• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

@pril5

Nowoczesne nastolatki.

Recommended Posts

Ale jak bym miala przykladowo z chemii same szostki ( :lol: ), a z reszty przedmiotow 2 i 3, to raczej do dobrego liceum by mnie nie przyjeli.

Nie rozumiem twojego podejscia.

Może się niejasno wyraziłam, chodziło mi o to, że nie trzeba mieć piątek i szóstek ze wszystkich przedmiotów.

I przedstawiłam tę sytuację z punktu widzenia licealisty, który już od pierwszej klasy musi zastanawiać się nad wyborem kierunku studiów. :wink:

2. Kujonki nie wymarły... Moim zdaniem jest ich jeszcze więcej, bo w dzisiejszych czasach dobre wykształcenie jest niezbędne. Nie rozumiem ludzi, którzy uczą się wszystkiego jak leci na piątki, bo uważam, że należy wybrać sobie kilka przedmiotów, które przydadzą nam się w przyszłości.

a jak ktos jest zdolny i wszystko mu przychodzi latwo? to ma sie wstydzic sredniej i specjalnie olac kilka przedmiotow?

Tak, wykształcenie jest niezbedne, zeby dostac w przyszlosci dobra prace.

Ale jak bym miala przykladowo z chemii same szostki ( :lol: ), a z reszty przedmiotow 2 i 3, to raczej do dobrego liceum by mnie nie przyjeli.

Nie rozumiem twojego podejscia.

ona nie napisala, ze ich potepia tylko nie rozumie.

i uzyla liczby mnogiej, a sama chemia bynajmniej w niej nie jest. jakbys uczyla sie chemii biologii i matmy, a z reszty mialabys 4 (ktorych takze sie wystrzegaja) to z pewnoscia osiagnelabys cos w zyciu.

[fquote=@pril5]1. Co sądzicie o dziewczynach, które może nie uważają się za lalunie, ale ubierają się oryginalnie, mają już w młodym wieku chłopaków, piją, palą itp?

2. Co sądzicie o typowych, wymarłych już zresztą kujonkach, które poza nauką nie widzą reszty świata?

3. Co sądzicie o dziewczynach, które starają się upodobnić do innych?

4. Co sądzicie o sądzicie o dziewczynach, które pod wpływem towarzystwa zmieniły się na gorsze?

5. Czy wśród dzisiejszych nastolatek można zauważyć rywalizację o to która jest ładniejsza, fajniejsza, lepsza? + uzasadnienie odpowiedzi.

6. Co czujecie, gdy widzicie pomalowaną modnisie, która zaleca się do chłopaków?

7. Co sądzicie, gdy widzicie typowego kujona idącego przez szkołę i rozmawiającego o dajmy na to chemii?

8. Jak uważacie, dlaczego w większości tylko modne laski mają szanse u chłopaków?

9. Co sądzicie o trzynasto,czternasto, piętnastolatce chodzącej w miniówie, leginsach no i ogólnie oryginalnych ciuchach?[/fquote]

1. Mój stosunek jest w zupełności neutralny

2. jak wyżej

3. Mój stosunek jest pozytywny o ile taka dziewczyna wzoruje się na odpowiednich autorytetach.

4. Jeśli pisałabym o jakiejś bliskiej mi osobie to bym powiedziała, że zasmucająmnie takie sytuacje itd. Jeśli chodzi ogólnie o dziewczyny to póki one same nie stwierdzą, że zmieniły sięna gorsze to mój stosunek jest neutralny.

5. Na pewno można, ale akurat np. u mnie w klasie, która jest babińcem chętnie sobie pomagamy, szczerze doradzamy. Wierzę w babską solidarność i zrozumienie ^_^

6. Nic. Wolę porozpamiętywać jak dobre jadłam tego dnia śniadanie ^_^

7. Nic. Wolę skupićsię na własnej rozmowie niżna cudzych

8. Moda ma w całym temacie zły wydźwięk. Nie rozumiem dlaczego. Ale wracając do pytania: myślę, że dziewczyna ubrana modnie wcale nie ma większych szans, bo największe szanse ma dziewczyna ubrana w to co najlepiej na niej leży, umalowana rozsądnie z uwzględnieniem tego co do niej pasuje a co nie itd.

