Jump to content

Dżemdobry

un_seen

Recommended Posts

Posted

Witam wszystkich uzytkownikow forum x]

A wiec wypadaloby troszke o sobie:

Kuba, lat 18, chodzący do ekonomika w Gdyni :D

Z zainteresowan: rysunek, grafika, motoryzacja, elektronika wszelkiej masci, parapsychologia, ksiazka, film.

Z muzyki preferuje troszke rocka, troszke muzyki elektronicznej, minimalnie trance, synthpop, newromantic ale tez i klasyki z lat 80 :D,

czyli jak widac wszystkiego po troszku.

Za to nalogowo slucham Depeche Mode.

To by bylo na tyle.

Pozdrawiam.

Posted

Witamy na forummmmm bziummm :wink:

Posted

Witam, napisałeś wszystko, nie mam pytań :wink:

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
  • Who's Online (See full list)

• Nieprzenikniona
  • Najnowsze posty

• Nieprzenikniona
      Ciekawi mnie z jakiego powodu nie nazywasz tej dziewczyny w pierwszym zdaniu swoją partnerką, tylko mówisz tak dosyć lekko o waszym związku. Ona może wyczuwać Twój lekki stosunek do tego wszystkiego i być zdystansowana. A po co ma się decydować na coś, czego nie jest pewna.  Nie ma czegoś takiego jak idealny moment czy idealny wiek na współżycie z partnerem. Ludzie czują do siebie głębokie uczucia, wówczas z czystym sumieniem mogą decydować się na dalsze kroki związku.  Być może Wasz związek nie jest wystarczająco rozwinięty na takim etapie podstawowym, żeby iść wyżej. Być może Twoja partnerką ma swoje poglądy dotyczące współżycia. Powinieneś z nią usiąść i porozmawiać szczerze. Wycofała się, bo pewnie nie przepada za tematem seksu, niektóre kobiety nie lubią rozmawiać o tym i wówczas się mogą wycofać. Taka postawa obronna.
    • Nieprzenikniona
      Słuchając zwierzeń moich koleżanek z pracy dotyczących ich sylwetek, myślę, że ten ruch ma w sobie sporo sensu. Biorąc pod uwagę, że Polki mają niskie poczucie własnej wartości... taki ruch może spowodować, że zaczną bardziej siebie doceniać. Moje koleżanki z pracy to osoby szczupłe a twierdzą, że są grube, mają masę zastrzeżeń co do swojej figury, jędrności ciała. Ja wtedy mam argument i mogę powiedzieć, że istnieje coś takiego jak ciałopozytywność, wtedy opowiadam o tym poglądzie na sylwetkę. Ma to swoje plusy. Minusy zawsze się znajdą. Nie można wspierać otyłości, bo to nie tak. Ale jak już ktoś jest gruby, to w miesiąc nie schudnie 20 kilogramów, choćby nie wiem co, chyba że ma wyjątkowo szybki metabolizm albo stosuje alternatywne metody lub też jest po operacji. Ale na ogół, ciężko. Miałam w swoim bliskim otoczeniu w pracy kogoś, kto potrzebowałby sporo zeszczupleć. Ale nie potrafi. Moja kuzynka od zawsze była gruba, choruje na Hashimoto i serio... BoPo to dla niej jak podanie ręki w problemie. Jestem w stanie uwierzyć, że są osoby, którym ten ruch pomaga. I wtedy super. Ogólnie? Jestem za. Byle bez skrajności. Ale jak nie ma innego wyjścia to czemu nie wesprzeć kobiet, które nie potrafią schudnąć, chociaż by chciały.
    • wardrum
    • Kerosine
      Spełniona [w pewnym sensie]. Właśnie na taką pogodę czekałam przez cały rok i marzyłam podczas okrutnej zimy.
    • yiliyane
      Nie, to problem, który jest w niej. Ona nie boi się seksu przez Ciebie. Oczywiście to wpływa na waszą relację, ale myślę, że ona najpierw powinna przejść przez terapię indywidualną, a dla par ewentualnie później - zależnie od tego co powie jej terapeuta i jakie będą efekty terapii.
  • Recent Status Updates

• Kalafior_Grozy

Kalafior_Grozy

Serdecznie z tego miejsca pozdrawiam Wydział Ruchu Drogowego Komendy Powiatowej Policji w Starachowicach. Buziaczki <kiss> <kiss>
      · 0 replies
    • Kalafior_Grozy

Kalafior_Grozy

Witam Was ponownie po rocznej nieobecności.
      · 5 replies
    • Kerosine

Kerosine

Ku pamięci wszystkich naszych bliskich, którzy nie mogą - już nie - zasiąść z nami do wigilijnego stołu i dla wszystkich tych, którzy musieli w kończącym się właśnie roku z kimś pożegnać. Czasami nie to, co jest, a to czego nie ma jest bardziej niż to, co jest.
      · 0 replies
    • Pizzaro

Pizzaro

Czy jest tutaj życie?
      · 4 replies
    • _Balladyna_

_Balladyna_

idę pogadać z siostrą

· 0 replies
  • Popular Contributors

1. 1
      Kerosine