mroczy

Ruch Palikota

Recommended Posts

W zasadzie to od tego są wolne wybory, aby każdy mógł zagłosować na partię, którą uważa za najlepszą. Nie ma co wytkać nikogo palcem i naśmiewać się z jego wyborów. Skoro Ruch PL czy PO istnieją, to oznacza, że mimo wszystko mają poparcie u ludzi, bo przecież aby partia mogła powstać to trzeba zebrać głosy. Nie chcę odbiegać od tematu, bo nie o to chodzi, a z resztą pewnie każdy o tym wie.

Myślę, że ta walka na słowa nie ma zbytniego sensu, bo każdy z nas kieruje się trochę innymi wartościami i nie musi zgadzać się z poglądami innymi, grunt, żebyśmy je szanowali ;)

7 pozytywów, nie lepiej dopłacić 5 zł i mieć 100% pewności ?: http://allegro.pl/battlefield-3-cd-key- ... 84859.html (99.5% pozytywów przy ogromnej liczbie zakupów).

Zadalem pytanie czy widzisz oszustwo. Nie każdy mysli tak jak ty (i w sumie ja)

Mówimy w znacznej mierze o narkomanach, którym pieniądze nie wylewają się z kieszeni. Jesteś pewien, że będą chcieli zapłacić pięciokrotnie więcej za właściwie to samo ?

90 zł to był przykład, nie musi być tyle.

Po drugie i tak państwo będzie miało coś z tego!. A teraz nic nie ma + leczy ćpunów i ich zamyka

Nie miałem 18 lat wtedy, zagłosowałbym jak był prostym chłopem ze wsi - Walczył o swoje, popierał go lud [biedny, ze wsi, znający prawdziwe życie ] a nie elita. [kasa, fury, pseudofirmy :)]

Lepper był politycznym dzieckiem tej samej osoby co palikot. W tym biznesie przecież chodzi o znalezienie niszy (w przypadku palikota zbuntowani, dewianci i inne odchyły), a Lepper miał ją w ludziach ze wsi.

Co do krzyżów (krzyży?) to zgadzam się z waszym idolem, to jest trochę taki symbol narodowy, czy tego chcecie czy nie, głupie pieprzenie tego nie zmieni.

Poza tym obudźcie się, jak można zaufać politykowi? Legalizacja? Darmowe gumy? Takie gadanie to tylko sposób od Tymochowicza na pr.

Śmieją się wszyscy z tępych babć, które głosują na Jarka, bo On to katolik, reszta to żydzi itp., a ja widzę analogie między nimi, a wyborcami palikota.

Poza tym obudźcie się, jak można zaufać politykowi? Legalizacja? Darmowe gumy? Takie gadanie to tylko sposób od Tymochowicza na pr.

Śmieją się wszyscy z tępych babć, które głosują na Jarka, bo On to katolik, reszta to żydzi itp., a ja widzę analogie między nimi, a wyborcami palikota.

a ty Tuskowi ufasz? Napieralskiemu, Pawlakowi ?. no zlituj się.

a ty Tuskowi ufasz? Napieralskiemu, Pawlakowi ?. no zlituj się.

Dlaczego dopowiadasz sobie fakty? Nie napisałem 'jak można zaufać palikotowi', tylko 'jak można zaufać politykowi'. Osobiście oddałem głos nieważny, wybory to tylko sposób na wyprowadzenie kolejnych pieniędzy z budżetu. Omamianie ludzi, że ich głos coś znaczy, a i tak media z góry ustalają wyniki (głównie poprzez sondaże)

Mówimy w znacznej mierze o narkomanach, którym pieniądze nie wylewają się z kieszeni. Jesteś pewien, że będą chcieli zapłacić pięciokrotnie więcej za właściwie to samo ?

Weź liczbę narkomanów takich prawdziwych obsikanych pod mostem i liczbę "używaczy" 1 na 100 czy na 1000?