9. Mój stosunek jest neutralny.

[fquote]1. Co sądzicie o dziewczynach, które może nie uważają się za lalunie, ale ubierają się oryginalnie, mają już w młodym wieku chłopaków, piją, palą itp?

2. Co sądzicie o typowych, wymarłych już zresztą kujonkach, które poza nauką nie widzą reszty świata?

4. Co sądzicie o sądzicie o dziewczynach, które pod wpływem towarzystwa zmieniły się na gorsze?

5. Czy wśród dzisiejszych nastolatek można zauważyć rywalizację o to która jest ładniejsza, fajniejsza, lepsza? + uzasadnienie odpowiedzi.

6. Co czujecie, gdy widzicie pomalowaną modnisie, która zaleca się do chłopaków?

7. Co sądzicie, gdy widzicie typowego kujona idącego przez szkołę i rozmawiającego o dajmy na to chemii?

8. Jak uważacie, dlaczego w większości tylko modne laski mają szanse u chłopaków?

9. Co sądzicie o trzynasto,czternasto, piętnastolatce chodzącej w miniówie, leginsach no i ogólnie oryginalnych ciuchach?[/fquote]

1.jesli ubieraja sie orginalnie to chyba dobrze maja swuj styl:)a jesli pal czy pija to pewnie lda szpanu wiem z wlasego doswiadczenia...jesli kogos kochaja to maja partnera

2.chca do czegos dojsc w zyciu a ze palca za to cena znikomego zycia towarzyskiego... no cuz ich zycie

3.nie maja wlasnego zdania

4.no cuz tak juz czesto bywa "z kim sie zadajesz taki sie stajesz"

5.mysle ze tak nie raz widze dziwczyny chwalac sei tym czego to one nie maja

6.sorki ale ktora z nas sie nie zaleca do chlopakow??

7.jej sprowa o czm rozmawia nic mi do tego

8.hmm bo rze tak powiem nie wstydzila bys sie isc z jakim gostkiem za reke ubranym w przed potoawym stroju???mysle ze tak to co sie dziwisz faceta?

9.jak im sie podoba taki struj to prosze bardzo tzlko co na to mowia ich rodzice??

1. Jeżeli podobają im się oryginalne ubrania to nie mam nic przeciwko. Palenie... nie lubię tego, ale to ich wybór, lubią się truć? proszę bardzo. Picie, tak jak z paleniem, w pewnym wieku to często chęć zaszpanowania, zakazany owoc itd chociaż nie lubię widoku zalanych dziewczyn. Nie rozumiem pica tylko po to by się upić. Co innego w rozsądnych ilościach, dla towarzystwa, kulturalnie.

2. Nie takich znowu wymarłych. Trudno krytykować je za ambicje czy rządzę wiedzy, niestety zazwyczaj same wyrządzają sobie krzywdę. Szkoła to nie wszystko.

3. Może poszukują własnego stylu? A może po prostu tak bardzo potrzebują akceptacji, że chcą ją osiągnąć wszelkimi możliwymi sposobami, myślą, że jak będą podobne do kogoś lubianego, same będą akceptowane.

4. (Patrz 3) Słaba wola? Czasami zahacza to o brak uporządkowanych wartości, bałagan w głowie. Ale zazwyczaj (w brew pozorom) są to całkiem różne historie.

5. Ależ oczywiście, że tak. Sama jakoś nigdy nie czułam potrzeby udowadniania swojej wartości walcząc z kimś o względy kogoś innego.

6. Osobiście nie znam już takich. Co o nich myślę? Trochę to żałosne.

[fquote]sorki ale ktora z nas sie nie zaleca do chlopakow?? [/fquote]Hmm.. to widocznie ja jestem jakaś nienormalna, bo nie flirtuje z każdym chłopakiem.

7. Ale.. przecież to szkoła? Dla mnie to naturalne, że przed czy po sprawdzianie rozmawia się o zadaniach itd Co innego gdy nie potrafi rozmawiać o niczym innym, ale takie przypadki to prawdziwa rzadkość.

8. Nie przesadzajmy, nie tylko;) Oczywiście mówi się, że liczy się wnętrze, ale w sumie to pierwsze wrażenie w większości zależy od wyglądu. A chcąc czy nie chcąc mamy oczy i podświadomie czy też nie, oceniamy. Myślę, że zadbana dziewczyna, niekoniecznie modnie ubrana ma równe szanse z tą zawsze modną. A gdy znajomość przechodzi do fazy w której liczy się to co w środku ubranie tym bardziej traci na znaczeniu.

