sysia;*

Włosy Prostowane czy loczki:p

Recommended Posts

ja prostuje prostownica ceramiczna, a jednak mam tak spalone koncowki ze szok, wlosy to juz nie sa nawet rozdwojone tylko gorzej niektore to nawet sa rozczworone :O dobrze ze juz po maturze to moge obcaiac :)

Chociaż moim włosom prostowanie dobrze robi, przekonałam się o tym raz w życiu. Raz, jeden jedyny, kiedy wyprostowałam sobie włosy na jakąś tam okazję.

Prostownice i lokówki piekielnie niszczą włosy, więc ja uważam, ze nie warto ich marnować, żeby 'ładnie wyglądać'. Mam koleżankę, która prostuje włosy codziennie rano i farbuje. Miała już chyba wszystkie możliwe kolory włosów. Teraz nawet te, co jej rosną, są strasznie zniszczone i nie ma co z nimi zrobić. Oczywiście ona się do tego nie przyznaje, ale widzę po niej, że żałuje. Teraz ma je cienkie, suche, zniszczone... miała kiedyś kręcone, grube i mocne. Żeby znowu je przywrócić, musiałaby obciąć się na łyso, a wątpię, czy to zrobi - bardzo dba o swój wygląd.

aktualnie mi podobają się kręcone, nie dlatego, że sama takie mam, ale wg mnie proste to proste, a kręcone mogą być na różny sposób, czy nie tal?! :wink:

codziennie je prostuje. Źle wyglądam w lokach. Poza tym wygodniej mi w prostych. W lokach jest gorąco.

Różnym osobom różne włoski pasują :P

Ja ostatnio tylko prostuję ( bo mam falowane dosyć mocno ) .

Ale do mojej aktualnej fryzury ( prosta grzywka ładnie "zaokrąglona" po bokach ) raczej nie pasują loczki ...

Tylko, że w tym sęk iż ja długo prostymi jak struny włosami się nie pocieszę , a nie daj Boże gdyby padało lub ogólnie powietrze byłoby wilgotne - wtedy to 2 sek. i już "skrętki" - utrapienie !!!!

Moje włosy są podatne na falowanie i nie bardzo mi się to podoba, ponieważ zdarza się, że niekiedy w ogóle nie mogę dojść z nimi do ładu. Zwyczajnie nie chcą się ładnie ułożyć. Często je prostuję, zresztą myślę, że w prostych włoskach jest mi lepiej. Korzystam z prostownicy z ceramicznymi wkładkami, ale nie oszukujmy się - ona również strasznie niszczy włosy. Moje są już tak przesuszone, że bez dobrej odżywki i maski ani rusz :P Heh, a tak dla kontrastu, oprócz faktu, iż są suche, szybko się przetłuszczają, więc muszę je codziennie myć. Niestety, przez to wszystko jestem zmuszona poświęcać im naprawdę dużo czasu, stanowczo za dużo.

Wow, ale się rozpisałam... szok :)

Ja stosuję jedwab w płynie, specjalne odżywki, a czasami krem mleczny do włosów - już w jakimś temacie o nim wspomniałam :P Teraz mam zamiar kupić serię kosmetyków z Dove, tej z jedwabiem.

Jedwab na pewno kupisz w sklepie fryzjerskim, ale ostatnio widziałam go nawet w zwykłym supermarkecie na półce z szamponami, odżywkami itp. Jest to taka mała biała buteleczka i kosztuję ok. 7zł. Naprawdę coś fajnego. Włosy po nim wyglądają o niebo lepiej.

Ja mam proste.. no końcówki mi sie tak fajnie kręcą ;)

Ale fakt faktem... moje marzenie to miec loki... no po prostu cud miod i orzeszki ;d

mama nijakie niszcze je niemal codzien prostownicą od czasu do czasu gdy mi się nudzi robie sobie loki które sie potrafią 3 dni utrzymać bez większych środków. Używam odżywek i tego rodzaju pierół. Co do środków za swojego czasu przetestowałam niemal wszytskie, owszem środki wygładzały włosy ale nigdy ich nie prostowały :P

jedno i drugie jest ladne ;) najgorszy jest stan posredni..ni to proste,ni krecone i do tego strasznie trudne do ulozenia ;P

Zależy od twarzy :)

Wiem, że nioe ejstem dziewczyną, ale niektórej pofalowane niektórej proste...

Widzę, żę większość lubi pofalowane więc tak trzymać :)

ja myję i prostuję codziennie rano, prostownicą ceramiczną ;) naturalnie mam fale, które się "puszą", elektryzują i w ogóle wygląda to okropnie..(loki mi się podobają, ale tego co mam naturalnie na głowie lokami nie można nazwać:/)

Naturalnie mialam loczki teraz mam kręcone tak różnie raz mniej raz więcej..

No ale cóż mania prostowania swoje robi... :P

Ale osobiście wole mieć kręcone gdyż te łatwiej wyprostować niż proste pokręcić:P:D

Hmm.. Ja mam prawie zawsze wyprostowane włosy bo takie mi pasują :)

Loczki też ładnie ale zawsze musze mieć grzywkę wyprostowana ;] :D

ja prostuję grzywkę, a resztę zostawiam i mam takie fale ^^

fajnie to wygląda według mnie ^^

Z moimi jest kłopot - mam na głowie 'szope', siano zamiast włosów, a ułożenie ich było moim odwiecznym problemem. Kiedyś prostowałam, ale niestety musiałam to robić codziennie, przez co doprowadziłam je do okropnego stanu. Teraz mam inny sposób trochę: wody, pianki i mam śliczne loki w 2 minuty, bez zbędnych zabiegów :D Co to proparatów do prostowania - żaden z nich nie prostuje. Trafiłam na jeden - Sunsilk, który fajnie pachnie i nadale im blasku. Nic poza tym.