Sign in to follow this  
Followers0
loco15

Portale Randkowe

Recommended Posts

Szukam godnych polecenia portali randkowych. Praktycznie każdy który odwiedzałem była płatna. Płacić trzeba było za kontakt z osobą która się mi podobała. Jaki sens ma rejestracja na portalu, wypełnianie męczących ankiet etc. by potem nacisnąć pole "Wyślij Wiadomość" i wyskakuje mi ekran "Kup konto Premium by wysyłać wiadomości". No ręce opadają.... Jakie więc portale (oprócz Mixer i randkowa.pl) polecacie?

Share this post


Link to post

Oczekujesz portalu randkowego za darmo? :-) a na spotkanie z kobietą też nie będziesz miał pieniędzy.... daj spokój ...

a co Cię interesuje zawartość jego kieszeni ? może być biedny jak mysz kościelna a zaimponować czymś więcej niż monetą..

//Y

Share this post


Link to post

Nie są darmowe, bo jak ktoś jest zawzięty i chce się umówić, to nawet zapłaci za użytkowanie takiej strony a właściciele portali randkowych doskonale o tym wiedzą;) sam nie używam, bo na portalach randkowych roi się od kłamstwa.

Share this post


Link to post

Ja postanowiłem skasować tymczasowo profile na portalach randkowych. Spotkałem się w ciągu roku z sześcioma dziewczynami z czego z jedną 2 razy a z resztą po razie więc już się ostro zniechęciłem:/

Share this post


Link to post

Załamka, ludzie za wszystko każą sobie teraz płacić, a nikt za darmo nie będzie utrzymywał strony, albo płatna i bez reklam, albo z natrętnymi reklamami i po części bezpłatna, bo jak tu prowadzić biznes robiąc wszystko za free, postawcie się w sytuacji tych którzy prowadzą te portale randkowe - po co oni to robią > na pewno nie charytatywnie, bo mają za dużo kasy i nie mają ją na co wydać więc prowadzą takie strony.

A poza tym takie opłaty nie są zazwyczaj duże więc jak chcesz z kimś pogadać to nie dziw się że płacisz.

Wtedy ludzie wiedzą że jesteś konkretną osobą i jest to dla Ciebie jakaś wartość, a nie jakiś małolat robiący sobie darmowe pogadanki na zboczone tematy, bo nie ma odwagi w realu.

Share this post


Link to post

Czytam sobie ten wątek od pierwszych komentarzy, już powoli zaczynam układać sobie wypowiedź, a tu ostatni post KomaraD właściwie wyjął mi wszystko z ust;) Nic dodać nic ująć, nie ma nic za darmo, ludzie założyli takie portale, żeby coś na tym zarobić. Nie jest to duża kasa, miesięcznie kilkanaście - kilkadziesiąt złotych, czyli tak naprawdę jedna impreza w miesiącu mniej i masz abonament na miesiąc:) I ja zdecydowanie wolę zapłacić za abonament na mydwoje, a potem rozmawiać z osobami, które też tam są, przynajmniej wiem, że włożyły jakiś "wysiłek" w założenie tego konta, a to znaczy, że na poważnie myśli o poszukiwaniach partnera.

Share this post


Link to post

A co w takim razie powiecie o mojej cioci która na portalu mydwoje.pl poznała mężczyzne, spotkali się 2 razy i planują ślub. Więc jednak po coś te portale są… Nie tylko jak piszecie dla kasy.

Share this post


Link to post

fotka.pl

Co prawda nie jest to portal randkowy, ale mógłby się sprawdzić w tej sytuacji - no i płacić nie trzeba :)

Share this post


Link to post
Kiedyś sympatia.pl...Teraz niestety nie jest darmowa i postanowiłem skasować tam swój profil.