9. Był już taki temat. Jeżeli lubią markowe ubrania, to co w tym dziwnego? Oczywiście powinno istnieć coś takiego jak samokrytyka i wyczucie. Nie wszystko, wszędzie wolno, nie we wszystkim co modne wygląda się dobrze. Brak tego często sprawia, że takie dziewczyny wyglądają żałośnie.

6.sorki ale ktora z nas sie nie zaleca do chlopakow??

nie zalecam sie, odpychaja mnie jakos ostatnio, poza tym co innnego zalecac, a co innego prowokowac :roll:

1. Co sądzicie o dziewczynach, które może nie uważają się za lalunie, ale ubierają się oryginalnie, mają już w młodym wieku chłopaków, piją, palą itp?

Są okej. Nie widze przeciwskazań. Wszystko dla ludzi, byle bez przesady.Co masz na myśli mówiąc ''młodym wieku''?

Wcale,że nie wymarłych.Znam takich wiele. Nie lubię ich.Są niesympatyczne i nieżyciowe -.-

Żałosne . I wkurzające.

A o tych co zmieniły się na lepsze ? Proszę,nie uogulniaj.Każdy sie zmienia, zwłaszcza w młodym wieku.A 'gorszy' jest pojęciem względnym.

Oczywiście.Wyjaśniać mi się nie chce, ale tak było jest i będzie. Ale to raczej zalezy od dziewczyn. Nie każda nie z każdą.

Śmieszy mnie to. ; )

Nie mam szacunku dla osób NUDNYCH, którzy rozmawiają tylko o nauce. Często myslą ,ze sa fajni i daja przykład,ale to nie tak.Nie lubię osób,które nie mają zadnych zainteresowań, bezmyślnie kują, podlizują sie nauczycielom i płaszczą się o oceny.

nie zauwazyłam tego ;] nie chodzi o mode, raczej styl bycia.

9. Co sądzicie o trzynasto,czternasto, piętnastolatce chodzącej w miniówie, leginsach no i ogólnie oryginalnych ciuchach?

to nie sa oryginalne ciuchy, raczej teraz normalne,na porządku dziennym. nic nie myślę. jej prawo,jej życie.

:)

PS.Oczko16, jak piszesz na forum , to naucz sie ortografii.Możesz nawet pisać w edytorze jakimś. Bo krew mnie zalewa, jak czytam '' rze'' , ''facetą'', ''wstydziła byś'', ''swuj'', struj" ...

I nie stukaj tak szybko w klawiature,bo robisz literówki ; ] :)

dziewczyna39, masz całkowitą racje.

Chodziło mi tylko o to, ze jak ktos ma same piatki, to wcale nie musi byc jakas dzika pogon za tymi ocenami, byle miec srednia 6.0.

W ten sposob odebrałam ten fragment postu Tosi. Tekstu o czworkach, ktorych "kujony sie wystrzegaja" w poscie Tosi nie widzialam.

Tosia- wiem, ze nie trzeba miec samych piatek i szostek ;)

Jak pisalam wczesniej, dla mnie kujon to ktos, kto uczy sie na pamiec i tego czego sie nauczuł nie rozumie.

1. Co sądzicie o dziewczynach, które może nie uważają się za lalunie, ale ubierają się oryginalnie, mają już w młodym wieku chłopaków, piją, palą itp?

Jeśli młody wiek to mój w takim razie zaliczam się do tegoż grona. I bardzo siebie lubię.

Tracą młodość. Bez sensu. Ważna jest nauka i wiedza, ale wszystko trzeba umieć wypośrodkować.

Na przełomie podstawówki i gimnazjum miałam taki okres. Straszne. To dziewczyny ze słabym charakterem. Są i mi nie wadzą specjalnie, ale też nie należą do jakichś ulubienic. Trochę mi ich żal, że nie potrafią same być po prostu sobą.

Każdy w życiu ma etapy kiedy się zmienia. Raz na lepsze raz na gorsze. I każdy ma prawo do błędu.

