• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

KanekS

Przeklinanie i wulgaryzmy ;-)

Recommended Posts

Witam jestem tu nowy wiec mam wiele pytan :D Dzisiaj chcialbym zapodac nastepujace pytanie: CO SADZICIE O PRZEKLENSTWACH I WULGARYZMACH. CZY SA W WASZYM OTOCZENIU I CZY WY PRZEKLINACIE. I TAKIE TAM SPRAWY DOTYCZACE PRZEKLENST. 8)

Sądzę, że są czymś zbędnym, choć nieraz mi sie zdarzyło przeklnać, przeważnie w gniewie. W kontaktach z innymi ludźmi staram sie mówić i mówie normalnie. A osoby, które przeklinają co piąte słowo, są dla mnie co najmniej dziwne, chore, niewychowane(?).

KanekS, przeczytaj regulamin, jeśli jestes nowy. Poza tym nie krzycz w postach :)

Nie lubię ludzi, którzy nadużywają wulgaryzmów. Niektórzy mają chyba już taki nawyk. Drażni mnie to strasznie. Sama czasem przeklinam, szczególnie w złości, ale przy innych staram się hamować.

KanekS jak piszesz dużymi literami i na czarno to czuje jakbys krzyczał na mnie. Nie pisz tak.

A co do wulgaryzmów, to nie widze problemu jesli ktoś lubi przeklinać to niech przeklina. Ale bez przesady, dla mnie przeklinanie u czlowieka wykształconego, na poziomie jest dopuszczalne. Gdyż ja nie wykluczam tego ze czlowiek na poziomie nie moze przeklinać. Jego sprawa. A nie otoczenia. A co do takich prymitywków, którzy przeklinają bo nie moga znależć zastepczego słowa, to juz jest buractwo. Jak gosć nie potrafi sklecic jednego poprawnego zdania, tylko ciągle "k" i "k" to dla mnie jest nienormalny. natomiast jesli chodzi o uzycie tego slowa na "k" i innych w rozmowie czasem, tak o, albo tylko gdy cos nam sie nie podoba to jak kto chce...mnie nic do tego..

a doszlam do wniosku, ze przeklenstwa w roznych ustach róznie brzmia hehe :D:D:D:D do jednego pasuja a do drugiego nie.... :D:D:D:D;D hehehe ale prawda jest ze słownictwo trzeba dopasować do sytuacji, inaczej jak rozmawasz z rodzicami, nauczycielami, publicznie a inaczej ze znajomymi, kumplami, kolezankami itp... :D:D:D Elastycznosć i trzymanie "fasonu" jest zawsze na pierwszym miejscu :D:D:D:D

A w/g mnie czasem sobie można przeklnąć np. aby hmm uwypuklić swoją złość tudzież wściekłość:)

Ale ogółem nie lubie;)

I razi mnie jak dziewczyna klnie... strasznie....

No chyba Tyle...

a co do ludzi którzy przeplataja k i ch caly czas zero szacunku:)

Czasem trzeba sobie ku*** rzucić aby zaakcentować swoje zdanie tudzież emocje. Ale bez przesady, przecinek to to nie jest.

KanekS jak piszesz dużymi literami i na czarno to czuje jakbys krzyczał na mnie. Nie pisz tak.

A co do wulgaryzmów, to nie widze problemu jesli ktoś lubi przeklinać to niech przeklina. Ale bez przesady, dla mnie przeklinanie u czlowieka wykształconego, na poziomie jest dopuszczalne. Gdyż ja nie wykluczam tego ze czlowiek na poziomie nie moze przeklinać. Jego sprawa. A nie otoczenia. A co do takich prymitywków, którzy przeklinają bo nie moga znależć zastepczego słowa, to juz jest buractwo. Jak gosć nie potrafi sklecic jednego poprawnego zdania, tylko ciągle "k" i "k" to dla mnie jest nienormalny. natomiast jesli chodzi o uzycie tego slowa na "k" i innych w rozmowie czasem, tak o, albo tylko gdy cos nam sie nie podoba to jak kto chce...mnie nic do tego..

a doszlam do wniosku, ze przeklenstwa w roznych ustach róznie brzmia hehe :D:D:D:D do jednego pasuja a do drugiego nie.... :D:D:D:D;D hehehe ale prawda jest ze słownictwo trzeba dopasować do sytuacji, inaczej jak rozmawasz z rodzicami, nauczycielami, publicznie a inaczej ze znajomymi, kumplami, kolezankami itp... :D:D:D Elastycznosć i trzymanie "fasonu" jest zawsze na pierwszym miejscu :D:D:D:D

Całkowicie się zgadzam, nic dodać nic ująć...No to ja się przyznam, że używam od czasu do czasu wulgaryzmow...Zwłaszcza, jak jestem zdenerwowana, a moim charakterem to się często zdarza...Ale nigdy nie do przesady...Ale k... raczej nie mówię, jak już to''cholera''...itp...

