Jump to content

kwiaty na urodziny ?

Rafcio

Recommended Posts

Posted

czy dobrym pomyslem na prezent urodzinowy dla kolezanki, (kolezanki, nie mojej dziewczyny) jest jakis bukiet kwiatów ? czy moze cos innego polecacie.

a co wy dziewczyny, byscie chcialy dostac od kolegi na urodziny ?

slendergirl
Posted

ja ostatnio kupiłam psiapsole: 1 rzecz praktyczną, 1 niepraktyczną, 1 rzecz, o ktora mnie prosiła i słodycze (kalendarz<--powiedzmy "nastolatki", tusz, duzego pluszaka i słodycze). I byłysmy w kinie.

kwiaty...no nie wiem, sama nie chcialabym dostac kwiatów.

moze jakas płytę? pluszaka? ksiazke?

tobie kosmetykow nie radze jej kupowac, bo jeszcze sobie pomysli, ze zle wyglada^^. Ja raz dostałam duszace perfumy i poczulam sie, jakby ktos mi sugerowal, ze smierdze o.O

wybadaj ja troche...

zalezy tez, ile masz kasy.

idz do empiku czy jakiejs wiekszej galerii, cos sie na pewno znajdzie.

jak nie chcesz sie wysilac, to moze ramke z jakims waszym zwariowanym zdjeciem?

albo ja zaskocz i wymysl całkiem cos innego... ;)

jak robilismy klasowe mikolajki to dostalam sliczne lusterko, takie "do torebki ". cena w granicach 15< zł <--mnie sie podobało :D

zalezy, co ona lubi, czym sie interesuje...

Posted

witam. Myślę że bukiet kwiatów jest ok i w tym przypadku nie ma znaczenia czy to jest twoja koleżanka czy dziewczyna. możesz kupic jej również jakiegos misia. Pozdrofka : :o

Posted

Kwiaty albo coś z biżuterii to dobry pomysł :P :) Wydaje mi się, że 90% dziewczyn ucieszyłoby się z takiego prezentu, ja tak :D Ewentualnie jakiegoś miśka małego możesz dorzucić... Też będzie ok.

Posted

ale czy sam bukiet np tulipanów dla kolezanki z klasy to dobry pomysl ?

Posted

kwiatki...moze lepiej co innego. Ok rozumiem kwiaty dla cioci babci itp ale dziewczynie-kolezance no niewiem... ja sama raczej bym nie chciała dostac na urodziny kwiatków. Tak jak wyzej pisali jakas maskotka ramka na zd czy cos w tym stylu.

Posted

Kwiatki dla 15 jeszcze dla zwyklej koleżanki? hm... niby nie mam nic przeciwko kwiatką, ale może pomyśl o czymś innym.

Jeśli tak bardzo sie uparłeś na kwiaty to może nie bukiet, ale jeden tulipan czy różyczka wystarczą.

Posted

jesli to tylko kolezanka z klasy to mysle ze kwiaty sa miłym prezentem. nie musisz sie tak wypinac. wazne za pamietałes.

zalezy tez czy dajesz ten prezent od tak czy jestes zaproszony na jakies swietowanie? jesli pierwsze- kwiatki to dobry pomysł

jesli to drugie-spodziewaj sie ze inni beda mieli prezenty-głównie takie jak wymienione tutaj wyzej.

ja bym sie bardzo ucieszyła z kwiatów.

Posted

jeżeli nie jesteś zaproszony do niej na urodziny kwiaty sa doskonałym pomysłem

a pozatym liczy sie pamięć

Posted

ok dzieki wszystkim za pomoc :)

NieLubieMasła
Posted

[fquote]kwiaty...no nie wiem, sama nie chcialabym dostac kwiatów. [/fquote]

A ja tak. Wolę kwiaty niż cokolwiek innego. Tylko czekam, aż ktoś sam wpadnie na to, że nie wszystkie kobiety mają obsesję na punkcie róż i istnieją kwiaty, które można lubić jeszcze bardziej.

[fquote]moze jakas płytę? pluszaka? ksiazke? [/fquote]

Żeby porywać się na kupno płyty albo książki trzeba bardzo dobrze znać drugą osobę. Co komu po prezentach, które będą tylko zbierały kurz?

Jestem za kwiatami.

Posted

Dobrze, że chociaż w tej kwestii kwiaty nie odeszły w niepamięć.

Posted

uważam ze kwiaty są dobre dla DZIEWCZYNY a nie kolezanki,ja bym od kolegi wolała dostac czekolade;-) a najlepiej to małego ,słodkiego pluszaka;)

slendergirl
Posted

A ja tak. Wolę kwiaty niż cokolwiek innego. Tylko czekam, aż ktoś sam wpadnie na to, że nie wszystkie kobiety mają obsesję na punkcie róż i istnieją kwiaty, które można lubić jeszcze bardziej.

Żeby porywać się na kupno płyty albo książki trzeba bardzo dobrze znać drugą osobę. Co komu po prezentach, które będą tylko zbierały kurz?

taak, zeby sie dowiedziec jakie sa ulubione kwiaty danej osoby wystarczy spojrzec głęboko w oczy.

mile dostac pachnace kwiaty, ale one po paru dniach zwiedną.

Zbierac kurz to mogą porcelanowe figurki. Swoja droga kwiaty tez sie kurzą.

Koleżanka- czyli troche ją zna. Raczej powinien wiedziec, czy ona lubi czytac. Albo jakiej mniej wiecej slucha muzyki.

Płyty sie na przykład słucha, a książke czyta. Miś sie faktycznie kurzy, ale mozna go wyprac i przypomina nam kogos, od kogo go dostalismy.

Przykladowe lustereczko albo kalendarz sa zazwyczaj bardzo czesto w uzyciu.

