• Who's Online (See full list)

• Shady-Lane90
    • yiliyane
  • Chatbox

Load More
    You don't have permission to chat.
  • Recent Status Updates

• Kalafior_Grozy

Kalafior_Grozy  »  Kerosine

Mimo wszystko polecam Ci ten film, choć to raczej nie Twoje klimaty.

· 1 reply
    • Kerosine

Kerosine

Zaraza była w drodze do Damaszku i przemknęła obok karawany na pustyni.
      – Dokąd pędzisz? – zapytał wódz.
      – Do Damaszku. Mam zamiar zabrać tysiąc istnień.
      W drodze powrotnej z Damaszku, Zaraza znowu mijała karawanę. Wódz powiedział:
      – Zabrałaś pięćdziesiąt tysięcy istnień, a nie tysiąc.
      – Nie – rzekła Zaraza.  – Ja wzięłam tysiąc. To strach zabrał resztę.

Anthony de Mello, Modlitwa Żaby II
      · 0 replies
    • Kalafior_Grozy

Kalafior_Grozy

TVP INFO: Jest dobrze, a będzie jeszcze lepiej.
      TVN24: Jest źle, a będzie jeszcze gorzej.
      Polsat News: Syn zjadł matkę a ojca tylko pogryzł.
      Superstacja: Michał Szpak kupił stringi w Nowym Targu.
      · 2 replies
    • Soqhii

Soqhii

Najdziwniejsze przeżycie w tym tygodniu!
      · 1 reply
    • Kalafior_Grozy

Kalafior_Grozy

Nietoperze w Polsce: wszystkie gatunki chronione, wielu ludzi się ich boi.
      Nietoperze w Chinach: "cing ciang ciąg, oooo dobra ziupa niam niam, apsik".
      · 2 replies
    • yiliyane
      Tinder oczami kobiet
      To prawda. Ale zawsze jest tak, że ci ładniejsi mają łatwiej, niezależnie od płci. Tak już nas natura skonstruowała. Jedno i drugie, tak myślę. Chociaż im bardziej kobiecie zależy na poważnym związku, na założeniu rodziny i gromadce dzieci, tym bardziej będzie szukać mężczyzny, który niekoniecznie błyszczy na salonach, a wszystko ma na kredyt, tylko takiego, który ma stabilną i dobrze płatną pracę i nie lansuje się, że stać go na droższy niż normalnie samochód czy urlop za granicą. 
    • Kerosine
      Fair Trade - żywność
      Symbol fair trade widnieje zwykle przede wszystkim na niektórych kupowanych przeze mnie słodyczach [zwłaszcza czekoladach o bardzo dużej zawartości kakao, ale także np. nabytej ostatnio figurze wielkanocnego zająca z Lidla] - podejrzewam jednak, że głównie dlatego, iż po prostu lubię raczyć się tymi pochodzącymi z nieco wyższej półki. Trudno nie zgodzić się, że to szlachetna inicjatywa warta dalszego rozwoju, mimo wszystko jednak nie stanowi kryterium dokonywania przeze mnie zakupowych wyborów.
    • Gloria
      Tinder oczami kobiet
      W końcu ktoś odpowiedział w temacie! Dzięki @yiliyane za odpowiedź! Zgodzę się z tym. Jednak jeżeli na swoich zdjęciach taki mężczyzna nie pokaże, że ma wysoki status to mimo wszystko będzie w oczach kobiet traktowany gorzej niż mężczyzna super-przystojniak. Inna sprawa to zdefiniowanie "wyższego statusu" - w jaki sposób się przejawia? Bo chyba nie wszystko kwalifikuje się do tego, że ktoś ma wysoki status? Czy chodzi wyłącznie o pieniądze czy może o prestiż? A może jedno z drugim jest p
    • Kalafior_Grozy
      Co Cię dzisiaj wkurzyło ?
      Chwilowy powrót zimy w moim rejonie kraju i wiążące się z nim opady śniegu oraz mróz. Dawno nie byłem tak piekielnie wkurwiony.
    • yiliyane
      Ostatnio przeczytałem...
      Claudia Gray - Master & Apprentice