wolnaczeczenia

Zaginięcie półrocznej Magdy

Recommended Posts

A Kasia pewnie siedzi i się jara, że po raz kolejny udało jej się ludzi nabić w butelkę...

Podobno istnieje też możliwość, że dziewczynkę duszono dwutlenkiem węgla, bo w historii ich komputera były wyszukiwane "objawy zatrucia dwutlenkiem węgla"

Nie dwutlenkiem węgla, a tlenkiem węgla (inaczej czadem).

"lista powodów, dla których warto pozbyć się dziecka".

Listy nie wyszukiwano, a znaleziono w mieszkaniu :)

Przynajmniej teraz mam nadzieję, że obejdzie się bez tego cyrku w mediach, jaka to K. jest pokrzywdzona.

Że nie będą jej twarzy zasłaniać przed kolejnymi rozprawami.

Mam też nadzieję, że niejaki Rutkowski albo przyzna się do błędu, albo niech sam zacznie szukać dowowodów na winę obojga rodziców.

Wczoraj słuchalam fragment wywiadu z tymi pseudo-rodzicami...Przełączylam bo nie mogłam patrzeć na ta kobietę. W Internecie ponoć sprawdzali ceny trumny, organizacji pogrzebu, ile zasiłku dostaną...masakra!

Komputer został dokładnie wyczyszczony, ale jak wiadomo nie można pozbyć się tego całkowicie pozbyć.

Rutkowski (tak a propos zostal skazany na 2,5 roku wiezienia w związku z aferą paliwową) namieszał jak tylko się dało, cały ten medialny szum, utrudniał pracę policji, a te jego występy w telewizji, brak słów.

Przeczytałam, że według badań możliwe, że dziecko mogło nie życ już dwa dni w chwili 'upadku'...Czy kiedykolwiek dowiemy się całej prawdy? Oby!

"Nie chcemy rozgłosu. dajcie nam spokój" powiedzieli na gigantycznej konferencji prasowej.

rzygam sprawą. w dupie to wszystko mam.

dziękuję, dobranoc.

Nie tyle kupił co użyczył.

Lisz mnie osobiście to chce się rzygać na sam widok tych wszystkich newsów na ich temat, i tego całego ostracyzmu, i posługiwanie sie niesprawdzonymi informacjami. To sprawa dla sądu i policji.

I cóż gdybym nie miał tego tak bardzo gdzies to współczułbym rodzicom, zreszta im dłużej ta nagonga trwa tym bardziej mi ich szkoda.

cóż gdybym nie miał tego tak bardzo gdzies to współczułbym rodzicom, zreszta im dłużej ta nagonga trwa tym bardziej mi ich szkoda.

Szkoda? Szkoda to mi bylo matki po tym jak sie przyznala, bo wtedy faktycznie bez wyjasnien padały straszne slowa w jej stronę, ale teraz? Teraz oni sami stwarzają wokół siebie szum medialny.. Kto normalny po stracie dziecka zgodzilby sie na wywiad do super ekspresu, na jakies konferencje prasowe... Po tych jej slowach w tym wywiadzie, ze jak media grają swoje karty to oni tez... Nie wiem jak zachowalabym się po stracie dziecka, ale nie wierzę , że w takiej sytuacji najważniejsze byloby dla mnie to co w mediach pisza czy mówią..

Prawda jest taka, że oni sami sobie troche taki los zgotowali. Współczuć mogłabym im jedynie tego, że stracili córeczke, ale jakoś nie widać po nich, że się tym przejęli, więc czego?

I cóż gdybym nie miał tego tak bardzo gdzies to współczułbym rodzicom, zreszta im dłużej ta nagonga trwa tym bardziej mi ich szkoda.

Biedna kobietka :cry: Nie udało jej się zatruć dziecka czadem, to musiała je*nąć nim o podłogę, cóż za trauma.

Żadnej Madzi nigdy nie było. To ustawiona historia, a Ci pseudo-rodzice to podstawieni aktorzy. Inaczej nie mogę wytłumaczyć sobie dlaczego rodzice po stracie dziecka mają tak zimne spojrzenia, udzielają wywiadów i robią konferencję prasową...

Żadnej Madzi nigdy nie było. To ustawiona historia, a Ci pseudo-rodzice to podstawieni aktorzy.

Chciałabym, żeby tak było.

Nie ważne, czy szukali ile kosztuje trumienka czy nie. Nie ważne, czy podtruwali dziecko. Nie ważne, czy to był upadek czy też celowe rzucenie dzieckiem.