Można i nie tylko wśród dziewczyn. Wygląd i "bycie fajnym" jak to nazwałaś jest istotne, bądźmy szczerzy. Każdy chciałby być lepszy od drugiego. Zdrowa rywalizacja jest okej, gorzej jak przeradza się w toksyczną.

Nic?

Jeśli ma różową spódniczkę i jest zwyczajnie śmieszna to mnie to śmieszy. A jeśli jest normalną dziewczyną to co? Nie może podrywać? Dajcie spokój.

Podobnie jak wyżej. Nic. Każdy ma prawo do swoich priorytetów.

Poza tym w szkoel często rozmawia się o lekcjach.

W temacie "dlaczego brzydsze dziewczyny nie mają chłopaka" wypowiedziałam się. To bardzo zbliżone pytanie.

Czemu? Bo są na topie. I tyle.

9. Co sądzicie o trzynasto,czternasto, piętnastolatce chodzącej w miniówie, leginsach no i ogólnie oryginalnych ciuchach?

Jest modna. I dobrze. Niech sobie jest.

Nie nawidze laluń... Jak chodziłem do gimnazjum to była taka lalunia co na wf przychodziła w ochraniaczach :lol: :lol: :lol: :lol: Pośmielisko całej budy. Czy ona tego nie widziała?? Nie wiem... xD

Może nie wymarły tylko pozamykały się w swoich pokoikach i zakuwają ta wszystko co się da...

Każdy powinien być sobą...

No cóż tu komentować.... Sam znam taka jedną, a raczej już znałem :roll:

Pewnie, że jest. Wystarczy przejść się po korytarzu w budzie... Jak się dobrze przysłuchać to idze w tego wywnioskować dążenie do bycia tą lepszą...

Do kilku? No coment... Takich trzeba unikać jak ognia ;]

Hmmm... No niech sobie gada, zabronić mu nie można, wolny kraj. Ale przerwa, kwitnie życie towarzyskie a tu tekst "Co myślisz o prawie Avogadra?" porażka...

Nie wiem... Młodsze łatwiej zdobyć?

...Free Style...

Ja mam takie cos ze po ubiorze stwierdzam jakie ktos jest tzn nie zawsze to zalezy...jak widze np: dziewczynew miniówce do tego bluzce z dekoltem w szpilkach,wymalowana,żująca gume a spojerzenie ma takie jak by miała kogoś sprać zaraz to widac odrazu ze jakas cwaniara nie widomo jaka i ze lepije się na taka nie patrzeć. Bo sa np takie dziewczyne ze tez maja miniówke ale widąc po nich ze są przyjazne:) Chłopacy czesto maja takei coś ze patrzą na dziewczyne i jak ma spódnice to mysla ze jest taka łatwa i wogóle a to nie prawda zalezy jaka i czy ma przyjazna twarzyczke:p jestes chodzi o kujonice to też na pierwszy żut oka u niektórych widac to a u niektórych nie.Sa takie co poprostu chą sie uczyć poprawic oceny i sie strają, a niektóre to widac idzie taka babka w warkoczach okularach gada nie widomo jakim językiem to widąc ze kujonica.Najlepsze są dziewczyny naturalne ,nie wytapetowane, ubrane w miere fajnie i z poczuciem humoru;) takie lubia moim zdaniem chłopacy:PP

I ja sądzę że to dobrze, że ubierają się modnie-czemu nie mogą? Mają chodzić w spódnicach do kostek i czarnych swetrach?

Moja znajoma nosi prawie wyłącznie czarne spódnice do kostek, jej ulubiony sweter to czarny w czerwone paski, a jak chce to i w tym wyglada zabójczo :D I to bardzo zabójczo :wink:

1. Jeżeli nie uważają się za lalunie to są hipokrytkami zachowując się w taki sposób. A ja bardzo nie lubie hipokrytek. A jeszcze bardziej palenia.

2.Takie kujonki potrafją być spoko, w tym wypadku zależy wszystko od otoczenia. Jeżeli jest pośmiewiskiem to najpiękniejsze lata stracone, ale jeżeli jest tolerowana to nawet od czasu do czasu zakomunikuje swoje istnienie znad ksiażki i da ze sobą pogadać. Czyli fajnie :D

3.W dzisiejszym świecie, który opiera się na kulturze globalnej (internet w kazdym domu itd...), gdzie nawet kraje tracą charakter, a co dopiero ludzie, jest to oznaka idiotyzmu. Oraz zerowej asertywności i szacunku wobec wlasnej osoby. Nie warto byc kopią.

