sysia;*

Włosy Prostowane czy loczki:p

Recommended Posts

Jedwab na pewno kupisz w sklepie fryzjerskim, ale ostatnio widziałam go nawet w zwykłym supermarkecie na półce z szamponami, odżywkami itp. Jest to taka mała biała buteleczka i kosztuję ok. 7zł. Naprawdę coś fajnego. Włosy po nim wyglądają o niebo lepiej.

Ja mam proste.. no końcówki mi sie tak fajnie kręcą ;)

Ale fakt faktem... moje marzenie to miec loki... no po prostu cud miod i orzeszki ;d

mama nijakie niszcze je niemal codzien prostownicą od czasu do czasu gdy mi się nudzi robie sobie loki które sie potrafią 3 dni utrzymać bez większych środków. Używam odżywek i tego rodzaju pierół. Co do środków za swojego czasu przetestowałam niemal wszytskie, owszem środki wygładzały włosy ale nigdy ich nie prostowały :P

jedno i drugie jest ladne ;) najgorszy jest stan posredni..ni to proste,ni krecone i do tego strasznie trudne do ulozenia ;P

Zależy od twarzy :)

Wiem, że nioe ejstem dziewczyną, ale niektórej pofalowane niektórej proste...

Widzę, żę większość lubi pofalowane więc tak trzymać :)

ja myję i prostuję codziennie rano, prostownicą ceramiczną ;) naturalnie mam fale, które się "puszą", elektryzują i w ogóle wygląda to okropnie..(loki mi się podobają, ale tego co mam naturalnie na głowie lokami nie można nazwać:/)

Naturalnie mialam loczki teraz mam kręcone tak różnie raz mniej raz więcej..

No ale cóż mania prostowania swoje robi... :P

Ale osobiście wole mieć kręcone gdyż te łatwiej wyprostować niż proste pokręcić:P:D

Hmm.. Ja mam prawie zawsze wyprostowane włosy bo takie mi pasują :)

Loczki też ładnie ale zawsze musze mieć grzywkę wyprostowana ;] :D

ja prostuję grzywkę, a resztę zostawiam i mam takie fale ^^

fajnie to wygląda według mnie ^^

Z moimi jest kłopot - mam na głowie 'szope', siano zamiast włosów, a ułożenie ich było moim odwiecznym problemem. Kiedyś prostowałam, ale niestety musiałam to robić codziennie, przez co doprowadziłam je do okropnego stanu. Teraz mam inny sposób trochę: wody, pianki i mam śliczne loki w 2 minuty, bez zbędnych zabiegów :D Co to proparatów do prostowania - żaden z nich nie prostuje. Trafiłam na jeden - Sunsilk, który fajnie pachnie i nadale im blasku. Nic poza tym.

ja zazwyczaj prostuje ale tez czesto krece wlosy... moja prostownica to narazie zelazko bo kolego mi polamal prostownice a kasy brak na zakup nowej hehe... ale szczerze mowiac to zelazko lepiej prostuje niz jaka kolwiek prostownica...

proste sa takie powazne

krecone take smieszne szalone

fale zmyslowe

Ja wole proste, tylko ze naturalnie mi sie fale robia :x

Moje włosy się wywijają, kręcą... Po prostu wygląda to mało estetycznie. Dlatego mam ceramiczną prostownicę firmy Bosch. 8) Jestem z niej zadowolona. :)

A jakie włosy lepsze? Ojjj, to ciężko powiedzieć. Kręciołki są fajne, falowane też są fajne, proste są też fajne... :P Ważne, żeby kobitka się dobrze ze swoim upierzeniem na łebku czuła. I to jest jedyna reguła. :faja:

Ja zawsze marzyłam o kręconych włosach. Dlatego zrobiłam sobie 3 lata temu trwałą i zniszczyłam sobie tym włosy. Ech, byłam młoda i głupia. Moje naturalne włosy są lekko falujące. Zauważyłam, że teraz po trwałej odrastają mi włosy bardziej proste i w sumie też fajnie :D Ponieważ nie lubię monotonii. Zresztą fryzjerka powiedziała, że czasami, jak trwała odrasta to włosy odrastają zupełnie proste i tak jest w moim przypadku. Chociaż czy mam włosy zupełnie proste, czy falujące, a nawet trochę pokręcone to zależy od tego, czy włosy po myciu wysuszę, czy nie. Jak je od razy wysuszę to mam zupełnie proste, a jak śpię w mokrych to budzę się z mocno falującymi-widać jeszcze po trzech latach zostało mi jeszcze trochę tego płynu do trwałej we włosach :D Obecnie nie zamierzam włosów ani prostować, ani kręcić, no chyba, że na jest jakaś okazja, typu ślub, czy np. w tym roku miałam studniówkę, to wtedy kręcę włosy.

Nie wiem, które włosy są ładniejsze, czy proste, czy kręcone, czy falujące. To zależy co komu pasuje.

Jeżeli chodzi o modę to nie mam pojęcia co jest teraz modne. Jednak nie należy ślepo podążać za modą, lecz dobierać fryzurę pasującą do twarzy :D

Zawsze marzyłam o kręconych końcówkach, jednak kiedy widzę jak dziewczyny męczą się z prostowaniem loczków i utrzymaniem ich przynajmniej na kilka godzin - dziękuję mamie, że w dzieciństwie ścięła moje śliczne, lalkowe loczki (po ścięciu wyprostowały się :().

Nie ważne, jakie są modne. Ważne, aby były naturalne, zadbane - wtedy są ładniejsze od prostowanych najdroższą prostownicą.

ja mam loczki... i wszyscy mi mowia, ze mi w loczkach slicznie, jak taka mala slodka dziewczunusia.

ale do uja ciezkiego, JA NIE MOGE PATRZEC W LUSTRO JAK MAM TAKA SZOPE NA WLOSACH. sie po prostu mecze tym :)

a wloski prostowalam, a teraz NIESTETY przestalam, bo mi fryzjerka takiego skana walnela, ze hoohooo... :crazy:

Ja jestem właścicielką loczków,ale osobiście lepiej czuje się w prostych xD

Staram sie ich nie prostować często i dlatego raz mam loczki a raz kręcone :)

Ja mam swoje falowane i puszące sie. Ale i tak prostuje ;) to zależy od nastroju czy mi sie che czy nie ;) Ale falowane też są extra :) a stosuje prostownice ceramiczną z firmy Sansilk jest najlepsza :mrgreen:

Proste czy kręcone??? hmm.. co komu pasuje! :wink:

Ja mam swoje kręcone, męczę się nawet do 2 godzin, żeby je idealnie wyprostować, ale jak wracam do domu to mam szopę na głowie, każdy kosmyk wywija się w inną stronę.. :/ dlatego się poddałam i nie rozstaję się z pianką do włosów.. :P baardo rzadko sięgam po prostownicę!

mi się bardziej podobają prostowane ;)

ale to w sumie dużo zależy od osoby i tego jakie do danej osoby pasują :)

Jakie waszym zdaniem są ładniejsze włosy czy prostowane czy kręcone ?

Zależy od urody i tego co komu pasuje.

Ja po cieniowaniu mam lekko falowane zdarza mi sie czasami prostowac:)

jeśli prostujecie to jak często?

Tylko wtedy gy na mojej głodwie powsanie wielkie zamieszanie:)

jakie włosy modne na ten sezon loczki czy proste??

Teraz każdy nosi to co mu odpowiada, także nie ma sie czym przejmowac.