Ta kobieta, kiedy (podobno, chociaż to nie jest najważniejsze) dziecko wypadło jej z rąk podniosła je. Wsadziła do wózka. Wyszła na siarczysty mróz. Poszła na złowieszczą, opuszczoną budowę. Rozgarnęła trochę gruzu. Położyła dziecko na ziemi. Przykryła gruzem. Wróciła do domu napić się ciepłej herbaty, bo na dworze mróz że hej! (fikcja literacka, chociaż jako pointa świetnie pasuje do absurdu całej sytuacji).

WIĘC CO ONA JESZCZE ROBI NA WOLNOŚCI DO CHOLERY?!

Dl a mnie jest to wszystko chore. Media nadal podkręcają te sytuację by ludzie mieli o czym czytac, by była sensacja. Ja mało co o tym czytam chyba, ze mnie coś naprawdę zaciekawi. Media lubią wszystko podkrecać. Ni nie zdziwiłabym się, gdyby to wszystko było podstawione tak jak pisał vetus,

To nie tylko Ci rodzice są śmieszni, lecz także wy, ja i reszta ludzi emocjonująca się tym, bo krytykujemy to wszystko, śmiejemy się, a tak naprawdę sami piszemy w tym temacie i interesujemy się tym.

najsłynniejsi "rodzice" w Polsce byli dzisiaj w Rozmowach w toku.

I po obejrzeniu tego wywiadu jestem już właściwie pewna, że kłamią. Czy matka, która jest w żałobie po dziecku, uśmiecha się, opowiadając o momencie jego śmierci? No chyba nie. Poza tym, czytałam dzisiaj, że jasnowidz Jackowski (ten sam, który przewidział, gdzie znajduje się ciało Madzi i jeszcze jakieś inne fakty) mówi, że Kaśka w końcu "pęknie", zacznie mówić prawdę, wskaże winnych i to ona okaże się ofiarą. Sama już nie wiem. Czasem odnoszę wrażenie, że ona po prostu kryje swojego męża, ale tak czy inaczej, nie mogę na nią patrzeć.

Pizza, ja np. nie krytykuję "tego wszystkiego" tylko zachowanie tych "rodziców". (;

Generalnie jakoś wcale mnie ta sprawa nie interesuje, na świecie dzieje się dużo więcej "zbrodniczych" i podłych spraw wymagających interwencji. Wiadomo nie żyje dziecko, niewinne niczemu dziecko - ale no nie zamierzam wnikać w medialną fikcję i opinie które i tak niczego nie mówią, poza wciąż bezsensowym wdrążaniem. Niech szukaniem prawdy zajmą się Ci którzy się tym zajmują - niech winni zostaną ukarani i cześć, co więcej?

Kto normalny po stracie dziecka zgodzilby sie na wywiad do super ekspresu, na jakies konferencje prasowe... Po tych jej slowach w tym wywiadzie, ze jak media grają swoje karty to oni tez... Nie wiem jak zachowalabym się po stracie dziecka, ale nie wierzę , że w takiej sytuacji najważniejsze byloby dla mnie to co w mediach pisza czy mówią.

Wiesz to nie jest też normalna sytuacja, że dosłownie masa ludzi interesuje sie czymś takim i to w sposób dla nich skrajnie negatywny. Więc siłą rzeczy ich reakcje nie musza być standardowe.

Ci pseudo-rodzice to podstawieni aktorzy. Inaczej nie mogę wytłumaczyć sobie dlaczego rodzice po stracie dziecka mają tak zimne spojrzenia, udzielają wywiadów i robią konferencję prasową...

Po prawdzie to mam wrażenie, że też bym dał tak rade. Rodzice jak rodzice.

Biedna kobietka :cry: Nie udało jej się zatruć dziecka czadem, to musiała je*nąć nim o podłogę, cóż za trauma.

Idzie mi raczej o wszystko co było po. A co do przebiegu wydarzeń to wole sobie poczekać na wynik sprawy sądowej, zamiast posługiwać się tabloidyzmami.

complicated napisał:Kto normalny po stracie dziecka zgodzilby sie na wywiad do super ekspresu, na jakies konferencje prasowe... Po tych jej slowach w tym wywiadzie, ze jak media grają swoje karty to oni tez... Nie wiem jak zachowalabym się po stracie dziecka, ale nie wierzę , że w takiej sytuacji najważniejsze byloby dla mnie to co w mediach pisza czy mówią.

Wiesz to nie jest też normalna sytuacja, że dosłownie masa ludzi interesuje sie czymś takim i to w sposób dla nich skrajnie negatywny. Więc siłą rzeczy ich reakcje nie musza być standardowe.