4.Idiotki, lub osoby o słabej osobowości. Nie wypowiem się tu zbyt obszernie, bo dzięki moim rodzicom jestem osobą wybitnie asertywną (uważam że to dobrze, jednak chętnie wysłucham argumentów przeciw temu stwierdzeniu :D) , i poprostu tego nie rozumiem. Za tekst w stylu: "Zapal, wszyscy palą" naprawde poważnie się obrażam (tak już zakończyłem pewną znajomość), a jak ktoś jest wyjątkowo namolny to w szczękę też może dostać (tak też już było).

5.Nie wnikam aż tak głeboko w świat nastolatek :D , żeby być pewnym odpowiedzi, ale zdaje mi się, że owszem, można coś takiego zauważyć, lecz nie w każdym towarzystwie.

6.Co Ci się stało w twarz? To makijaż? A nie za młoda jesteś żeby się wybierać pod latarnie? CO?! To jest na podryw?! Wybacz, musze iść do łazienki, nie chce puścić pawia na korytarzu.

7.Sądzę, że to czlowiek o szerokich (prawdopodobnie) horyzontach, osoba ciekawa i warta poznania. Nie ma nic złego w tym, że interesuje się np. chemią. Jeżeli interesuje go fotografia, pójdzie do klasy fotograficznej i tam będzie miał dobre oceny, to powiesz że spełnia swoje pasje czy że jest kujonem?

8.Biorac pod uwagę, że znacząca większość chłopaków ma mocno wypaczony (moim zdaniem) ideał kobiety, to nie dziwi mnie to. Co nie zmienia faktu, że często napawa obrzydzeniem. Nie warto być modnym, jeżeli moda która akurat panuje Ci się nie podoba. Nigdy chyba nie będę rozumiał noszenia czegoś "bo to modne". Ale to tylko świadczy o tym, że moje poglądy, choć w mojej opinii słuszne, i tak mnie w pewien sposób ograniczają.

9.Ten punkt przywodzi mi na myśl kilka grup, albo wrecz subkultur, tak więc nie wypowiem sie.

1. moim zdaniem jezeli dziewczyna ubiera sie orginalnie to nie znaczy odrazu ze jest lalunie ! kazda dziewczyna chlopaka moze miec w takim wieku w jakim jej sie tylko podoba i to tylko i wylacznie jego sprawa ! a co do palenia i picia to ja sama nie mam nic do osob ktore pija i pala bo czasami samej mi sie zdarza.

2. ja osobiscie za kujonami nie przepadam..zraszta malo kto ich lubi...dlatego tez staram sie omijac ich szerokim lukiem...dla mnie zycie jest za piekne by calymi dniami kuc ! xD

3. mnie to np bardzo denerwuje i podejrzewam ze nie tylko mnie jezeli np jasas moja kolezana sciaga za mna ciuchy itp. nie lubie osob ktore nie maja wlasnego gustu i sciagaja go od innych.

4. moim zdaniem jezeli ktos poddaje sie presji otoczenia po prostu nie zasluguje na jakikolwiek szacunek poniewaz nie potrafi sie postawic reszcie i powiedziec NIE

5.ja z taka rywalizacja spotykam sie praktycznie na codzien...hmm bo sama wniej uczestnicze xD podejrzewam ze kazda z dziewczyn chce byc ta naj bo nie ma nic gorszego niz przecietnisc

6. ja jak widze "pomalowana modnisie" podrywajaca jakiegos chlopaka to czuje sie tak samo jak bym wiedziala jakas lame w niemodnych ciuchach tylko ze tej drugie jest mi po prostu zal

7. hmm ja sadze ze on po prostu nie ma znajomych dlatego caly czas kuje. zal mi takich ludzi

8. hmm zawsze ...no moze zawsze...co modna ladne orginalne jest lepsze tak samo w tym przypakdu... a poza tym w tych czasach malo jaki koles zwraca uwage na charakter..teraz przede wszystkim licza sie nogi itp....no przynajmiej w moim otoczenia ale podejrzewam ze wszedzie tak jest