Ja i wszyscy z mojego otoczenia (myślę że bez wyjątków) kupowalibyśmy z atestem ; tak jak kupowaliśmy na początku dopalacze gdy jeszcze nie było wiadomo co to za syf.

Legalnie ale nadal fajnie.

Ja i wszyscy z mojego otoczenia (myślę że bez wyjątków) kupowalibyśmy z atestem ; tak jak kupowaliśmy na początku dopalacze gdy jeszcze nie było wiadomo co to za syf.

Legalnie ale nadal fajnie.

No to chyba żyjemy w innych środowiskach, bo pewnie 90% osobników jakich znam wolałoby zapłacić mniej za to samo (mowa o sprawdzonych dilerach, bez chemicznych cudów).

Wracając do tematu, to jestem bardzo ciekawy co za cyrk w Sejmie nas czeka w najbliższych latach.

Mi się wydaje, że w Polskim sejmie zawsze był cyrk więc nic nowego, że wszyscy będą się kłócić:)

No właśnie, społeczeństwo zaczyna przyzwyczajać się, do jak Ty to nazwałeś cyrków, co też nie jest dobre. Powoli przestajemy reagować na co najmniej denne zachowania polityków, bezsensowne ubliżanie sobie i dogryzanie. A na arenie międzynarodowej wygląda to żałośnie.

Ignorant.

Jaka polityka, takie głosowanie.

Tak jak pisałem wyżej, wybory do parlamentu są z góry ustawione, ludzie jak marionetki wybierają od 20 lat te same mordy. Bardziej się liczą dla mnie wybory samorządowe, bo od ludzi wybranych w tych wyborach zależy przyszłość mojego regionu (niestety większość to ścierwo, które spieprzyło wszystko co mogło, hajs na lotnisko, s8, ale co wymagać od przydupasów, którzy boją się odezwać do swoich włodarzy)

Tak jak pisałem wyżej, wybory do parlamentu są z góry ustawione, ludzie jak marionetki wybierają od 20 lat te same mordy.

No tak, lepiej nie myśleć samodzielnie, bo i tak ludzie zagłosują tak samo - pomyślało kilka milionów/tysięcy osób. Z takim podejściem do sprawy nigdy to się nie zmieni.

No tak, lepiej nie myśleć samodzielnie, bo i tak ludzie zagłosują tak samo - pomyślało kilka milionów/tysięcy osób. Z takim podejściem do sprawy nigdy to się nie zmieni.

Nie zrozumiałeś chyba mnie. Media mają decydujący wpływ na wyniki wyborów, jeżeli to się nie zmieni, to i skład sejmu się nie zmieni. Najlepszym tego przykładem jest partia z nazwy tego tematu.

Zresztą, ludzie którzy potrafiliby to ogarnąć (głównie pod względem gospodarczym, bo na tej płaszczyźnie leżymy niczym Białoruś) nawet nie startują w wyborach, bo są z góry skazywani na porażkę.

teraz Media typu tv mają wpływ, młodzi nie potrzebują telewizji - bo wiedzą, że tam chodzi o kase :). Lepsze są free media czyli np internet gdzie każdy może napisać co chce.

Dla mnie to wszystko jest co najmniej podejrzane. Jakim cudem w ogóle on się znalazł w sejmie? Czy jakikolwiek poważny, normalny, zdrowy człowiek, któremu nie jest obojętny los swojego kraju zagłosowałby na jakiegoś (nie urażając nikogo...) wariata?

Akurat zdobycie takiego poparcia, w tak krótkim czasie (choć tutaj może czas działał na korzyśc) bazując właściwie głównie na nazwisku jest ogromnym sukcesem Palikota.

Kto na niego głosował?

Ja byłam zdumiona, ale kiedy po wyborach przyszłam na zajęcia, co druga osoba z roku mówiła że głosowała na Palikota.

Dlaczego?

Kurczę nie wiem. Stawiałabym na to że w sytuacji kiedy PiS i PO od lat skaczą sobie do gardeł, PSL jest od lat słodko nijakie, a odświeżenie wizerunku SLD polegało na wypuszczeniu jednego klipu disco-polo, można chyba powiedzieć że Palikot paradoksalnie mógł wielu osobom wydać się najzdrowszym kandydatem.

