Sign in to follow this  
Followers0
Puchaty

GTA V

Recommended Posts

Pewnie, że czekam, od zeszłego roku przebieram nogami (bo dopiero wtedy dorwałem IV).

Ciekawe ile jeszcze będziemy musieli czekać do pojawienia się V w sklepach..

Swoją drogą ciekawe gdzie teraz osadzą akcję, w plotkach najczęściej pojawia się Los Santos czy ogólnie coś w klimatach Kalifornii. Będzie trailer to się dowiemy

No to mamy Los Santos <3 Jaram się klimatem. Mroczy, mroczne kolory, nie pasują do klimatu LA i Californii, ,grafiką ta gra nie musi świecić, jest bardzo dobra jak na ogrom świata przedstawionego, po trailerze widać, że świat będzie bardziej żywy. Bardzo mi się podoba ogólnie.

Osobiście wolę raczej klimaty GTA IV, coś w stylu mafii niż gangów, lecz i ten klimat jaki jest w GTA V mnie urzekł. Czekam na więcej konkretnych informacji, i datę premiery. Jakie by to GTA nie było na pewno będzie jedną z najgłośniejszych premier 2012 roku, a nawet ostatnich lat.

Imponujący zwiastun. Mimo wszystko nie czekam, bo jak zacznę, to się pewnie mocno zawiodę. I tak klimatem nie ma szans pobić VC (chociaż bardzo bym chciał).

mam nadzieje ze odejdą od schematu san andreas :P. Szkoda, że motyw ruskopolskosłowacki już został wykorzystany.

Swoją drogą na początku myślałem, że to trailer the sims :D

Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  
Followers0