Sign in to follow this  
Followers0
MacGyver

David Guetta

Recommended Posts

Znacie tego pana? Nie? To najwyższy czas, aby mu się bliżej przyjrzeć, bowiem ma on coś interesującego w swoich utworach.

Nie bójcie się, to żadne hard-techno, tylko melodyjny vocal house.

Zachęcam do przesłuchania poszczególnych kawałków:

David Guetta - Just A Little More Love

... i do konstruktywnej opinii na jego temat.

David Guetta - Love Don't Let Me Go

Ten kawałek również polecam, ale pewnie już go znacie.

Zachęcam do przesłuchania poszczególnych kawałków:

Owe kawałki zostały przesłuchane.

Są wyśmienite. Dla fanów takiej muzyki to pierwsze danie. Vocal też piękny, jakby inaczej...

Kiedy słucham jego piosenek, to mogę powiedzieć, że moje ciało lekko się porusza w rytmie tych dźwięków.

znam tego DJ od dłuższego czasu ma bardzo fajne kawałki :) i czasem lubię go posłuchać. Do gustu przypadł mi jego set z Sensation White ;)

Kawałki przesłuchane, są wyśmienite, szczególnie jeśli ktoś właśnie lubi takie klimaty :)

David Guetta - Love Don't Let Me Go ( bardzo fajny, bo i bardzo dobrze znany :) )

David Guetta - Just A Little More Love ( szczególnie lubię :) )

Wyśmienity... :)

Mimo, że teraz też tworzy naprawdę ciekawe kawałki, to jeden z jego pierwszych z tych bardziej znanych utworów, czyli "The world is mine" jest bezkonkunrencyjny :D

o, ja znam tego pana i bardzo lubię :)

szczególnie piosenkę the world is mine

i tę nową baby when the lights go out ;)

jego własne utworki i ostatnia płyta podchodzi pod zwykły POP zresztą płyta się nazywa Pop Life ;)

gościa lubię za świetne sety

uwielbiam jego muzykę, tak samo jak kobitkę która gra w jego klipach, jak jej było?? Kelly Thibaud.

Guetta- niestety zawiewa komercją. Ale gdy się nawinie- chętnie słucham :wink:

Najlepszy utwór? Love Is Gone (Fred Rister & Joachim Garraud Rmx).

jak można go nie znać? przy dzisiejszym rozgłosie telewizji, radia, prasy, to chyba raczej niemożliwe.. a jeśli chodzi o jego piosenki, to wszystkie bardzo lubie, ale najbardziej Love Don't Let Me Go..

Oj jest to bardzo fajny dj i podoba mi się to co on robi i znowu pokazał klasę na swojej najnowszej płytce One Love która bardzo mi się podoba. I jakoś nie znalazłem słabych punktów tej płytki dla mnie A co najlepsze nawet piosenka z Akonem mi sie podoba miomo ze za Akonem nie przepadam he he he :). Podobnie ma się to do Will I Amem bo mnie jakoś na początku ten duet zadziwił a tu miłe dla mnie zaskoczenie ;)

Mnie się wkręcił jego kawałek "Memories" i często go sobie puszczam. Ogólnie Guetta od jakiegoś czasu zaczął mocno współpracować z amerykańskimi gwiazdami (Kelly Rowland, Kid Cudi, Estelle, Akon itp.) i bardzo fajnie wychodzi mu łączenie tych ludzi z jego muzyką :)