9. moim zdaniem jesli dziewczyna ma zgrabne chude norgii to calkiem niezle to wyglada i nic do takiej nie mmam ale jak widze jakas grube w leginsach i mini to az mi sie plakac chce. a co do ogrinalow to jak chce ma kase itd to niech nosi

[fquote]1. Co sądzicie o dziewczynach, które może nie uważają się za lalunie, ale ubierają się oryginalnie, mają już w młodym wieku chłopaków, piją, palą itp? [/fquote]

poczatki bycia prawdziwą, pustą paniusią

[fquote]2. Co sądzicie o typowych, wymarłych już zresztą kujonkach, które poza nauką nie widzą reszty świata? [/fquote]

mają ambicje, podziwiam ich za to, ale też denerwują mnie takie, uwazają sie za niewiadomo co, i pokazuja swoją "wyższość" nad innymi

[fquote]3. Co sądzicie o dziewczynach, które starają się upodobnić do innych? [/fquote]

pozerstwo, po co być takim samym jak ktos inny, nie lepiej być sobą? chociaż trudno czasem odnaleść się w społeczeństwie

[fquote]4. Co sądzicie o sądzicie o dziewczynach, które pod wpływem towarzystwa zmieniły się na gorsze? [/fquote]

jak dal mnie próbuja sie upotobnic do ludzi z którymi przebywa, i jest to czasem poczatek do alkoholizmu, narkomani...

[fquote=@pril5]5. Czy wśród dzisiejszych nastolatek można zauważyć rywalizację o to która jest ładniejsza, fajniejsza, lepsza? + uzasadnienie odpowiedzi.[/fquote] nie spotakałam sie z tym już dawno

[fquote]6. Co czujecie, gdy widzicie pomalowaną modnisie, która zaleca się do chłopaków? [/fquote] śmieszy mnie to bo zazwyczaj facet jest podobny do niej, czyli wymodelowany "playboy"

[fquote]7. Co sądzicie, gdy widzicie typowego kujona idącego przez szkołę i rozmawiającego o dajmy na to chemii? [/fquote] a co mnie to obchodzi, niech sobie rozmawai o czym chce, chociaż czasem w niektorychj przypatkach smieszy mnie to poprostu

[fquote]8. Jak uważacie, dlaczego w większości tylko modne laski mają szanse u chłopaków? [/fquote] bo zazwyczaj wałsnie takie panienki daja szybciutko, jak słysze wśród moich znajomych hasełka pod adresem takich paniusi, to aż mi ich żal czasem...

[fquote=@pril5]9. Co sądzicie o trzynasto,czternasto, piętnastolatce chodzącej w miniówie, leginsach no i ogólnie oryginalnych ciuchach?[/fquote] ich sprawa w co sie ubieraja, ale denerwuje mnie to jakoś...

1. moim zdaniem jezeli dziewczyna ubiera sie orginalnie to nie znaczy odrazu ze jest lalunie ! kazda dziewczyna chlopaka moze miec w takim wieku w jakim jej sie tylko podoba i to tylko i wylacznie jego sprawa ! a co do palenia i picia to ja sama nie mam nic do osob ktore pija i pala bo czasami samej mi sie zdarza.

Ja nie napisałam, że to są lalunie. Czytaj uważnie...

[fquote]sorki ale ktora z nas sie nie zaleca do chlopakow??

Hmm.. to widocznie ja jestem jakaś nienormalna, bo nie flirtuje z każdym chłopakiem. [/fquote]

ale ja nie powiedziela ze do wszystkich ale ogulnie chyba kazda laska zaeca sie do jakiegos tam chopaka

nie robią mi krzywdy. moga ją zrobic co najwyzej sobie. generalnie swiata nie uratuje- jeśli znajoma dziewczynka wchodzi w złe towarzystwo jej zachowanie jest prowokujące-moge jej powiedziec zeby uwazała. siostre uwiazałabym do kaloryfera ;)

wcele nie wymarłych. szanuje za zaangazowanie,konsekwencje i pracowitośc. tego mi brakuje i podziwiam tych którzy potrafią sie zmobilizowac. jednoczesnie przesada w zadną strone nie jest dobra. coś im z zycia umyka. stopnie to nie wszystko.

