Subrosa

Oceniamy dziewczynę wyżej

275 postów w tym temacie

Ach, te krzaczaste nasady brwi ^^

6/10, mocny makijaż także zabiera punkty.

tumblr_nxz33fYZXO1uc0kwno1_500.jpg

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Ciekawa uroda. Bardzo lubię rude włosy, a fale w szczególności. 

8/10

1686814540138891470670.jpeg

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Włosy takie jak lubię, rysy twarzy też, no daję mocne 8/10 :)

Girl-in-Nature-Beautiful-Girl-Smiling-Wi

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

8/10, długie, szkarłatne włosy zawsze na propsie, choć mlecznobiała cera średnio mi się podoba.

tumblr_nx5d7hxKqF1r4u4hbo1_1280.jpg

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

5/10, taka tam szara myszka, choć jeśli by się porządnie odstrzeliła to ocena podskoczyłaby ze dwa oczka do góry.

2vkcow2.jpg

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Te Sturbucksy też wchodzą w całość "ideału"? :D Ładną ma buzię, ale na tym zdjęciu wyszła strasznie.

4/10 tutaj, za całokształt 6/10 ^^ 

tumblr_o0jwe2eSMu1qad56lo1_1280.jpg

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
2 godziny temu, aphrodithe napisał:

Te Sturbucksy też wchodzą w całość "ideału"?

Szczerze mówiąc nie zwróciłem nawet uwagi na to całe barachło jakim jest obrzucona. Ma wielkie oczy, bujną grzywkę i rozmiar na oko 36 - 38, co mnie absolutnie satysfakcjonuje:D.

Żeby nie było, że offtop. Twoja panna otrzymuje 6/10, ale tylko dlatego że widzę lekki potencjał. Generalnie wygląda jakby spieprzyła ze spętanymi dłońmi z taniego burdelu^^

Moja propozycja:

33vja8n.jpg

Nic nie poradzę, że lubię grzywki i ciemne łebki. To silniejsze ode mnie :D.

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
14 godzin temu, Piotrz napisał:

Skąd ją znasz? Jestem na 90% pewny że to znajoma z Białego o_o

Chciałbym mieć takie znajome :D

Co by offtopa nie szerzyć to 7/10 za trololollo bo zbroja fajna i bez kaczego dzióbka.

Girls___Beautyful_Girls_Nice_smile_08044

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

7/10, aczkolwiek według mnie uśmiech mega sztuczny i wymuszony.

bfqnuu.jpg

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

3/10 za dużo makijażu, za słodka, wole "surowe" rysy twarzy u kobiet.

iz468i.jpg

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Mogła by być uśmiechnięta, chociaż in plus kolor i długość włosów.

7/10

agnieszka-955-1-large.jpg

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Z jednej strony niezaprzeczalnie ładna, z drugiej nie wydaje się posiadać jakichś szczególnie zapadających w pamięć cech [spojrzenie, które osobiście wydaje mi się lekko przyćpane to zapewne kwestia ujęcia/makijażu/przypadku]. Minusik za brązowe oczy.

6/10

2b624d1827823906120d72a21ee08510.jpg

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Na wielki plus kolor oraz długość włosów oraz grzywka a'la "ruski hełm". Ubiór też niczego sobie, aczkolwiek rękawiczki kojarzą mi się raczej z gangami motocyklistów. Wyraz twarzy raczej wkurzony.

Sumaryczna ocena: 7/10

6412a920a55bb3c3bef3f1cbc3d1f2a1.jpg

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Niezaprzeczalnie urodziwa pani, aczkolwiek przynajmniej w moim odczuciu wydaje się dosyć podobna do poprzedniej zaprezentowanej przez Ciebie kobietki [albo może to tylko złudzenie] :D Największy plus za kolor włosów, ta granatowa czerń przełamana gdzieniegdzie brązowymi refleksami dodaje wyrazu nieco zbyt delikatnej jak na mój gust twarzyczce, a wzmocniona jeszcze głębszą barwą stroju nadaje całej postaci rys tajemniczości i sprawia, że emanująca od niej aura nieśmiałości staje się interesująca zamiast irytującej. Cudowny jest też kontrast z bardzo jasną skórą.

8/10

mluhc.jpg

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

6/10; Nieciekawy kolor włosów (jak dla mnie oczywiście), no i ten nos jakiś... dziwny.

large.jpg

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

3/10 dziewczyna wygląda "standardowo". Jest ładna ale można spotkać wiele kobiet o bardzo zbliżonej urodzie, a to mnie nie kręci.

14712062_356790417993812_602924546344039

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Czarno-białe zdjęcie nie pozwala w pełni ocenić urody, ale generalnie nie jest źle. Z drugiej strony do bycia naprawdę ładną również co nieco dziewuszce brakuje, to po prostu kwintesencja przeciętności. Podejrzewam jednak, że bardziej wyrazista fryzura i odpowiedni makijaż mogłyby tu zdziałać cuda.

5/10

DSC_4837-1.png

[w razie gdyby kogokolwiek dziwiło, dlaczego/jakim cudem oceniam dziewczynę, której zdjęcia nie widać - aby "naprawić", a zarazem podbić temat pozwoliłam sobie usunąć swój ostatni w nim post (będący jednocześnie ogólnie ostatnim wpisem) skopiowawszy uprzednio jego tekst, a następnie zamieścić go raz jeszcze, wstawiając jednak nową fotkę]

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Przypomina mi trochę Jane (a właściwie jej ciało, w którym rezydowała Deb) z Drop Dead Diva, co jest jak najbardziej na plus bo Deb w Jane była sympatyczna. Ma ładny uśmiech. Gdyby ten makijaż był lżejszy, a kolor włosów był utrzymany w jakimś ciemnym brązie - pewnie uznałabym Panią wyżej za całkiem atrakcyjną. Ostatecznie oceniłabym ją na 6 prawie 7/10.

d5fa6465333a39c4643b0f3b74efc370.jpg

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Orientalna uroda jednak ma w sobie to coś. Co prawda w dziedzinie Kobiecej urody mam jakieś tam swoje upodobania, ale nutka egzotyki nie zaszkodzi. Nie jestem zwolennikiem kolczyków w nosie. W tym jednak konkretnym przypadku on zwyczajnie pasuje. Zastanawia mnie ta czerwona kropka u Hindusek (zakładam, że to nie jest przycisk uruchamiający nagrywanie :) )

7,5/10

original.jpg

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się