Ta sympatia powstała chyba tylko po to , by przyciągnąć ludzi, a później ściągać z nich kasę. To już wolę polish cupid tree, bo jest naprawdę darmowy i jest nieco rozszerzony. Siedzą na nim ludzie z całego świata i nawet jeśli nie szukamy sympatii to można sobie język podszkolić :)

Share this post


Link to post

No z czegoś muszą żyć takie portale. Jeśli nie ściągają kasy a abonamentów każedego użytkownika, to proponują te ekstra z dodatkowymi usługami. Na te jednak nie decyduje się zbyt wielu użytkowników. No bo po co to komu, jeśli ma się za darmo. A tu trzeba z czegoś żyć. A że nikt nie chce płacić, stosuje się tego rodzaju techniki, że niby za darmo. Jak już zainwestujesz w wypełnienie ankiet, to potem nie wycofasz się dla głupich...ilu pieniędzy?

Share this post


Link to post
Szukam godnych polecenia portali randkowych. Praktycznie każdy który odwiedzałem była płatna. Płacić trzeba było za kontakt z osobą która się mi podobała. Jaki sens ma rejestracja na portalu, wypełnianie męczących ankiet etc. by potem nacisnąć pole "Wyślij Wiadomość" i wyskakuje mi ekran "Kup konto Premium by wysyłać wiadomości". No ręce opadają.... Jakie więc portale (oprócz Mixer i randkowa.pl) polecacie?

Niestety na czymś oni muszą zarabiać. Za to, że płacisz otrzymujesz gwarancję tego, że profile są prawdziwe, a jakość oferowanych usług jest na odpowiednim poziomie.

Jeśli szukasz darmowych to roksa, tam chyba wszystko jest za darmo ;]

Share this post


Link to post

Dosyć ciekawym i darmowym portalem randkowym z jakim miałem ostatnio do czynienia jest dyskoteka.co . Znalazłem tam kilka ciekawych dziewczyn, ogólnie portal jest przejrzysty i prosty. :).

Share this post


Link to post

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!


Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.


Sign In Now
Sign in to follow this  
Followers0

 • Who's Online (See full list)

  • yiliyane
 • Chatbox

  Load More
  You don't have permission to chat.
 • Recent Status Updates

  • Kalafior_Grozy

   Kalafior_Grozy

   POLAK CHCE ZJEŚĆ WIEŻĘ EIFFLE'A
   =================================
   Każdy z nas w swoim życiu z pewnością słyszał o Księdze Rekordów Guinesse'a. Umieszczenie swojego nazwiska w owej księdze nie sprawi, że staniemy się bogatsi. Nie zniechęca to jednak ludzi z całego świata do bicia kolejnych rekordów, często absurdalnych.
   Na dość abstrakcyjny pomysł pobicia rekordu wpadł ostatnio pracownik jednego z wielu złomowisk w centrum Warszawy pan Andrzej Mięcikupa. Chce on w ciągu 75 dni zjeść całą Wieżę Eiffle'a.
   - Swoje zdolności odkryłem w wieku 5 lat, gdy na rodzinnej imprezie podczas jedzenia barszczu wyjąłem z ust sam kikut łyżki - wspomina pan Andrzej. Rodzina natychmiast zabrała mnie na pogotowie, gdzie po wykonaniu prześwietlenia ze zdumieniem odkryto, że w moim organizmie nie ma metalowej części łyżki.
   Okazało się, że ściany żołądka pana Andrzeja pokryte są nieznanym rodzajem łoju, który potrafi błyskawicznie rozpuszczać metal. Oczywiście niezwykły talent przysporzył mu nieraz sporych problemów.
   - Gdy pracowałem na Żeraniu w fabryce FSO zostałem przyłapany przez kierownika zmiany na jedzeniu młotków. Zostałem wtedy dyscyplinarnie zwolniony i skierowany na badania psychiatryczne, które nie wykazały żadnych schorzeń.
   Próba bicia rekordu będzie wydarzeniem niezwykle medialnym. Turyści od kilku tygodni rezerwują noclegi w pobliżu wieży. Rząd szacuje, że kraj zarobi kilkanaście milionów Euro i będzie doskonałą promocją Rzymu.
   Próba rozpocznie się 7 maja  o godzinie 14:30.
   · 2 replies
  • Kalafior_Grozy

   Kalafior_Grozy  »  Kerosine

   Mimo wszystko polecam Ci ten film, choć to raczej nie Twoje klimaty.
    
