sysia;*

Włosy Prostowane czy loczki:p

Recommended Posts

Lubię, gdy kobieta ma naturalne włosy. Jeśli naturalnie ma fale lub loczki, to lubię u niej właśnie takie. Bez prostowania. Jeśli naturalnie ma proste włosy, to też jest ok, i nie ma sensu na siłę robić sobie loków.

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

• Who's Online (See full list)

• yiliyane
    • Kerosine
    • Sibethesto
  • Chatbox

Load More
    You don't have permission to chat.
  • Recent Status Updates

• yiliyane
      Jak przekonać rodziców do kupna nowego laptopa?
      Jak to musisz? Chcesz, ale nie musisz. Chyba że ktoś przystawia Ci pistolet do głowy i mówi, że strzeli, jeśli nie kupisz sobie laptopa  4 tysiące złotych to dużo. Tym bardziej, że ma być to sprzęt do rozrywki, a nie do pracy. Nie dziwię się, że rodzice nie chcą wydać tylu pieniędzy. Będziesz musiał sam sobie ufundować tego laptopa, jeżeli go tak bardzo pragniesz.
    • d8c
      Czy jej już przeszło?
      Rozumiem, natomiast wdaję mi się że jest to tylko i wyłącznie moja wina. Nie wiem jak to naprawić, nie wiem czy w ogóle da się to naprawić. Wczoraj gdy poruszyłem temat tego czy jest wszystko okej, usłyszałem tylko, że ona ma dość ciągłego zapewniania mnie że jest wszystko w porządku i że zależy jej tak samo jak na początku. Mam przeczucie że jest coś nie tak, ona twierdzi, że ja sobie to wmawiam. Nie wiem co mam robić. Z jednej strony chce być zapewniany że jest wszystko w porządku, jednak chyb
    • OverHubert
      Ale ja muszę przed wakacjami tego laptopa i laptop kosztuje 4k ale dziękuję za pomysly 
    • yiliyane
      A nie mają racji? Co innego, gdyby Twój obecny laptop się psuł albo gdybyś potrzebował lepszego sprzętu do pracy, a co innego, gdy chcesz nowy komputer, bo chcesz grać w gry. To nie jest potrzeba, tylko zachcianka   Ich prawo. Poza tym skąd wiesz ile mają pieniędzy, czy nie mają jakichś naprawdę ważnych, dużych wydatków w planach, czy nie stracą nagle pracy z powodu kryzysu? Ile Twój wymarzony laptop kosztuje? Może jest zwyczajnie za drogi. To jest żaden argument. Co robi kolega i
    • OverHubert
      Witam, mam taki problem, mam 5 letniego laptopa, który w grach radzi sobie dobrze, ale w nowszych już nie do końca i miałem taki pomysł, że przyda mi się lepszy sprzęt, ale moi rodzice mówią, że ten jest jeszcze dobry. Kiedy ich proszę o nowy laptop to niestety mówią nie, mimo że mają pieniądze. W szkole radzę sobie dobrze, gdyż mój kolega ma słabsze oceny ode mnie a dostał laptopa. Przepraszam, że tyle napisałem, ale bez rozpisania nie ma za bardzo sensu.