Agussiaa

Pierscionek u męzczyzny/chłopaka

16 postów w tym temacie

Hej mam pytanie czy ktoś wie co może oznaczać srebrny pierscionek u chlopaka?który nosi go na palcu wskazującym,serdecznym?

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

nic.

ewentualnie coś, o czym tylko on wie.

podpowiem ci (jeśli cię to tak bardzo nurtuje, bo zapewne ten pierścionek nic nie oznacza): zapytaj

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

raczej nic nie znaczy, może to być zwykła ozdoba tak jak dziewczyny noszą pierścionki

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Mój brat nosi taki od 2 dni i nie mam wogóle pojęcia po co go nosi,no chyba ze jego dziewczyna...

No ale przeciez mezczyzna powinien nosic wylacznie obraczke.

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

ponieważ pierscionki sa dla dziewczyn,a mężczyzan powinien nosić wyłącznie obrączke...

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Agussiaa, no nie jest to jakaś zasada, są również pierścionki lub sygnety dla facetów

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
owszem ale dla mnie to i tak nie wystarczający argument.

to co jest w stanie cię przekonać, jak nie rozsądny argument? Jeżeli ktoś ci mówi, że istnieje bielizna damska i męska, to czy też to kwestionujesz?... zastanów się

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
owszem ale dla mnie to i tak nie wystarczający argument.

Zapytaj go wprost czy jest gejem jeśli to dla Ciebie jakiś wyznacznik, bo pewnie o to chodzi. -.-

Pierścionki to także ozdoba dla mężczyzn. To, że Tobie się nie podoba nie oznacza, że każdy musi mieć takie zdanie jak Ty. Sam mam jeden pierścionek i noszę go jedynie jako ozdobę, żadnego innego znaczenia nie ma.

Zostaw lepiej brata w spokoju i zajmij się swoimi sprawami.

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
[Zapytaj go wprost czy jest gejem jeśli to dla Ciebie jakiś wyznacznik, bo pewnie o to chodzi. -.-

.

Jak może być gejem skoro ma dziewczyne? ;)

Chodzi mi tylko czy to w ogóle coś znaczy.

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
Chodzi mi tylko czy to w ogóle coś znaczy.

Znaczy co najwyżej tyle, że mu się zwyczajnie podoba. Ewentualnie właśnie dostał go od dziewczyny.

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
Mój brat nosi taki od 2 dni i nie mam wogóle pojęcia po co go nosi,no chyba ze jego dziewczyna...

No ale przeciez mezczyzna powinien nosic wylacznie obraczke.

Równouprawnienie kuwa!

A co znaczy? Może przez ten pierścionek chce przekazać swoją wrodzoną nienawiść do świata? A może było mu smutno, że nikt go nie lubi i chce zwrócić na siebie uwagę pierścionkiem (jak widać działa!)? A może po prostu... nic nie znaczy? Hmmmm....

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Agussiaa, wlasnego brata sie boisz zapytac co on oznacza?

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Powtórzę to, co już kiedyś napisałem. Pierścionek/sygnet u faceta, który nie jest żonaty/ nie jest włoskim mafiozem, świadczy tylko o braku smaku. Wyjątkiem może być sytuacja gdy ten element biżuterii oznacza dla niego coś szczególnie ważnego, wtedy mógłbym to jeszcze przełknąć.

I tak powinnaś cieszyć się, że nie nosi go na łańcuszku na szyi. Oznaczałoby to niechybnie, że Twój brat jest tak naprawdę hobbitem i niedługo wyruszy na niebywale niebezpieczną przygodę.

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Może być to swego rodzaju obrączka, którą Twój brat wraz ze swoją dziewczyną sobie sprawili. Zauważyłam, że ostatnio wiele par robi sobie taki prezent.

Są też różańce w formie zwykłego pierścionka.

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.

Zaloguj się teraz