Dodatkowo osoby które na niego głosowały nie kojarzyły z nim takiego tytułu jak "Fakty i Mity" moim zdaniem mogącego spokojnie konkurować pod względem rzetelności z moją ukochaną "Gazetą Polską".

Widziały lekko zwariowanego faceta, z lekko kontrowersyjnymi poglądami i tzw. jajem.

Widziały świezość i szansę wyrwania się z błędnego koła politycznych POPiSów.

I w zasadzie ciężko im się dziwić.

Dla mnie to wszystko jest co najmniej podejrzane. Jakim cudem w ogóle on się znalazł w sejmie? Czy jakikolwiek poważny, normalny, zdrowy człowiek, któremu nie jest obojętny los swojego kraju zagłosowałby na jakiegoś (nie urażając nikogo...) wariata?

Jak obiecał zalegalizować maryśke to z pewnością większość to byli młodzi ludzie, którzy przed wyborami odebrali dowody osobiste

Jak obiecał zalegalizować maryśke to z pewnością większość to byli młodzi ludzie, którzy przed wyborami odebrali dowody osobiste

Cofnij się na pierwszą stronę tego tematu, tam przeczytaj post w którym napisałem kto głosował na Palikota, a później bij się w pierś za gadanie głupot :)

jestem ZA tym panem i jego partią. chociażby dlatego, że popiera homoseksualistów. w naszym kraju brakuje tolerancji. dodatkowo podoba mi się plan uporządkowania kościoła. to można mu zaliczyć jako duży +

Do mnie RPP przemawia, Palikot odniósł sukces w biznesie, ma dużo kasy i nie idzie do polityki dla zarobku, tylko żeby coś zrobić. Podoba mi się opodatkowanie kościoła, usunięcie religii ze szkół. Nie podoba mi sie tylko to werbowanie ludzi z przypadku i tworzenie takiej zbieraniny, no ale pewnie nastawienie było na razie na wejście do sejmu. Legalizacja i homoseksualiści są mi obojętni, mimo tego gdybym mógł głosować zagłosowałbym na Ruch.

Ciekawe kogo wystawią w wyborach samorządowych i do europarlamentu ;)

Do mnie RPP przemawia, Palikot odniósł sukces w biznesie, ma dużo kasy i nie idzie do polityki dla zarobku, tylko żeby coś zrobić.

on może i ma i chce "coś" zrobić, ale czy jego ludzie mają i rzeczywiście chcą "zmieniać świat" a nie tylko posiedzieć w Sejmie i nachapać się pieniążków?

Ciekawe jak długo ten kolektyw będzie posłuszny Palikotowi. Bo o ile Kaczyński i Tusk w sytuacji gdy ktoś powie im "oo nie panie Prezesie/Przewodniczący, nie ma pan racji, tak głosować nie będziemy" mogą wyrzucić delikwenta z partii, o tyle Janusz zbudował swój ruch między innymi przeciwstawiając się takim praktykom i w gruncie rzeczy na taki luksus przestawiania ludzi nie może sobie pozwolić.

on może i ma i chce "coś" zrobić, ale czy jego ludzie mają i rzeczywiście chcą "zmieniać świat" a nie tylko posiedzieć w Sejmie i nachapać się pieniążków?

Mam nadzieje, że będzie ich mobilizować do działań.

Zresztą, jeśli są dla pieniążków to i tak muszą coś robić, żeby być zauważonymi i zdobyć angaż do sejmu. Bo to nie jest PO/PIS gdzie dostajesz 4 miejsce na liście i nie musisz praktycznie nic robić, żeby wejść w wyborach.

