sysia;*

Włosy Prostowane czy loczki:p

Recommended Posts

ja zazwyczaj prostuje ale tez czesto krece wlosy... moja prostownica to narazie zelazko bo kolego mi polamal prostownice a kasy brak na zakup nowej hehe... ale szczerze mowiac to zelazko lepiej prostuje niz jaka kolwiek prostownica...

proste sa takie powazne

krecone take smieszne szalone

fale zmyslowe

Ja wole proste, tylko ze naturalnie mi sie fale robia :x

Moje włosy się wywijają, kręcą... Po prostu wygląda to mało estetycznie. Dlatego mam ceramiczną prostownicę firmy Bosch. 8) Jestem z niej zadowolona. :)

A jakie włosy lepsze? Ojjj, to ciężko powiedzieć. Kręciołki są fajne, falowane też są fajne, proste są też fajne... :P Ważne, żeby kobitka się dobrze ze swoim upierzeniem na łebku czuła. I to jest jedyna reguła. :faja:

Ja zawsze marzyłam o kręconych włosach. Dlatego zrobiłam sobie 3 lata temu trwałą i zniszczyłam sobie tym włosy. Ech, byłam młoda i głupia. Moje naturalne włosy są lekko falujące. Zauważyłam, że teraz po trwałej odrastają mi włosy bardziej proste i w sumie też fajnie :D Ponieważ nie lubię monotonii. Zresztą fryzjerka powiedziała, że czasami, jak trwała odrasta to włosy odrastają zupełnie proste i tak jest w moim przypadku. Chociaż czy mam włosy zupełnie proste, czy falujące, a nawet trochę pokręcone to zależy od tego, czy włosy po myciu wysuszę, czy nie. Jak je od razy wysuszę to mam zupełnie proste, a jak śpię w mokrych to budzę się z mocno falującymi-widać jeszcze po trzech latach zostało mi jeszcze trochę tego płynu do trwałej we włosach :D Obecnie nie zamierzam włosów ani prostować, ani kręcić, no chyba, że na jest jakaś okazja, typu ślub, czy np. w tym roku miałam studniówkę, to wtedy kręcę włosy.

Nie wiem, które włosy są ładniejsze, czy proste, czy kręcone, czy falujące. To zależy co komu pasuje.

Jeżeli chodzi o modę to nie mam pojęcia co jest teraz modne. Jednak nie należy ślepo podążać za modą, lecz dobierać fryzurę pasującą do twarzy :D

Zawsze marzyłam o kręconych końcówkach, jednak kiedy widzę jak dziewczyny męczą się z prostowaniem loczków i utrzymaniem ich przynajmniej na kilka godzin - dziękuję mamie, że w dzieciństwie ścięła moje śliczne, lalkowe loczki (po ścięciu wyprostowały się :().

Nie ważne, jakie są modne. Ważne, aby były naturalne, zadbane - wtedy są ładniejsze od prostowanych najdroższą prostownicą.

ja mam loczki... i wszyscy mi mowia, ze mi w loczkach slicznie, jak taka mala slodka dziewczunusia.

ale do uja ciezkiego, JA NIE MOGE PATRZEC W LUSTRO JAK MAM TAKA SZOPE NA WLOSACH. sie po prostu mecze tym :)

a wloski prostowalam, a teraz NIESTETY przestalam, bo mi fryzjerka takiego skana walnela, ze hoohooo... :crazy:

Ja jestem właścicielką loczków,ale osobiście lepiej czuje się w prostych xD

Staram sie ich nie prostować często i dlatego raz mam loczki a raz kręcone :)

Ja mam swoje falowane i puszące sie. Ale i tak prostuje ;) to zależy od nastroju czy mi sie che czy nie ;) Ale falowane też są extra :) a stosuje prostownice ceramiczną z firmy Sansilk jest najlepsza :mrgreen:

Proste czy kręcone??? hmm.. co komu pasuje! :wink:

Ja mam swoje kręcone, męczę się nawet do 2 godzin, żeby je idealnie wyprostować, ale jak wracam do domu to mam szopę na głowie, każdy kosmyk wywija się w inną stronę.. :/ dlatego się poddałam i nie rozstaję się z pianką do włosów.. :P baardo rzadko sięgam po prostownicę!

mi się bardziej podobają prostowane ;)

ale to w sumie dużo zależy od osoby i tego jakie do danej osoby pasują :)

Jakie waszym zdaniem są ładniejsze włosy czy prostowane czy kręcone ?

Zależy od urody i tego co komu pasuje.

Ja po cieniowaniu mam lekko falowane zdarza mi sie czasami prostowac:)

jeśli prostujecie to jak często?

Tylko wtedy gy na mojej głodwie powsanie wielkie zamieszanie:)

jakie włosy modne na ten sezon loczki czy proste??

Teraz każdy nosi to co mu odpowiada, także nie ma sie czym przejmowac.

Ja mam proste i dlugie, prawie do pasa. Takie mi się podobają. Jak chcę to nakręcę, zrobię koka czy kucyki ;) Praktyczna.

dużo dziewczyn, które znam narzeka wciąż na swoje kręcone włosy i chciałoby mieć proste. i nie wiem o co im chodzi, bo loczki są słodkie.

lubię i proste, i nieproste, bo w każdych można wyglądać pięknie. byleby były zadbane.

ja jestem aktualnie jasną blondynką i najczęściej prostuję włosy ale już nie muszę aż tak często bio już moje włosy si.ę [przyzwyczaiły do prostych. ale robie sobie również loczki to też super one są. gdy miałąm czarne włosy to loczków nie robiłam bo nie pasują!!!!!!!!!!1 :arrow: :idea: :arrow: :idea:

oj.. moje wlosy od prostowania i farbowania wygladaja juz nieciekawie, wiec jak mam naturalnie falowane to nie wyglada to estetycznie wiec albo musze pokrecic albo wyprostowac.. wole siebie jednak w prostych:) prostownice mam profesionalna, z salonu fryzjerskiego - platin ;)

Moje włosy są falowane więc kiedy się obudzę mam na głowie tzw. "siano"

Najgorzej jest z grzywką wiec je prostuje czasami codziennie, ale na szczęście nie są bardzo zniszczone.

A co do loczków to podobają mi się ale nie u siebie :)

ja osobiście mam włosy kręcone...większość ludzi nie wierzy mi że są naturalne, myślą że kręce na wałki...a żeby mi sie chciało ciągle rano wstawać i kręcic je...hah. Kiedyś prostowałam, i to było moim nawykiem, sama nawet nie wiedziałam że mi się kręca. Od 2 gim juz mam kręcone i nic z nimi nie robie, tylko wkurza mnie deszcz bo sie pusza, pomimo wczesniej uzytych odzywek do wlosow kreconych:/ lubie takie jakie sa nie prostuje bo zajumje mi to bardzo duzo czasu a tak po za tym to nie pasuja mi proste, sa takie przyklapnięte...