biały0000

studniówka -kwiat ?

16 postów w tym temacie

Mam pytanie , u nas na studniówce nie bedziemy partnerkom dawac rózy podczas poloneza , czy jadąc po nia dać jej róże ?(zostawi sobie w domu)

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

biały0000, tak :) Bardzo miły gest, dzięki któremu podziękujesz jej za wyjście z Tobą.

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Właśnie że nie czerwony. W języku kwiatów, danie kwiatu koloru czerwonego oznacza miłość. Biały oznacza podziękowanie. Chyba że jest to Twoja dziewczyna, to czerwony jak najbardziej.

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
Mam pytanie , u nas na studniówce nie bedziemy partnerka dawac rózy podczas poloneza , czy jadąc po nia dać jej róże ?(zostawi sobie w domu)

No pewnie! Kobietom zawsze jest miło jak dostają kwiaty.

a jaki kolor ?bo myslałem na czerwonym ?

Właśnie że nie czerwony. W języku kwiatów, danie kwiatu koloru czerwonego oznacza miłość. Biały oznacza podziękowanie. Chyba że jest to Twoja dziewczyna, to czerwony jak najbardziej.

Wypowiem się tutaj jako dziewczyna. Dla nas nie ma różnicy, jaki kolor ma kwiat ( no dobra, przynajmniej dla mnie). A czerwona róża jest prześliczna i dziewczyna na pewno się ucieszy.

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Ja bym poszła na kompromis i nie dała ani czerwonej, ani białej, tylko herbacianą - są przepiękne! : )

Gest bardzo miły, ucieszyłabym się. Nie krępuj się : )

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Oł jea, kobiecie kwiaty zaaawsze wypada dac, zawsze ^^

Bardzo miły gest. A co do koloru - kobitki raczej nie przywiązują aż takiej wagi, kup w jej ulubionym - a jak chcesz przyszpanować, to wstaw białą różę na nockę czy dwie do wody z atramentem, powinna zafarbowac na błękitno - jak dla mnie zrobi wrażenie (;

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Nie zgadzam się z tym, że kobiety nie patrzą na kolor róży, jaką otrzymują!

Gdyby kolega, który zaprasza mnie na studniówkę wyskoczył z czerwoną różą, to mogłabym sobie coś pomyśleć, zwłaszcza jeśli mamy fajną relację, dobrze się znamy, jest wg. mnie fajnym, przystojnym kolesiem i tak dalej. Popytałam kumpelki - odpowiedzi są podobne, także nie generalizujmy : )

Najbezpieczniejsza będzie róża herbaciana, pomysł z atramentem wydaje się super, tylko kwiat musi być świeży, żeby wytrwać te dwa dni (noce) w takich warunkach i ładnie się prezentować przed wręczeniem go dziewczynie : )

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Jasne że wypada, dobrze o Tobie świadczy i kobieta się ucieszy ;)

Jak jechałem po partnerkę to miałem ze sobą duży bukiecik, a dla rodziców dodatkowo pudło czekoladek. Miło się im zrobiło chwilę pogadaliśmy i hops porwałem niewiastę na bal! :)

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Autorze tematu, masz mały poradnik (:

Wbrew pozorom „zrobienie
0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
Autorze tematu, masz mały poradnik (:

Wbrew pozorom „zrobienie
0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Stawiałbym na jakiś bukiecik np. z białych róż dla dziewczyny. Nie zapomnij również o mamie dziewczyny, jej też możesz kupić jakiegoś kwiatka, może być nawet jakiś doniczkowy, ewentualnie czekoladki. Zawsze przyda się plus u przyszłej teściowej jeśli partnerka ze studniówki to Twoja dziewczyna. Jeśli nie to też na pewno zrobi jej się miło. :)

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Dlaczego odpada? : )

Skoro to Twoja była dziewczyna, to jej rodzice Cię znają. Eleganckie czekoladki albo kwiat to naprawdę fajny pomysł, pokażesz klasę. Moja mama byłaby zachwycona, ja zresztą też. Lubię dobrze wychowanych chłopaków, nawet jeśli na codzień są łobuziakami ; )

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.

Zaloguj się teraz