końcu przebić [/fquote]

co do chrząstki to juz miałam ja raz przebijana chyba dwa lata temu ale moja mama sie wkórzyła że bede chodzic wykolczykowana więc zdjełam bo wole mieć z mama dobre układy no i potem mi sie zagoiła ale teraz zrobie jeszcze przed rokiem szkolnym.

A czy boli??

W sumie mi pierwszy raz chrzastke przebijała koleżanka i najgorszy jest moment wbicia kolczyka a jeśli chodzi tak centralnie o chrzastke to przy przebijaniu słychac jak sie rozkrusza, przynajmniej u mnie bylo słychać a mój kolega tez słyszał jak mu chrząstka sie skruszała i ZEMDLA

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Cytat:

I też uważam że to głupota przekłuwać sobie ciało

może i głupota ale to jest rzecz gustu...mis sie osobiscie to podoba

Mi chodziło o to że głopotą jest przekłuwać sobie ciało "NA W

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Ja mam 3 w lewym uchu, 2 w prawym i jeden pod językiem :P

Planuje jeszcze po kilka w uszach, w wardze, w języku i podwójne przebicie pępka :twisted:

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.

Zaloguj się teraz