Sign in to follow this  
Followers0
Koll1

Taniec na trzy (na 3)

Recommended Posts

Mam pewien problem. Otóż ostatnio byłem na sylwestrze,a teraz czeka mnie jeszce studniówka a ja nie za bardzo umiem tańczyć. Dziewczyny które tam były często chciały tańczyć na trzy. Ja za bardzo tego nie umiałem, bo nawet niewim jakie to kroki. Czy mógłby mi ktoś napisać jak się tańczy na trzy. Po kolei, która noga za którą nogą i ile razy. Będę bardzo wdzięczny. Proszę o pomoc. Jeśli chcesz mnie wyśmiać albo powiedzieć żebym poszukał w internecie to nie odpisuj, ponieważ już szukałem i nic nie znalazłem. Proszę o pomoc. :)

Share this post


Link to post

Nie jestem w stanie wytłumaczyc Ci jak sie tańczy na trzy, ale moge powiedzieć Ci, ze nie jest potrzebne umieć ten akurat krok :) wystarczy chyba, ze dasz sie ponieść muzyce, rytmowi i najważniejsze, zeby dziewczyna/kobieta z którą tańczysz czuła ze prowadzisz ją w tańvcu :) pozdrawiam!

Share this post


Link to post

ee.. to standardowy taniec do disco polo?

zaczynasz lewą nogą (nogi na starcie stoją razem): krok do przodu lewą nogą, krok do przodu prawą nogą, dostawienie lewej nogi.

teraz to samo tylko w tył, znów zaczynasz lewą nogą: krok lewą w tył, krok prawą w tył, dostawienie lewej do prawej.

Czyli wszystko sprowadza się do 2 kroków w którąś ze stron. ;)

Pierwszy krok lewą nogą do tyłu (początek drugiej fazy) najczęściej robi się lekko do zewnątrz, żeby zrobić taki lekki obrót.

Kroki nie są tutaj filozofią wielką. Jedyna kwestia jaka powstaje, to słuchanie muzyki. Jeśli nie czujesz rytmu, to walnij głębszego i będzie wszystko jedno. :) Weź jakąś znajomą albo mamę i potrenuj. :)

Share this post


Link to post
Jeśli nie czujesz rytmu, to walnij głębszego i będzie wszystko jedno. :) Weź jakąś znajomą albo mamę i potrenuj. :)

Popieram :)

Ale,że co Twój post wnosi w temat?/NiN

Share this post


Link to post

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!


Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.


Sign In Now
Sign in to follow this  
Followers0

 • Who's Online (See full list)

  There are no registered users currently online

 • Recent Status Updates

  • Borowy

   Borowy

   Ej, czemu nie jestem zielony?! 
   · 1 reply
  • Shady-Lane90

   Shady-Lane90  »  Kalafior_Grozy

   Jak się nazywa ten większy dzyndzel, co się go zakłada na mniejszy dzyndzel przy słuchawkach? Takie to samo, ale większe braciszku.  
   · 1 reply
  • Kalafior_Grozy

   Kalafior_Grozy

   Nie ma to jak świętować 30. rocznicę odzyskania wolności, która jeszcze nie przyszła.
   · 0 replies
  • Kalafior_Grozy

   Kalafior_Grozy

   · 0 replies
  • Borowy

   Borowy

   Witajcie, mam do Was ogromną prośbę... potrzebuje wypełnionych ankiet do badań naukowych... na koniec maja mam termin oddania. Temat Tabu - SEKSUALNOŚĆ, dlatego rodzice do których kierowałem tą ankietę nie chcą mi jej wypełniać, choć uważam, że nie ingeruję w ich życie intymne. 2 miesiące temu ankieta już istniała online, a dostałem tylko 4 odpowiedzi :c Zajmie od 5 do 10 minut. Prawie wszystkie zadania zamknięte.
   Musielibyście wcielić się w rodzica, który ma dziecko z niepełnosprawnością intelektualną w stopniu lekkim. Ankieta jest oczywiście anonimowa.

   https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSc35FjqvALX9OYdkmC8p4LFMjfvp9sEyGFAuHiG6MCFurqWBQ/viewform?fbclid=IwAR0BBy3Clovc9HZH-pMkOzC8sUF6UJ-LuOPcDC2HSLdZsHL_dVYN5zb9mzE
   · 0 replies
 • Posts

  • Kerosine
   "Mój dzień byłby stracony bez..."
   W ostatnim czasie - zdecydowanie sałatki warzywnej na bazie miksu sałat, ze słuszną liczbą pomidorków koktajlowych, drobniutko pokrojoną małą czerwoną cebulką lub szalotką, groszkiem konserwowym / taką samą czerwoną fasolą i innymi dobrami zależnymi już od wersji dania [wymienione przeze mnie składniki muszą znaleźć się w nim zawsze]. Bardzo dobrze, niedostatek zarówno ogółu warzyw, jak i konkretnie tych zielono-liściastych od zawsze stanowił jeden z najsłabszych punktów mojego sposobu odży
  • yiliyane
   Największe książkowe rozczarowanie
   Księga Zepsucia Marcina Podlewskiego. Zachęcona opisem i świetnymi recenzjami skusiłam się na książkę, która miała być mroczna, brutalna, z dużą dozą tytułowego zepsucia i z bohaterami, którym do świętości daleko. W rzeczywistości książka była bardzo chaotyczna - główny bohater trafił do nieznanego sobie świata i nie wiedział co się wokół niego dzieje - podobnie jak czytelnik, który musiał się z tym chaosem męczyć przez prawie czterysta stron; w dodatku miejscami pisana tak paskudnym współczesny
  • yiliyane
   Mało znane książki, które warto przeczytać
   Uczeń nekromanty E. Raj. Książka, która ma zaledwie 34 oceny na lubimyczytać.pl, a jest naprawdę świetna. Byłam zdziwiona jak dobra może być polska fantastyka - z rozbudowanym i ciekawym światem przedstawionym, a do tego z głównymi bohaterami, których nijak nie da się do protagonistów zaliczyć - a to w moich oczach duży plus, bo już rzygam dzielnymi rycerzami i pięknymi księżniczkami. Jeśli lubicie mroczne klimaty, to zdecydowanie polecam.
  • yiliyane
   Ulubiona lektura szkolna ?
   Fiodor Dostojewski - Zbrodnia i kara Adam Mickiewicz - Dziady cz. II, Dziady cz. IV Eliza Orzeszkowa - Gloria victis Henryk Sienkiewicz - Krzyżacy
  • yiliyane
   Seriale
   Najlepszym serialem, jaki oglądałam, jest Czarnobyl, mam jednak też ogromny sentyment do Przygód Merlina, mimo że zdecydowanie nie jest to światowy poziom, a efekty specjalne są koszmarnie niedorobione.