sysia;*

Włosy Prostowane czy loczki:p

Recommended Posts

Kobieteria, _Asia_, dzieki napiszcie mi jeszcze, czy nakładacie na włosy jakieś specjalne żele, pianki do prostowania włosów przed rozpoczęciem prostowania?
nic nie nakładam przed prostowaniem. Stosuje odżywki po myciu włosów
Czy jedno pasemko wystarczy przejechać tylko raz w celu jego wyprostowania, czy kilka razy zanim zrobi się naprawdę proste?
zależy od tego jak grube pasemko bierzesz, jakie masz włosy i od rodzaju prostownicy. Głównie wszystko obraca się wokół prostownicy i tendencji Twoich włosów. Mogę tu podać mój przykład. Kuzynka wyprostowała mi włosy prostownicą kupioną za 30-40 złotych i poszłam do klubu po 22. Ok 24 miałam już całe kręcone włosy - było ciepło i duszno, a wiadomo, ze nie poszłam tam stać pod ścianą :P Po użyciu dobrej prostownicy mam proste włosy spokojnie do 3 nad ranem nawet jak jest mi strasznie ciepło. Żebyś była zadowolona z efektu prostowania musisz wydać trochę więcej kasy na sprzęt. Jak masz zamiar prostować często to radzę kupić profesjonalną prostowncę. Ja mam BabylissPRO New Tech 35mm Ceramic Pulse i jestem bardzo zadowolona.

Kiedyś miałam długie i bardzo proste włosy, które doprowadzały mnie do szału tym że są tak idealnie proste. Marzyłam wtedy o lokach. Kiedy je ściełam zaczęły mi się kręcić i chciałam je jak najczęściej prostować :P To przykład tego, że "trawa jest zawsze bardziej zielona tam, gdzie nas nie ma" :P:P Teraz mam lekkie fale i jestem z nich dumna xD

Co jest moją najlepszą przyjaciółką? Prostownica xD

Mam średniej długości włosy (jak na razie ;) ) i jest coś czego w nich nie cierpię, a mianowicie są to fale jakie mi się na nich robią :? więc prostownicy bardzo często używam.

A co do tego jakiej prostownicy używam, to właśnie takiej jak Kobieteria, - ceramicznej.

Kręcone czy proste? Zależy jakie do człowieka pasują :D Ja akurat mam mocne fale i myślę że do mnie pasują. Kilka razy w życiu miałam proste i też było gitez ;p Czasem trzeba coś woskiem pokombinować by nie było sianka albo by ten pukiel i tamten był taki a nie owaki ^^ Lubię ogólnie swoje włoski

Jak ktoś ma naturalne loki, to niech o nie dba. Ale jeżeli ma się włosy proste, to robienie loków na siłę nie przynosi dobrych efektów.

a ja wam powiem ze np ja zawsze przed prostowaniem zeby mi sie nie niszczyly tak bardzo włosy w sumie nie niszcza mi sie tak bardzo bo mam dosc dobra prostownice lustrzana kosztowała ok 100 zł ale jest dobra zawsze daje troszke wosku na koncowki i zeczywiscie wlosy sie mi nie niszcza;p

dawniej prostowałam codziennie prostownicą lustrzaną

Ja używam prostownicy ceramicznej, bo mam bardzo kręcone włosy. A jaka to jet prostownica lustrzana? Jest lepsza?

mam idealnie proste włosy, jak to moja babcia mówi-druty :P nawet końcówki sa idealnie proste :? oczywiście zawsze chce się tego czego się aktualnie nie ma :P więc zawsze bardzo mi się podobały czarne(ja mam ciemny blond :P ) mocne loki mojej koleżanki (oczywiście ona też chciała mieć moje proste włosy :P )

Ja uwielbiam miec loczki ^^ Niestety nie zawsze fajnie mi sie wlosy zakreca bo ja mam proste wlosy xD <- ale ja dzisiaj beznajdziejnie pisze xD

Tylko prostowane. Natomiast loczki jedynie, gdy ktoś ma od urodzenia. ;] Mam kumpele która ma takie loczki od urodzenia i nie wyobrażam jej sobie w prostych włosach. W loczkach wygląda ślicznie. Jednak nie do wszystkich pasują loki.

Ale może mi ktoś powiedzieć, jaka jest różnica między prostownicą lustrzaną a ceramiczną??? Proszę o odpowiedzi ;)

Zawsze po umyciu prostuję grzywkę, bo mi się strasznie wywija :? Reszta włosów lekko się faluje i nie przeszkadza mi to :) A prostownicy używam najzwyklejszej, na lepszą mnie nie stać :P

Jakie waszym zdaniem są ładniejsze włosy czy prostowane czy kręcone

Całkiem proste są super, kręcone też, ale nie coś w stylu afro, tylko ładne, duże loki ;)

Lustrzana jest troszke lepszego ponoc wymyslu niz ceramiczna i plytki masz jak lustro no i chyba jest troszke lepsza od ceramicznej ale ceramiczne rowniez sa bardzo dobre wszystko zalezy od ceny;pmi prostownica nie niszczy bardzo wlosow i szybko sie nagrzewa bbo w minute;p

Na ten sezon modne sa loczki :mrgreen:

Ja mam naturalne fale i ich nie prostuje. szkoda mi wlosow. jak juz wyprostuje wyjde na wilgoc... ... i znowu to samo :roll: .

Szkoda się męczyć.