   · 1 reply
  • Kerosine

   Kerosine

   Zaraza była w drodze do Damaszku i przemknęła obok karawany na pustyni.
   – Dokąd pędzisz? – zapytał wódz.
   – Do Damaszku. Mam zamiar zabrać tysiąc istnień.
   W drodze powrotnej z Damaszku, Zaraza znowu mijała karawanę. Wódz powiedział:
   – Zabrałaś pięćdziesiąt tysięcy istnień, a nie tysiąc.
   – Nie – rzekła Zaraza.  – Ja wzięłam tysiąc. To strach zabrał resztę.

   Anthony de Mello, Modlitwa Żaby II
   · 0 replies
  • Kalafior_Grozy

   Kalafior_Grozy

   TVP INFO: Jest dobrze, a będzie jeszcze lepiej.
   TVN24: Jest źle, a będzie jeszcze gorzej.
   Polsat News: Syn zjadł matkę a ojca tylko pogryzł.
   Superstacja: Michał Szpak kupił stringi w Nowym Targu.
   · 2 replies
  • Soqhii

   Soqhii

   Najdziwniejsze przeżycie w tym tygodniu!
   · 1 reply
 • Posts

  • Kalafior_Grozy
   Wybory prezydenckie 2020
   Nie wiem, czy się ze mną zgodzisz, ale ostatnimi czasy funkcję publicznej telewizji informacyjnej przejął Polsat News. Nie mam interesu w robieniu im reklamy, ponieważ towarzysz Solorz mi za to nie płaci, ale zauważyłem jakiś czas temu, że jest to kanał najbardziej "wypośrodkowany" i bezstronny. O ile w mojej opinii TVN24 jest stronniczy o tyle TVP wręcz mnie obrzyguje propagandą. Co do wyborów w Bawarii to pojawiają się głosy, że po tamtejszych wyborach wzrosła liczba zakażeń wirusem.
  • Vertigos
   Wybory prezydenckie 2020
   Proponuję zmianę tematu (za jednym z konstytucjonalistów) zamiast Wybory 2020 na Usługa pocztowa 2020, bo tym w gruncie rzeczy będą. Generalnie PiS łamie kilka konstytucyjnych zasad dotyczących wyborów: Tajność głosowania - Przychodzi do mnie listonosz z kartą, ja muszę się podpisać imię, nazwisko, pesel, zaznaczam x, oddaję listonoszowi. Brzmi mało tajnie Bezpośredniość - Nie mam pojęcia czy ów listonosz mój głos doniesie czy nie. Jak mam to sprawdzić? A znając możliwości or
  • Gloria
   Jak rozluznić napięcie sexualne?
   Masturbacja? Dziewczyna? Trenowanie siły woli?
  • Gloria
   Wybory prezydenckie 2020
   Nie wyobrażam sobie przeprowadzenia wyborów prezydenckich w obecnych warunkach. Tak samo nie mogę pojąć uporu partii rządzącej do przeforsowania wyborów w jakiejkolwiek formie za wszelką cenę. Wtóruje temu wszystkiemu telewizja publiczna, która zachwala wszystkie proponowane rozwiązania - w szczególności wybory korespondencyjne, powołując się m.in. na pomyślne wybory w Bawarii (Niemcy). Dla mnie są to podwójne standardy, bo z jednej strony telewizja publiczna negatywnie odnosi się do Niemiec, na
  • Gloria
   Izolacja w związku z pandemią.
   Uważam, że obostrzenia są zbyt daleko idące. W szczególności chodzi mi o zakaz wstępu do lasu, parków, terenów zielonych itp. jak również o zakaz np. uprawiania sportu. O ile można zrozumieć, że chodzi o to, żeby ludzie się nie gromadzili, to całkowite wyłączenie lasów, parków itd. uznaje za bezsensowne. Zakaz powinien dotyczyć wyłącznie zgromadzeń i w takim zakresie powinien być kontrolowany przez służby (wraz z wysokimi mandatami). Natomiast doszło do tego, że żyjemy w państwie policyjnym, gdz