Ale k... raczej nie mówię, jak już to''cholera''...itp...

łeeee... to nie wulgaryzm :)

KanekS, przeczytaj regulamin, jeśli jestes nowy. Poza tym nie krzycz w postach

Dobrze przepraszam. A co do przeklenstw to tez nie lubie chociaz czasem sie wymsknie :twisted:

a ja przeklinam jak czegos inaczej nie umiem wyrazic, np powiedzenie o nauczycielce powalona albo cos takiego nie jest az tak mocne jak poje.ana ( w miejsce kropki wpisz w myślach drugą litere alfabetu)

Przeklinanie . nauczyłem sie przeklinać juz w podstawowce

obecnie duzo klne ale umie jeszcze zdanie ułożyc naawet opowiadania piszę :)

co do przeklinania to nie mam nic natomiast u mnie w rodzinie najblizszej nikt nie klnie czasem sie zdarzy ale na porząadku dziennym tylko ja klne

W sumie duzo osób klnie i nie patrze na nich tylko stwierdzam fakt

Umie sie powstrzymać przy Dzieciach ponieważ po co maja tak wcześnie klnać maja na to czas jak będą chcieli oczywiście to samo przy dziewczynach staram sie nie klnąć :)

CO SADZICIE O PRZEKLENSTWACH I WULGARYZMACH.

super x D

CZY SA W WASZYM OTOCZENIU I CZY WY PRZEKLINACIE

tak tak tak ale nie duzo..

lubie przeklinac, moja kolezanke doprowadza to do szalu.. ma problem dziewczyna :rotfl:

lubie przeklinac, moja kolezanke doprowadza to do szalu.. ma problem dziewczyna

mnie też doprowadza do szału jak dziewczyna przeklina, to takie... nienaturalne

mnie też doprowadza do szału jak dziewczyna przeklina, to takie... nienaturalne

buaha a jak faceci przeklinaja to jest ok.. jasssne.. :/

zreszta ja nie wstawiam co jeden wyraz: k**wa, h*j jak co niektorzy..

jak już ch**J;)

Wiem w mowie bez różnicy w pisowni razi:)

Nie jak facet klnie też źle, ale kobieta jest ogółem postrzegana jako jakiś kanon piękna... delikatności...

I nagle ten nasz kanon zaczyna rzucać mięchem:/

Jeeeep

@kurcik: no własnie, to tak jak facet pali 'popularne' bez filtra to jeszcze jako to wygląda, ale jak kobieta to już nie bardzo. po prostu, tu chodzi wyłącznie o względy tzw. estetyczne :)

Pyra, to nie było oskrażenie, ale widywałem już takie dziewczyny i to nie było nic przyjemnego :)

ja tam osobiscie do przeklenstw nic nie mam, za jakis czas to beda archaizmy, niemodne, nasze dzieci smiac sie z tego beda ;)

mnie rowniez zdarza sie przeklnac, sporadycznie. jednak nie toleruje ,jesli sie klnie co drugie slowo, dla szpanu.

zarowno chlopak nie powinien przesadzac z przeklinaniem,jesli w poblizu jest dziewczyna. to swiadczy o braku szacunku do niej.

i ,szczerze powiem, inaczej wyglada,jesli klnie chlopak,a inaczej ,jesli robi to dziewczyna, sadze,ze nam nie jest z tym do twarzy. szlag mnie trafia, jak widze wulgarne dziewczyny, wstyd mi. ostatnio przechodzilam obok grupy dziewczyn, jedna z nich opowiadala reszcie, jak klocila sie z inna, podczas tej klotni padlo haslo: "smierdzisz cipka".

no i slow mi zabraklo! wydaje mi sie,ze przeklinanie moze stac sie nalogiem,dlatego ,jesli juz uzywamy wulgaryzmow, to z umiarem, wtedy kiedy naprawde nie mozna ich zastapic normalnymi kulturalnymi wyrazami.

Dziewczyna klnaca wzbudza większe zdenerwowanie niz chlopak który klnie :mrgreen:

mam bardziej do twarzy hehe. osbiście mnie to nie przeszkadza ale lepiej jakby Kochane dziewczyny nam to zostawili i jeszzcze kilka rzeczy hehe