Sign in to follow this  
Followers0
Nansi

Odchudzanie się a mój biust

Recommended Posts

Mam 15 lat.Nie jestem gruba,ale tu i ówdzie mam za dużo więc bardzo chcę schudnąć z parę kg.Mój rozmiar piersi to 75B. Naczytałam się,że jeśli schudnę to schudnie mi też biust :( Czy to prawda? I już mi piersi nigdy nie urosną ? Głupie pytania,ale ja nie mam nic o tym pojęcia :| :cry:

Od zawsze wierzyłam,że piersi też chudną podczas odchudzania, ale to zależy od człowieka, od jego organizmu. Znam dziewczynę anorektyczkę, która waży 40 kg a ma piersi jak marzenie, nie wiem czym jest to spowodowane ... Jeżeli będziesz się drastycznie odchudzać to pewnie,że piersi spadną, ale jeśli będziesz odchudzać się z głową to chyba nie stracisz aż tak dużo ;) Z własnego doświadczenia wiem,że głupie/niezdrowe pozbywanie się kilogramów prowadzi do duuużej utraty, a tego nie chcesz.

Zależy od organizmu ile lat rosną piersi, przeważnie do 20 roku życia, czasami później.

No ja jak schudłam to mi zmalały, a jak przytyłam to się powiększyły, więc na pewno nie można powiedzieć, że nigdy Ci nie urosną! Z resztą to zależy od indywidualnych jakichś tam czynników, bo nie każdy będzie miał tak samo ;) Kurde też chciałabym schudnąć ; D

U każdej kobiety jest inaczej,ja mam to cholerne szczęście że mi nie maleją nawet jak chudnę,ale to nie jest reguła bo każda z nas ma inaczej;)na Twoim miejscu jednak bym poczekała z tym odchudzaniem bo mi w twoim wieku rosły najbardziej i chyba byś nie chciała tego zahamować?:D

Powiada się, że podczas odchudzania pierwsze 'chudną' piersi, ale to zależy od człowieka.

Zależy od organizmu ile lat rosną piersi, przeważnie do 20 roku życia, czasami później.

Każda zmiana wagi, nawet w wieku 30 lat działa na piersi ;)

Bzdury pleciesz :) Może i trochę zmaleją, kiedyś zajdziesz w ciążę to utopisz w nich słonia :D , a tak na poważnie to nie zawracaj sobie tym głowy :) rozmiar nie ma znaczenia, znaczenie ma w jaki sposób potrafisz je okazać

jak się będziesz odchudzać to automatycznie schudniesz we wszystkich partach ciała. Nie da się odchudzać i stracić np tylko w udach chyba że bardziej niż na diecie skupisz się na ćwiczeniach.

Jeśli się odchudzasz i boisz się o swoje piersi to pamiętaj, że lepsze mniejsze jędrne niż duże a oklapusy. Pamiętaj o ćwiczeniach nimi też poprawisz kształt piersi.

Tak, to prawda, piersi maleją. Osobiście sądzę, że chudnąc trochę chyba dużo z piersi nie stracisz, ale jeśli podejmiesz się ostrej i szybko efektownej diety to owszem.

Jeśli chodzi o mnie problemu nie mam, bo ja chciałabym mieć mniejsze cycki, a właśnie nie mogę ich "zrzucić" :lol:

Maleją, niestety maleją. Jak się odchudzałam rok temu i zrzuciłam 10kg to stanik spadł mi o rozmiar :(

Oczywiście to zależy ile posiadasz tkanki tłuszczowej, znajduje się tez w piersiach ale przynajmniej są jędrniejsze takie jest moje zdanie więc nie przejmuj. Musisz tez odchudzać się z głową to proces długotrwały na chudzianka.pl dowiedziałam się dużo porad.

Jeśli będziesz odchudzać się z głową to piersi powinny zachować ładny wygląd. Wystarczy, że waga będzie spadać stopniowo. Najgorsze co można zrobić to odchudzać się tak, by jak najszybciej widzieć efekty. Wtedy to efekt końcowy może nie być taki jakiego oczekiwaliśmy.