wiekszosc nastolatków przez to przechodzi. taka kolej rzeczy. j,w-kazda przesada bywa groźna.
mozna z tego towarzystwa jeszcze wyjsc. nie przekreślam. wole mniej gadac a pomóc. jesli nie moge to staram sie nie osądzac-choc wiadomo zdarzy sie. pomysle tylko "biedne dziecko". sama-na krótko ale wpadłam w złe towarzystwo. sama musiałam sobie pomóc. da sie.

jasne ze mozna zauwazyc ale tak naprawde mało która sie wyróznia.

rywalizacja polega raczej na nie odstawaniu od trendów i norm. wiec nie mozna miec gorszych ubrań, gadżetów., trzeba byc popularnym. nastolatek to takie stworzenie które generalnie potrzebuje akceptacji. wydaje im sie ze jesli nie bedą nadązać swiat sie zawali. dlatego towarzystwo, ilosc chłopaków staje sie wyznacznikiem wartosci. kiedys im przejdzie.

a co moge czuc? mam nadzieje ze kiedyś przejrzy na oczy

a co mnie obchodzi czyjas rozmowa?? wole angażować sie we własne. no dobra ale powiedzmy ze jest taka sytuacja..wersja a) moge podejsc i zapytac o cos-skoro tak sie fantastycznie zna- ja jestem chemicznym imbecylem. wersja b) mam chec nakierowac tą osobe zeby chociaz na boisko wyszła. na słonce ;)

bo chłopcy tez chcą sie dowartosciowac mając hot kociaka u boku? nie wiem.

plus dla niej ze nie chodzi brudna i obdarta. co mam myslec?

szczerze mówiąc młodzi ludzie chyba zbyt duzą wage przywiązują do siebie, otoczenia i opinii innych.

całkiem to normalne-wiec nie krytykuje. ale sama wole sie tym nie zajmowac. ide ulicą-patrze przed siebie. głowa mi nie lata na boki i nie komentuje wszystkiego wokół. jesli juz- w jakis skrajnych przypadkach wywołuje to we mnie bardziej nadzieje ze kiedys wyrosną.

szczerze mówiąc młodzi ludzie chyba zbyt duzą wage przywiązują do siebie, otoczenia i opinii innych.

całkiem to normalne-wiec nie krytykuje. ale sama wole sie tym nie zajmowac. ide ulicą-patrze przed siebie. głowa mi nie lata na boki i nie komentuje wszystkiego wokół. jesli juz- w jakis skrajnych przypadkach wywołuje to we mnie bardziej nadzieje ze kiedys wyrosną.

O tak może kiedyś...

[fquote]9. Co sądzicie o trzynasto,czternasto, piętnastolatce chodzącej w miniówie, leginsach no i ogólnie oryginalnych ciuchach?[/fquote]

chodze w legginsach i co z tego ? nie moge ? orryginalny ciuch to powinna być zaleta , a Ty piszesz to w taki sposob jakby spódniczka była najgorszym co może być

[fquote=@pril5]1. Co sądzicie o dziewczynach, które może nie uważają się za lalunie, ale ubierają się oryginalnie, mają już w młodym wieku chłopaków, piją, palą itp? [/fquote]

pewnośc siebie jest ważna , ale co za dużo to niezdrowo

kazdy z nas potrzebuje miec obiekty westchnień to pomaga Nam stworzyć prawdziwy i szczęśliwy związek w dorosłym życiu . Często wręcz bazujemy na przypadkach z młodości

piją , palą ? no ich zdrowie nie moje

[fquote]2. Co sądzicie o typowych, wymarłych już zresztą kujonkach, które poza nauką nie widzą reszty świata? [/fquote]

malo jets takich ludzi. Pozatym jezeli bedziemy szufladkować "ta lalunia, ten kujonek" do niczego nie dojdziemy

Mam kolege w kalsie ktory jest synem dyrektora i bardzo dobzre sie uczy , na początku też stwierdziłam że jest tylko kujonem

teraz uwazam go za najlepszego chłopaka z całej zgrai z mojej klasy, jest naprawde świetny i sympatyczny

[fquote]4. Co sądzicie o sądzicie o dziewczynach, które pod wpływem towarzystwa zmieniły się na gorsze? [/fquote]

no w dzisiejszych czasach trzeba mieć swoje zdanie siłe przebicia oraz trzeba być twardym

