avokaine

Dobry krem na zimę

22 postów w tym temacie

W sumie mogłabym wpisać, że nie tylko chodzi o krem ale jednak, to kremu ochronnego na zimę obecnie szukam. Co macie sprawdzonego ale też aby nie bardzo było drogie.

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Z ręką na sercu polecam Neutrogenę, jak dla mnie najlepszy krem na zimę ; )

Kosztuje do 20 złotych, warto warto!

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Próbuję tej zimy krem z serii Iwostin. Jest ok :) czasem na większe podrażnienia od mrozu- którego na razie nie ma:P nakładam panthenol w spray'u, który dobrze nawilża i łagodzi skórę.

Najważniejsze to czy lubisz i potrzebujesz kremu o tłustszej konsystencji i trzeba pamiętać, że kremy na zimę również powinny mieć filtr!

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Ja z pelnym przekonaniem moge polecic serie winter care Flos-Lek. Uzywlam jej w ubiglym roku podczas wakacji w gorach, mialam taki krem z filtrem SPF 20, mialam tez sztyft ochronny. Teraz kupolam sobie z tej seri kremik Bio-Ochronny. Nadaje sie pod makijaz :-)

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Jak się zastanowić to potrzebuję dwa kremy. Jeden odżywczy do stosowania w domu i na noc, drugi na mróz. W planach zimowych są wypady na narty, wypadałoby więc kupić 3? Z Flosa chyba wybiorę ten bio, skoro jest tak delikatny jak podaje producent. ;) Na lekki mróz też się nada, prawda? Ale już na stok czy dłuższy spacer trzeba sięgnąć po silniejszą ochronę. Nautrogena jakie ma filtry?

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

A kamill ma filtry? W końcu na wyjazdy wzięłam krem z filtrem SPF20 z Flosa. Ponieważ nadal u mnie zimy nie ma, była wczoraj ale dziś znów wiosna, na co dzień chcę lekki krem. A nawilżające na zimę są?

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Polecam kremy Perfecta z serii zimowej - smarowałam tym buzię gdy jeździłam na nartach przy -10 stopniach i krem świetnie się sprawdził :) A do tego bardzo ładnie pachnie :mrgreen:

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Jeśli chodzi o kremy na zimę, to nie należy wybierać kremów nawilżających. Na mróz skuteczne są te natłuszczające. Mam w tej chwili jakiś z neutrogeny i nie czuję się zawiedziony. Nie mam jednak wielkich oczekiwać od kremów, bo nie trafiłem na taki, któy by mi nie odpowiadał.

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Jeśli szukasz kremu na zimę to poszukaj takiego z silikonem. Silikona tworzy na dłoniach warstwę ochronną, dzięki czemu ręcę się tak zimą nie niszczą.

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
Z ręką na sercu polecam Neutrogenę, jak dla mnie najlepszy krem na zimę ; )

Kosztuje do 20 złotych, warto warto!

O to to, Neutrogena jest super. :mrgreen:

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Na zimę wskazane są kremy z silikonem, który tworzy warstwę ochronną na dłoniach. Wybierając krem warto wziąć ten, który ma właśnie sylikon.

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Ja musze kupowac taki do cery naczyniowej bo od razu jak tylko złapie maly mróz to od razu zasypuje mnie pajączkami na twarzy. Ale od pewnego czau kupuje u kosmetyczki Nantes Sensi Line, i jakoś odpukac na gładko i blado przechodzę ten czas ;)

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Ja niedawno kupiłam krem z Ziaji z olejkiem arganowym i póki co dobrze się sprawdza. On jest ochronny i łagodzący podrażnienia na dzień i na noc więc dla ciebie byłby pewnie jako ten odżywczy. Po górach nie chodzę więc nie wiem czy by się sprawdził ;).

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Używam Alantan krem. Nie jest ze wskazaniem na ochronę na niskie temperatury ale ja zauważyłam, że świetnie się do tego nadaje. Smaruje raz dziennie twarz, na to mam filtr i skóra to polubiła, świetnie wygląda, nie mam buraka na twarzy, skóra się nie świeci bo Alantan krem nie jest tłusty (maść jest tłusta), nie zapycha, zawiera mało składników i to dość przyjaznych skórze. Dobrze używa się go do codziennej pielęgnacji no i cenowo nie powala bo kosztuje 10zł za tubkę, która starcza na długo bo krem jest wydajny.

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

ja niestesty nie mogę tłustych kremów (jeśli chodzi o twarz) więc wybieram nawilżające i lekkie.

a dłonie? - cóż, wolę te takie skoncentrowane, co zostawiają delikatny film, ale nie marzą się na dłoniach...

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Każdy z Nas posiada inną skórę i wartości jakie potrzebuje dana skóra do ochrony przed zimnem.

Dobrym wyborem są kremy do twarzy nawilżające firmy "Ziaja" - mają idealne ph które pasuje idealnie do kazdego rodzaju skóry :)

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Mam tak samo, tylko że z kremem flosleku (winter care). Używam go od mniej więcej dwóch miesięcy i problem nie występuje. Jeśli szukasz jakiegoś sprawdzonego kremu, to mogę polecić ten. :)

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.

Zaloguj się teraz