Mam nadzieje, że będzie ich mobilizować do działań.

przypominam, że rpp nie jest w rządzie

Bo to nie jest PO/PIS gdzie dostajesz 4 miejsce na liście i nie musisz praktycznie nic robić, żeby wejść w wyborach.

ale to jest rpp, który jest firmowany ryjem palikota, wielkiego kontrowersyjnego człowieka (który zmienia swoje poglądy praktycznie o 180 stopni w dwa lata), antyklerykała, wybawce ćpunów. Żaden kandydat wybrany do sejmu nie musiał robić żadnej kampanii, wystarczyła nazwa listy z jakiej startuje. Dobra, zresztą co ja piszę, obudzicie się za jakiś czas (choć już teraz wychodzą na jaw przekręty finansowe w kampanii palikota). Biznesmen, który roztrwonił cały majątek w kilka lat.

Ogólnie ostatnie reakcje na wystąpienie biedronia bardzo mnie podbudowały, politycy pokazali prawdziwą twarz i to, że nie są (i pewnie nie chcą) być europejscy.

Do tego jeszcze ogromna liczba ludzi na marszu POLAKÓW (czesto nazywanych naziolami, faszystami, resztę sobie dopowiedzcie), pełno ludzi w różnym wieku - wniosek jest jeden, kolorowe ścierwo w Polsce nie ma prawa bytu.

przypominam, że rpp nie jest w rządzie

No wiem, wiem, ja o tym pamiętam :> Mi chodziło o projekty ustaw i chociaż próby realizowania programu.

Dobra, zresztą co ja piszę, obudzicie się za jakiś czas (choć już teraz wychodzą na jaw przekręty finansowe w kampanii palikota).

Mógłbyś zalinkować te przekręty?

Do tego jeszcze ogromna liczba ludzi na marszu POLAKÓW (czesto nazywanych naziolami, faszystami, resztę sobie dopowiedzcie), pełno ludzi w różnym wieku - wniosek jest jeden, kolorowe ścierwo w Polsce nie ma prawa bytu.

Nie ma miejsca bytu? A jednak była kontrmanifestacja, w którym to "ścierwo" było również dość liczne.

Mógłbyś zalinkować te przekręty?

z prawej strony

http://niezalezna.pl/18322-palikot-klamca-i-oszust

i z lewej strony

http://www.tokfm.pl/Tokfm/1,103087,1042 ... t_nie.html

http://www.polskatimes.pl/fakty/454572, ... l?cookie=1

Mi chodziło o projekty ustaw i chociaż próby realizowania programu.

I kto poprze te chore inicjatywy? Bo przecież nic gospodarczo nie będą chcieli zmieniać, tylko kwestie pedalstwa itd. palikot + czerwoni nie wystarczą

Nie ma miejsca bytu? A jednak była kontrmanifestacja, w którym to "ścierwo" było również dość liczne.

Dość liczne? Przy takiej liczbie Polaków w MN? Przecież nas było ze 20x więcej. Jeszcze się posiłkują leszczami z Niemiec. Zresztą jak można być takim śmieciem, żeby w grupie atakować jednego przechodnia? No, ale to typowe dla lewaków.

Muszą się z tym pogodzić, że w Polsce nie znajdą dla siebie miejsca.

Wygrywa silniejszy.

Dzięki, chętnie się zapoznam.

Dość liczne? Przy takiej liczbie Polaków w MN? Przecież nas było ze 20x więcej. Jeszcze się posiłkują leszczami z Niemiec. Zresztą jak można być takim śmieciem, żeby w grupie atakować jednego przechodnia? No, ale to typowe dla lewaków.

Muszą się z tym pogodzić, że w Polsce nie znajdą dla siebie miejsca.

Wygrywa silniejszy.

Ja nie zamierzam bronić lewactwa, bo zwyczajnie to też nie moja bajka, część rzeczy podoba mi się i z prawa, i z lewa. Nie można jednak generalizować, że tylko lewica sprowokowała te burdy i tylko Oni atakowali przechodniów, bo nie wydaje mi się, żeby tak było.

Co nie zmienia faktu, że też się denerwuje jak widzę taki obrazek

634566980866880040.JPG