A Tobie radze nie patrzec na modę. Noś to co vci pasuje i w czym sie dobrze czujesz- to dotyczy również wlosów :wink: .

pozdrawiam :D

Lustrzana jest troszke lepszego ponoc wymyslu niz ceramiczna i plytki masz jak lustro no i chyba jest troszke lepsza od ceramicznej ale ceramiczne rowniez sa bardzo dobre wszystko zalezy od ceny

Wielkie dzięki ;) Ja mam ceramiczną i myślałam, że taka jest najlepsza. Muszę zainwestować w lustrzaną ;)

zależy...moje się naturalnie kręcą :) i raczej rzadko je prostuje, ale mam krótką grzywkę więc tylko ją prostuje... :D:D:D

ale jak kto woli...zależy jak jest danej osobie ładniej :D:D

[ Dodano: Sro Maj 23, 2007 14:59 ]

aha...a co do rodzaju to, ja mam ceramiczną i prostuje baaardzo dobrze, a lustrzanej nie używałam jeszcze ale podobno jest troszkę lepsza...

hejo! Ja mam ani nie proste ani nie krecone włosy,ale zdecydowanie wole sie w prostych włosach. Niedawno nawet zakupiłam kolejną prostownice. Na początku miałam takie troche lipne te prostownice ale moje dwie ostatnie to prostownice z firmy REMINGTON (jest to najlepsza firmowa marka prostownic) co prawda dałam za nią dokładnie 190zł ale jest świetna, nie targa mi włosów i świetnie prostuje :) nie żałuje ze tyle dałam za nią,opłacało sie.

Czasem prostuje kilka razy dziennie..a czasem co drugi dzien,zalezy czy wychodze z domku. Jak wychodze z domku to prostuje zeby byly jak patyczki...a jak siedze w domku to moge miec srednio wyprostowane....pozdrawiam

podobno loczki wychodzą z mody... więc na przekór modzie planuję sobie zrobić trwałą :P

zależy w której fryzurze się lepiej czujesz, a nie która jest bardziej na czasie :)

Proste czy loki... obie są ładne, niestety mam krótko ścięte włosy i śmiesznie bym wyglądała z zakręconych dlatego prostuje i powiem Wam, że pasuje to do mnie, ale kiedyś sama chciałam mieć kręcone:)

ja prostuje prostownica ceramiczna, a jednak mam tak spalone koncowki ze szok, wlosy to juz nie sa nawet rozdwojone tylko gorzej niektore to nawet sa rozczworone :O dobrze ze juz po maturze to moge obcaiac :)

Chociaż moim włosom prostowanie dobrze robi, przekonałam się o tym raz w życiu. Raz, jeden jedyny, kiedy wyprostowałam sobie włosy na jakąś tam okazję.

Prostownice i lokówki piekielnie niszczą włosy, więc ja uważam, ze nie warto ich marnować, żeby 'ładnie wyglądać'. Mam koleżankę, która prostuje włosy codziennie rano i farbuje. Miała już chyba wszystkie możliwe kolory włosów. Teraz nawet te, co jej rosną, są strasznie zniszczone i nie ma co z nimi zrobić. Oczywiście ona się do tego nie przyznaje, ale widzę po niej, że żałuje. Teraz ma je cienkie, suche, zniszczone... miała kiedyś kręcone, grube i mocne. Żeby znowu je przywrócić, musiałaby obciąć się na łyso, a wątpię, czy to zrobi - bardzo dba o swój wygląd.

aktualnie mi podobają się kręcone, nie dlatego, że sama takie mam, ale wg mnie proste to proste, a kręcone mogą być na różny sposób, czy nie tal?! :wink:

codziennie je prostuje. Źle wyglądam w lokach. Poza tym wygodniej mi w prostych. W lokach jest gorąco.

Różnym osobom różne włoski pasują :P

Ja ostatnio tylko prostuję ( bo mam falowane dosyć mocno ) .

Ale do mojej aktualnej fryzury ( prosta grzywka ładnie "zaokrąglona" po bokach ) raczej nie pasują loczki ...

Tylko, że w tym sęk iż ja długo prostymi jak struny włosami się nie pocieszę , a nie daj Boże gdyby padało lub ogólnie powietrze byłoby wilgotne - wtedy to 2 sek. i już "skrętki" - utrapienie !!!!

Moje włosy są podatne na falowanie i nie bardzo mi się to podoba, ponieważ zdarza się, że niekiedy w ogóle nie mogę dojść z nimi do ładu. Zwyczajnie nie chcą się ładnie ułożyć. Często je prostuję, zresztą myślę, że w prostych włoskach jest mi lepiej. Korzystam z prostownicy z ceramicznymi wkładkami, ale nie oszukujmy się - ona również strasznie niszczy włosy. Moje są już tak przesuszone, że bez dobrej odżywki i maski ani rusz :P Heh, a tak dla kontrastu, oprócz faktu, iż są suche, szybko się przetłuszczają, więc muszę je codziennie myć. Niestety, przez to wszystko jestem zmuszona poświęcać im naprawdę dużo czasu, stanowczo za dużo.

Wow, ale się rozpisałam... szok :)

Ja stosuję jedwab w płynie, specjalne odżywki, a czasami krem mleczny do włosów - już w jakimś temacie o nim wspomniałam :P Teraz mam zamiar kupić serię kosmetyków z Dove, tej z jedwabiem.