To prawda, że jak zaczniesz ćwiczyć to pierwsze co zgubisz to prawdopodobnie będzie biust. Dlatego tak wiele kobiet aktywnych robi sobie operację powiększania piersi.

no chudniecie powoduje wlasnie ten motyw... piersi maleja, ale jezeli ćwiczysz mięsnie i dużo się kremujesz/oliwkujesz w tych okolicacjh, skóra powinna zachowac łądny wyglad

Wiesz, piersi to tłuszcz:) Więc chudnie jak cała reszta. Są kobiety, którym najpierw schodzi biust, dopiero potem brzuch, bioderka itd. Ja akurat chudnę najpierw w brzuchu:) Każdy inaczej:)

Może wymiarowo piersi się zmniejszają podczas odchudzania, ale wydaje mi się, że wizualnie nie jest to tak bardzo widoczne. Obwód talii również się zmniejsza, przez co proporcje biust talia są korzystniejsze, a i piersi wtedy wydają się bardziej wyeksponowane :)

Ja na Twoim miejscu zgłosiłabym się do trenera personalnego i poprosiła o jakiś zestaw ćwiczeń odpowiedni do twojego wieku i potrzeb. Sama lepiej nie ćwicz bo jeszcze sobie krzywdę zrobisz lub wpędzisz się w jakąś chorobę

Od ćwiczeń to może nie chorobę ale faktycznie można się nabawić kontuzji. Piersi zmniejszają się podczas diety bo (eureka) są zbudowane z tłuszczu, a odchudzanie polega właśnie na jego spalaniu. Może zamiast się odchudzać zacznij wykonywać ćwiczenia modelujące. A dietę zmień po prostu na zdrową. Możesz skorzystać z gotowy planów treningowych i diet na [ciach]

Link usunięto. //Avrukk

Myślę, że nie ma co demonizować tematu. OK, podczas stosowania diet i odchudzania, faktycznie może nam trochę biust spaść, ale nie przesadzajmy, że lepiej być grubym i się nie odchudzać, tylko dlatego, żeby zostawić sobie większe piersi. Myślę, że mężczyźni i tak nie do końca szanują taki biust "wyhodowany" na naszej otyłości. Ale to jest tylko moje zdanie. Ja proponuję przejść na zbilansowaną dietę mimo wszystko :)

niestety biust leci pierwszy :( na koncu przewaznie brzuch...

trzeba dbac o to,zeby nie zadzialala grawitacja :D

czyli na przyklad robic pompki -ja robię damskie, wazne jest zeby miesnie ramion i dekoltu byly ćwiczone, trzeba dbac o skrórę bo to ona odpowiada za jędrność, polecam ten balsam

thumb31_9408437.png

wspaniale napina, nawilza i wygladza skórę :)

lepiej zapobiegac utracie jedrnosci bo potem ciezko jest to naprawic...

szybkie odchudzanie, czy wręcz głodówka może prowadzić oczywiście do szybkiej utraty wagi, ale nie bez wpływu na nasze zdrowie. Zarówno krótko i długoterminowe efekty będą zaburzone. Ciało zostaje pozbawione kluczowych do normalnego funkcjonowania wartości odżywczych, witamin i minerałów. Dodatkowo głodzenie się powoduje zmniejszenie metabolizmu, co wiąże się niestety z tym, że po odstawieniu diety będziemy znowu tyli. Inne problemy wynikają z tego, że ciało może mieć problemy z produkcją enzymów, komórek krwi i innych kluczowych komponentów właśnie ze względu na brak odpowiedniej ilości energii pochodzącej z pożywienia. Badania pokazują, że ciało ludzie bez problemu toleruje krótkotrwałe głodówki. Czego ciało nie może tolerować to długotrwałe i częste głodówki?

Witaj. Tak, niestety jest taka zasada, że wraz ze spadkiem wagi maleją również piersi. Dlatego tak ważne jest, aby dietę połączyć z aktywnością fizyczną, sportem. Trener na siłowni na pewno doradzi jakie ćwiczenia wykonywać, aby zachować rozmiar biustu.

Niestety to prawda, biustu pozbywamy się przy ćwiczeniach jako pierwszego. Następnie z innych partii ciała, a najgorzej jest zgubić brzuch. Dlatego często kobiety chudną, a oponka na brzuchu zostaje i boczki, bo są najbardziej problematyczne miejsce.