Sign in to follow this  
Followers0
loco15

Portale Randkowe

Recommended Posts

Szukam godnych polecenia portali randkowych. Praktycznie każdy który odwiedzałem była płatna. Płacić trzeba było za kontakt z osobą która się mi podobała. Jaki sens ma rejestracja na portalu, wypełnianie męczących ankiet etc. by potem nacisnąć pole "Wyślij Wiadomość" i wyskakuje mi ekran "Kup konto Premium by wysyłać wiadomości". No ręce opadają.... Jakie więc portale (oprócz Mixer i randkowa.pl) polecacie?

Oczekujesz portalu randkowego za darmo? :-) a na spotkanie z kobietą też nie będziesz miał pieniędzy.... daj spokój ...

a co Cię interesuje zawartość jego kieszeni ? może być biedny jak mysz kościelna a zaimponować czymś więcej niż monetą..

//Y

Nie są darmowe, bo jak ktoś jest zawzięty i chce się umówić, to nawet zapłaci za użytkowanie takiej strony a właściciele portali randkowych doskonale o tym wiedzą;) sam nie używam, bo na portalach randkowych roi się od kłamstwa.

Ja postanowiłem skasować tymczasowo profile na portalach randkowych. Spotkałem się w ciągu roku z sześcioma dziewczynami z czego z jedną 2 razy a z resztą po razie więc już się ostro zniechęciłem:/

Załamka, ludzie za wszystko każą sobie teraz płacić, a nikt za darmo nie będzie utrzymywał strony, albo płatna i bez reklam, albo z natrętnymi reklamami i po części bezpłatna, bo jak tu prowadzić biznes robiąc wszystko za free, postawcie się w sytuacji tych którzy prowadzą te portale randkowe - po co oni to robią > na pewno nie charytatywnie, bo mają za dużo kasy i nie mają ją na co wydać więc prowadzą takie strony.

A poza tym takie opłaty nie są zazwyczaj duże więc jak chcesz z kimś pogadać to nie dziw się że płacisz.

Wtedy ludzie wiedzą że jesteś konkretną osobą i jest to dla Ciebie jakaś wartość, a nie jakiś małolat robiący sobie darmowe pogadanki na zboczone tematy, bo nie ma odwagi w realu.

Czytam sobie ten wątek od pierwszych komentarzy, już powoli zaczynam układać sobie wypowiedź, a tu ostatni post KomaraD właściwie wyjął mi wszystko z ust;) Nic dodać nic ująć, nie ma nic za darmo, ludzie założyli takie portale, żeby coś na tym zarobić. Nie jest to duża kasa, miesięcznie kilkanaście - kilkadziesiąt złotych, czyli tak naprawdę jedna impreza w miesiącu mniej i masz abonament na miesiąc:) I ja zdecydowanie wolę zapłacić za abonament na mydwoje, a potem rozmawiać z osobami, które też tam są, przynajmniej wiem, że włożyły jakiś "wysiłek" w założenie tego konta, a to znaczy, że na poważnie myśli o poszukiwaniach partnera.

A co w takim razie powiecie o mojej cioci która na portalu mydwoje.pl poznała mężczyzne, spotkali się 2 razy i planują ślub. Więc jednak po coś te portale są… Nie tylko jak piszecie dla kasy.

fotka.pl

Co prawda nie jest to portal randkowy, ale mógłby się sprawdzić w tej sytuacji - no i płacić nie trzeba :)

Kiedyś sympatia.pl...Teraz niestety nie jest darmowa i postanowiłem skasować tam swój profil.

Ta sympatia powstała chyba tylko po to , by przyciągnąć ludzi, a później ściągać z nich kasę. To już wolę polish cupid tree, bo jest naprawdę darmowy i jest nieco rozszerzony. Siedzą na nim ludzie z całego świata i nawet jeśli nie szukamy sympatii to można sobie język podszkolić :)

No z czegoś muszą żyć takie portale. Jeśli nie ściągają kasy a abonamentów każedego użytkownika, to proponują te ekstra z dodatkowymi usługami. Na te jednak nie decyduje się zbyt wielu użytkowników. No bo po co to komu, jeśli ma się za darmo. A tu trzeba z czegoś żyć. A że nikt nie chce płacić, stosuje się tego rodzaju techniki, że niby za darmo. Jak już zainwestujesz w wypełnienie ankiet, to potem nie wycofasz się dla głupich...ilu pieniędzy?

Szukam godnych polecenia portali randkowych. Praktycznie każdy który odwiedzałem była płatna. Płacić trzeba było za kontakt z osobą która się mi podobała. Jaki sens ma rejestracja na portalu, wypełnianie męczących ankiet etc. by potem nacisnąć pole "Wyślij Wiadomość" i wyskakuje mi ekran "Kup konto Premium by wysyłać wiadomości". No ręce opadają.... Jakie więc portale (oprócz Mixer i randkowa.pl) polecacie?

Niestety na czymś oni muszą zarabiać. Za to, że płacisz otrzymujesz gwarancję tego, że profile są prawdziwe, a jakość oferowanych usług jest na odpowiednim poziomie.

Jeśli szukasz darmowych to roksa, tam chyba wszystko jest za darmo ;]

Dosyć ciekawym i darmowym portalem randkowym z jakim miałem ostatnio do czynienia jest dyskoteka.co . Znalazłem tam kilka ciekawych dziewczyn, ogólnie portal jest przejrzysty i prosty. :).