Nintendo Wii -Opinie

Recommended Posts

Posted

Witam zastanawiam się nad kupnem Wii i ciekawą mnie opinie na jej temat i czy wo gule warto ją kupić.Jak naradzie dopatrzyłem się jednej wady gry są trochę drogie i mało jest tych gier w sklepach zazwyczaj są na jednej małej półce,mimo to nadal poważnie zastawiam się nad kupnem tej konsoli jak myślicie warto zakupić tą konsole ?.

I mam jeszcze jedno pytanie czy Wii można przerobić i czy warto co zrobisz ??

Posted
czy Wii można przerobić i czy warto co zrobisz ??

Tego nie wiem akurat.

Sama posiadam w domu konsolę Wii Sport Resort i polecam, wspaniała rozrywka, można się samemu świetnie bawić albo, jak w moim przypadku, zintegrować z rodziną podczas grania w kręgle :D (niestety, granie w kręgle w 'realu' w moim przypadku jest niemożliwe, tak jak i wiele innych gier, więc dobre i to). Chociaż fakt, pioruńsko droga jest taka rzecz, ale warto.

Posted

Już lepiej dołożyć i kupić xbox'a z kinectem. Kinect jako samo urządzenie jest dużo lepsze niż te "piloty" z Wii, ponad to gier jest więcej, są ładniejsze, a do tego masz konsolę do zwykłych gier. Microsoft zapewnił, że Kinect jako platforma zostanie bardzo mocno rozwinięty w nadchodzących latach, więc możemy spodziewać się na prawdę gier na poziomie wykorzystujących ten kontroler.

• 3 months later...
Posted

Trap, Microsoft teraz robi, co może, by Kinect nie okazał się wielką porażką, jak to ma miejsce dotychczas, więc to oczywiste, że będzie obiecywać. ;)

Zresztą konsolę kupuje się przede wszystkim dla exclusive'ów, a w przypadku Nintendo to Mario, Zelda, Metroid czy Donkey Kong... Chyba, że jest się kanapowcem. ;)

• 1 month later...
Posted

Miałem podobną rozkminę nie wiedziałem czy Xbox z kinectem czy Wii. Naszczęście udało mi się wypożyczyć obie konsole dzięki czemu przez 7 dni testowałem sobie obie na różnych grach. Osobiście uważam ze Xbox bije na głowę kinecta

• 2 years later...
Posted

Jeżeli ktoś się jeszcze zastanawia nad kupnem konsoli jaką jest nintendo Wii, trzeba poważnie to rozważyć. Jak najbardziej konsolkę da się przerobić (zabawa z laserem, ogólne koszta nie powinny wynieść bardzo dużo), ale czy warto? Miałem Wii przez 2 lata, przerobione, wszystkie gry śmigały jak marzenie, ale przez cały czas miałem wrażenie, że ta konsola jest przeznaczona dla dzieci/młodzieży w zakresie 3 - 16 lat. Zagrałem w klasyki jakimi były:

- The Legend of Zelda: Skyward Sword

- Mario Galaxy

- Smash bros

- Metroid

- Resident Evil

- Kirby

i kilka innych...

No ale chwila, przebrnąłem przez te najlepsze tytuły i miałem wrażenie, że już nie mam czego tu szukać. W wojnie pokolenia Xboxa/(360), PS3 i Wii, ta trzecia wypada niestety najgorzej. Nie wiem jak z Wii U, nie miałem okazji popróbować.

Posted

Pseudo konsola Nintendo. Ich celem jest zupełnie inny zakres graczy, więc się utrzymują.

Konsola głównie dla niezobowiązującej rozgrywki, nic ambitnego. ; >