Wiesz, sami się na to skazali, gdyby od razu powiedziała prawdę (choc w moim odczuciu jej obecne zeznania i tak do konca prawdą nie są) to calego szumu by nie było rozumiesz? Zal byloby mi matki ktora przyznaje się ze dziecko wypadlo jej z rąk, wszyscy okrzykują ją morderczynia po nieszczesliwym wypadku, naprawde byloby mi jej zal, tak samo jak zal mi jest rodziców ktorym dziecko pod nieuwagę się utopi np. bo jestesmy tylko ludzmi, a wypadki się zdarzają, ale naprawde nie potrafie pojąć tego ze pierwsza jej mysla po stracie dziecka bylo to, by isc i zakopac swoje dziecko pod gruzami.. Ona jest albo zimna i wyrachowana, albo zaburzona (choc podobno to zostalo przez psychologow sadowych wykluczone) albo jest tak zastraszona/zaślepiona ze kogos kryje i najlepsza dla niej bylaby wersja trzecia, choc po jej zachowaniu wydaje mi sie najmniej prawdopodobna.

Zdaję sobie sprawę, że ludzie po tragediach potrafia zachowywać się naprawdę nieprzewidywalnie, ale proszę Cię.. bez przesady, jednym pomaga praca, innym placz, inny wyobcowanie, ale zeby udzial w wywiadach i programach telewizyjnych pomagal to pierwsze slyszę...

Gdyby nie cudowna mamusia, to teraz o tej sprawie NIKT niczego by nie wiedział, więc ja Cię proszę, nie szukaj jakichś chorych usprawiedliwień ich zachowania. Niech Bartek podziękuje jej, ona podziękuje samej sobie. A jeżeli naprawdę tak bardzo chcą spokoju, to niech się, cholera, zamkną, bo niby mają dosyć szumu wokół siebie, ale jednocześnie a tu konferencja, a tu wywiad dla Drzyzgi... Brak konsekwencji w tym, co się mówi. Ja i każdy normalny znany mi człowiek jak mówię, że mam czegoś dosyć, to się od tego odcinam, a nie jeszcze podsycam.

Inną sprawą jest ten wywiad do Rozmów w toku, to już w ogóle jest jakaś tragedia. Kasia to miałam wrażenie, że cały czas się uśmiechała i powstrzymywała dziki rechot, do tego te sztuczne łzy.

Nie, tak się nie zachowują prawdziwi rodzice, którym zmarło dziecko.

W zeszłym roku w Polsce głośniej było o około 30 dzieciobójstwach w naszym kraju.

W tym roku żyjemy trzema, z czego sprawa Magdy zmieniła się w medialną szopkę.

Ludzie zmęczeni już są, znudzeni i wkurwieni, widokiem na co dzień Katarzyny W., w gazetach, mediach, na każdym rogu. Może zaprośmy ją do tańca z gwiazdami??? Jest równie teraz popularna, jeśli nie bardziej niż rzesza innych jedno sezonowych gwiazd.

Haha, wiedziałem że ona coś wyczaruje. Idiotka, w ogóle cała ta szkopka... rzygać się chce, kiedy znów czyta się o newsach z tej sprawy. Szkoda, że ta sprawa jest nagłaśniana, a nie ta, gdzie pedofil, który wykorzystał seksualnie i zabił 4 chłopców wychodzi na wolność za rok ;]

Osobiście daję głowę, że w tym liście w końcu powiedziała prawdę i się przyznała. Gdyby nie miała czego ukrywać, to by nie spieprzyła przed badaniem. Chociaż zastanawiam się też, spieprzyła sama, czy może ktoś ją z domu wywlókł.

A Bartkowi się dziwię, serio (;

Btw., dziś doszłam do wniosku, że Kasia jest nienawidzona mocniej od Tuska, a nagłośnienie jej wyczynu możemy już spokojnie porównywać z nagłośnieniem katastrofy smoleńskiej.

Osobiście daję głowę, że w tym liście w końcu powiedziała prawdę i się przyznała.

Obyś się nie przeliczyła. Zrobiła szopkę z zaginięciem dziecka to i mogła w liście głupoty napisać.

Chociaż zastanawiam się też, spieprzyła sama, czy może ktoś ją z domu wywlókł.

Taa, na pewno duch Madzi wbił do domu i wytargał Katarzynę W. za włosy. :lol:

Taa, na pewno duch Madzi wbił do domu i wytargał Katarzynę W. za włosy. :lol:

Albo podczas tego, co robiła Madzi, ktoś jej pomagał i teraz wyczuwał zagrożenie w tym badaniu, bał się, że sypnie czy cokolwiek, no i albo jej znów pomógł, albo wywlókł i gdzieś załatwił ;] Serio, teraz wszystko jest możliwe.

Zrobiła szopkę z zaginięciem dziecka to i mogła w liście głupoty napisać.

W to akurat już coraz mniej wierzę.

Taa, na pewno duch Madzi wbił do domu i wytargał Katarzynę W. za włosy.

Nie, znaleźli ślad buta jakiegoś faceta (albo dwóch), więc raczej ktoś jej pomógł.