[fquote=@pril5]6. Co czujecie, gdy widzicie pomalowaną modnisie, która zaleca się do chłopaków? [/fquote]

masz jakis uraz do tych modnisi ? jeżeli jest jest jej dobrze ze samą sobie mi nic do tego

masz jakis uraz do tych modnisi ? jeżeli jest jest jej dobrze ze samą sobie mi nic do tego

Jeżeli jej jest wtedy dobrze z sama sobą, to może to rzeczywiście nie nasza sprawa, ale to jednak jest znak, że albo jest jedną z dziewczyn które wysyłają listy w stylu "Jak szybko stracić dziewictwo?" do głupawych pisemek, albo uważa teksty o szanowaniu samej siebie za morały. Tak czy siak moim zdaniem słowo idiotka bardzo dobrze ją opisuje. I wcale nie mówie o średniej.

[fquote][fquote][fquote]sorki ale ktora z nas sie nie zaleca do chlopakow?? [/fquote]

Hmm.. to widocznie ja jestem jakaś nienormalna, bo nie flirtuje z każdym chłopakiem. [/fquote]

ale ja nie powiedziela ze do wszystkich ale ogulnie chyba kazda laska zaeca sie do jakiegos tam chopaka

[/fquote]To w końcu do "jakiegoś tam" czy do kilku? W brew pozorom liczba mnoga ma tu znaczenie. Ale nie czepiajmy się szczegółów, "zalecać się" nie jest w tym kontekście słowem jednoznacznym. ;)

chodze w legginsach i co z tego ? nie moge ? orryginalny ciuch to powinna być zaleta , a Ty piszesz to w taki sposob jakby spódniczka była najgorszym co może być

Ja niczego Ci nie zabraniam. Po prostu pytam innych o zdanie i wcael nie uważam, że jest to najgorszy styl, gdyby tak było to napisałabym to w inny sposób np. Co sądzicie o ohydnych leginsach i miniówkach, albo coś w tym stylu. Skoro jednak uważasz, że pisze o tym w TAKI sposób, to mogłabyś mi wytłumaczyć DLACZEGO tak Ci się wydaje, bo nie rozumiem, co w tym pytaniu jest takiego jest takiego, że od razu stwierdzasz, jakie jest moje zdanie na taki temat...?

Eh ja nie mam żadnego urazu, ja tylko pytam z ciekawości.

[ Dodano: Nie Maj 13, 2007 15:22 ]

Cytat:

sorki ale ktora z nas sie nie zaleca do chlopakow??

Hmm.. to widocznie ja jestem jakaś nienormalna, bo nie flirtuje z każdym chłopakiem.

To w końcu do "jakiegoś tam" czy do kilku? W brew pozorom liczba mnoga ma tu znaczenie. Ale nie czepiajmy się szczegółów, "zalecać się" nie jest w tym kontekście słowem jednoznacznym. Wink

Ja też jestem raczej normalna i nie zalecam się do chłopaków...;)

[fquote]Cytat:

sorki ale ktora z nas sie nie zaleca do chlopakow??

Hmm.. to widocznie ja jestem jakaś nienormalna, bo nie flirtuje z każdym chłopakiem.

To w końcu do "jakiegoś tam" czy do kilku? W brew pozorom liczba mnoga ma tu znaczenie. Ale nie czepiajmy się szczegółów, "zalecać się" nie jest w tym kontekście słowem jednoznacznym. Wink

Ja też jestem raczej normalna i nie zalecam się do chłopaków..[/fquote]

to co ja mam rozumiec ze jestem nie normalna bo podrywam facetow :| sory ale jak mi sie ktos podoba to chyba bede sie starac o jego wzglady

to co ja mam rozumiec ze jestem nie normalna bo podrywam facetow Neutral sory ale jak mi sie ktos podoba to chyba bede sie starac o jego wzglady

Nie no coś Ty. Nie jesteś nienormalna. Jesteś tak jakby nowoczesna. Większość dzisiejszych dziewczyn stara się o względy chłopaków, którzy im się podobają, ale są jeszcze takie jak ja, czyli te mniej odważne, które nie potrafią podejść otwarcie do chłopaka i zacząć z nim gadać. Nikt nie mówi, że jesteś nienormalna.;) Nienormalni to siedzą w psychiatryku ;)