Trzeba wybadac, co ta dziewczyna lubi i juz. w przypadku kwiatow i innych prezentow.

Najlepiej "coś" i kwiatka, jezeli sie waha czy prezent "rzeczowy" czy kwiaty.

Kazdy lubi co innego, ale argumenty NieLubieMasła do mnie nie przemawiają.

Posted

Co do wszystkiego się zgodzę oprócz

Przykladowe lustereczko

Dziewczyna może to źle odebrac, pomyśli sobie że myślisz o niej że jest

pyszna i że mysli tylko o sobie.

slendergirl
Posted

quba1988, moze, ale nie musi.

Zalezy jaka jest ta dziewczyna-jezeli dziewczyna nie lubi siebie i jest jakas...hmm...emocjonalna ze tak powiem, to moze dojsc do takiego wniosku. I wszystko zalezy od relacji miedzy dajacym prezent a solenizantem.

Jezeli dziewczyna dostanie sliczne lusterko od kogos, z kim sie bardzo lubi, to sie raczej ucieszy. Mowie- lepsze lusterko niz figurka ;) (noo, chyba ze ktos zbiera :D)

Ale jezeli relacje sa chlodniejsze, to wtedy moze pomyslec, ze to bylo złosliwie (np kiedy sa klasowe mikołajki i losuje sie osobe, ktorej mamy cos kupic).

pozdrawiam :)

Posted

Jestem za kwiatami.

całkowicie sie zgadzam.

-spróbuj kupic kwaity które beda po prostu ładne. ewentualnie poradź sie kwiaciarki. i tak-róze są oklepane. ale dla mnie lepsza byłaby róza niz durnostojka( no chyba ze dziewczyna zbiera)

Posted

Kwiaty? Tak. Jak dla mnie.

Ale przecież wszystko zależy od tego jaka ta dziewczyna jest, co lubi, itd.

Znam osoby, które uwielbiają dostawać na prezent kwiaty i te które jakieś bebilioty.

Posted

szczerze to nie chcialabym dostac kwiatow :P I tak zwiedna i co mi z nich.. moze kosmetyki ? :D pozdro

Posted

kwiaty to chyba nie jest dobry pomysł. Kup jej jakąś biżuterie np. kolczyki, łańcuszek czy bransoletke.

• yiliyane locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Who's Online (See full list)

• angelika1
  • Popular Now

• Najnowsze posty

• Love20
      Witam Serdecznie, Otóż można powiedzieć, że obudziłam się co do nauki do matury. Wcześniej miałam problemy szkolne które były spowodowane moją psychiką. Do dziś nie jest łatwo. Szukam swojej ścieżki zawodowej w której będę się spełniać. Aktualnie uczęszczam do zaocznego liceum ogólnokształcącego gdzie nauki jest niewiele. Przez co mam ogromne problemy z przygotowaniem się do matury. Miałam plan zdawać maturę w maju 2023 ale się boję że nie zadam bo moja wiedza jest niska.  Nie wiem co robić w tej sytuacji...
    • Nieprzenikniona
      A ja stanowczo polecam na pierwszy raz z sanah Szampan oraz etc (na disco) Duszki (uwielbiam):  
    • Pizzaro
      To był piękny tydzień pełen rodzinnych imprez, grillowania, niespodziewanych kajaków. A potem powrót do Wrocławia, odwiedziny wujka, cioci i kuzyna. Piątek wieczór kapitalny mecz żużlowy, a potem sobota pełna wrażeń, podróży rowerowych po Wro, czas pożegnań. Szkoda, że tak szybko mijają dobre chwile. 
    • Pizzaro
      Powiem tak - w takiej sytuacji na pewno wiele siedzi w Twojej głowie i jest następstwem pierwszych niepowodzeń. Jest duża szansa, że przy zmianie formy antykoncepcji z prezerwatyw na np. tabletki czy plastry coś może Ci się odblokować w głowie, jakiś podświadomy strach, niepewność itp. i te niekomfortowe sytuacje przeminą. Naprawdę u wielu osób tak było. Prozaiczne. I co ważne - nie możecie podchodzić do tego w ten sposób, że "za bardzo chcecie".  A może spróbujecie zrobić sobie całonocny maraton? Zobaczycie po jakim czasie będziecie w stanie dojść. 
    • Pizzaro
      Nigdzie nie napisałem, że mama może robić, co się jej tylko podoba, bo nie może. Jednak póki nie postępuje tak, że z prawnego punktu widzenia można by się do niej przyczepić to nikt jej niczego nie zarzuci. Co innego jak dziecko słyszy jednoznaczne odgłosy zza ściany czy jest narażane na widok roznegliżowanych kochasiów mamy. 
  • Recent Status Updates

• Kalafior_Grozy

Kalafior_Grozy

Serdecznie z tego miejsca pozdrawiam Wydział Ruchu Drogowego Komendy Powiatowej Policji w Starachowicach. Buziaczki <kiss> <kiss>
      · 0 replies
    • Kalafior_Grozy

Kalafior_Grozy

Witam Was ponownie po rocznej nieobecności.
      · 5 replies
    • Kerosine

Kerosine

Ku pamięci wszystkich naszych bliskich, którzy nie mogą - już nie - zasiąść z nami do wigilijnego stołu i dla wszystkich tych, którzy musieli w kończącym się właśnie roku z kimś pożegnać. Czasami nie to, co jest, a to czego nie ma jest bardziej niż to, co jest.
      · 0 replies
    • Pizzaro

Pizzaro

Czy jest tutaj życie?
      · 4 replies
    • _Balladyna_

_Balladyna_

idę pogadać z siostrą

· 0 replies
  • Popular Contributors

1. 1
      Kerosine